Kdo se nezajímal v minulosti o rozpad SSSR, nikdy nepochopí.  Proč se tak stalo a z jakého důvodu je Kazachstán tak důležitý? Po rozpadu SSSR byl Kazachstán zvolen za sídlo satanistů a také stavebně přizpůsoben. Mělo to být centrum ovládání lidstva. Ovládání 6 padlými anděly. Dnes před půlnocí byl v Kazachstánu vyhlášen stav nouze, stanné právo. Situace je i pro místní obyvatele naprosto nepřehledná. Údajně místní obyvatelstvo převzalo moc a pozatýkalo část vojska a policie. Dle mého názoru je vše postranní záležitost. V Kazachstánu se nachází velká část skupin Black Watter, která má za úkol nastolit další barevnou revoluci, jak tuší sám Prezident putin. Dle posledních zpráv není vyloučeno, že vyšle na pomoc nějou část vojska. Jak říká tom, to bude tobogán. Vláda zde padla a možná je to startovací výstřel procelý svět. Spustila dominoefekt? Uvidíme v dalších dnech.

***** **** ***** ****

Tzv. „zemětřesení“  Kazachstán! za posledních 7 dní – VŠECHNA v hloubce 10 km… Možné odečíst na níže uvedených obrázcích.

Kazachstán je řízen Mosadem a využívá Hollywood k vytvoření falešného obrazu Kazachstánu, zatímco v hlavním městě Astaně (Satan) buduje high-tech ústředí NWO. Kazachstán je součástí Hedvábné stezky u čínských hranic & těžba BTC tam byla přesunuta, když Čína začátkem tohoto roku zakázala těžbu BTC. Aliance to všechno právě teď zavírá.

Deficit energie nutí těžaře kryptoměn opustit Kazachstán – Mining Bitcoin News
https://news.bitcoin.com/power-deficit-forces-crypto-miners-to-leave-kazakhstan/

Kazachstán je země ovládaná Mossadem  a DS. Na to se nesmí zapomenout.

ASTANA, velitelství SATANŮ NWO.

Při pohledu na místa zemětřesení a dny, kdy se uskutečnily, je nutné upozornit na synchronicitu podzemních bojů a likvidaci tunelů ve Švýcarsku, Německu, Kazachstánu a v Číně. Posuďte z obrázků zemětřesení sami,  jaké rozsáhlé komplexy pod zemí musely být.

 

Stavby v městě Astana jsou stavěny na základech a principech symboliky. Podívejte se sami a zjistěte si ve wikipedii sami.

 

Poslední dny byla silná zemětřesení v oblasti východní hranice Kazachstánu, která sousedí s Čínou.

 

 

Mapa zemětřesení a jejich síla.

 

 

 

Zbraně DEW způsobily četná zemětřesení,

 

 

vložil carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.