Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

Bleskovka carstena Q5.Q9.2Q21. Diana je živá

AKTUALIZACE 20:54

Máme pro vás zajímavou zprávu. Pro čtenáře tadesca dlouhou dobu známou. Pro nové čtenáře, přímo šokující.

***** **** ***** ****

Vzpomínám na článek od toma, kdy uváděl že s princeznou Dianou krátce po havárii byl učiněn v jedné pařížské nemocnici rituální obřad a obětování satanovi. Ano bylo to tak. Nebylo však řečeno, že se jednalo o dvojnici. V současnosti vypověděl její osobní strážce, že se jednalo o dvě auta. Skutečná diana v havarovaném autě nebyla. Musela se skrýt. Víme proč.

Osobní strážce princezny Diany zná PRAVDU. Princezna Diana v autě nebyla a je ŽIVÁ.
Tady QAnonWarriors aby to bylo aktuální. Všechno brzy pochopíte.

Necháme se tedy překvapit, jaké bude představení – rozuzlení. Pravda se nedá do nekonečna držet pod pokličkou.

***** **** ***** ****

Povodňová katastrofa v Německu byla dopředu připravena. Dokonce se o ní psalo v roce 2013 v projektu společně s virovou nemocí. To jsou ale náhody?!

Povodňová katastrofa z června 2021 stále rozohňuje mysl lidí. Nejen samotná bouře, ale i mnohé nesrovnalosti a masivní pochybení ze strany politiků, úřadů a předních médií zanechaly hlubokou stopu. Tento dokumentární film má zajistit, aby se historie opět nezmanipulovala ve prospěch těch, kteří jsou u moci.

Na dokument se můžete podívat na následujícím odkazu

***** **** ***** ****

Olaf Scholz

50 milionů očkovaných lidí v Německu jsou „pokusní králíci“? Prohlásil Olaf Scholz!

Kandidát SPD na kancléře Olaf Scholz (63) tímto výrokem vyvolal značný rozruch a vysloužil si ostrou kritiku spolkového ministra zdravotnictví Jense Spahna (41, CDU) a kandidáta CDU/CSU na kancléře Armina Lascheta (60, CDU).

Recenze: Na předvolebních shromážděních Scholz při propagaci očkování hovořil o tom, že více než 50 milionů očkovaných lidí v Německu je „pokusnými králíky“ pro populaci, která dosud očkována nebyla.

Zde najdete originální video s jeho vysmívajícím se konstatováním.

 

[wp_ad_camp_2]

 

***** **** ***** ****

A nyní se podívejte, jaké zvrácené hyeny a bastardi vládnou lidstvu. Poblitici v německém parlamentu jezdili do Afganistánu kvůli svým nízkým pudům.

Pedosex v Hindúkuši – Bundeswehr se dívá jinam

(autor: Udo Ulfkotte) ^Před několika lety byl zavražděn. Hovořil až příliš pravdivě. pozn překladatele^.

Lži politiků a novinářů o Afghánistánu začínají slovem Hindúkuš. Prohlášení, že se tam brání mír a svoboda, lze z hlediska bezohlednosti jen stěží překonat. Skutečnost, že „hinduismus“ označuje vyznavače hinduistického náboženství (třetího největšího náboženství na světě), není třeba dlouze vysvětlovat. A „kush“ je poněmčená varianta perského slova „kosh“, které se překládá jako „zabít“ nebo „vyhnat“.

Hindúkuš tak stojí na islámské straně pohoří od Afghánistánu po Írán jako symbol místa, odkud lidé rádi vyhánějí nebo zabíjejí vyznavače hinduismu.

Krvavé chlapecké hry

Od příchodu západních vojáků do Afghánistánu v roce 2001 existuje také německý řád vůči vyznavačům afghánské hinduistické doktríny zabíjení, podle něhož je třeba respektovat zvyky země a i v případě rozšířeného znásilňování mladých chlapců se dívat jinam a nezasahovat. Píše se v něm: Vojáci NATO musí vědět, že v zemi je zvykem znásilňovat malé chlapce. Slyšeli jste o tom někdy v našich předních médiích jediné slovo?

Mimochodem, studie potvrzují, že mnoho Afghánců považuje za přirozené mít pohlavní styk s mladými chlapci. To vše probíhá zcela otevřeně. Takové kontakty se navazují na večerních večírcích známých jako „chlapecké hry“ (v místním jazyce se jim říká „Bacha Bazi“). Od prosince 2001, kdy německý Bundestag schválil vyslání německých vojáků do Afghánistánu, se pedofilní novináři a poblitici dožadují povolení cestovat v rámci „delegací“ do této země, kde je znásilňování dětí součástí večerní kulturní zábavy.

Od roku 2008 přicházejí z OSN také závažné zprávy o tom, že v sektorech kontrolovaných německou armádou v severním Afghánistánu opět vzkvétá bacha bazi. Chlapci se musí převléknout do dívčích šatů a tančit pro afghánské muže. Poté je muži znásilní. Bacha Bazi patří k severoafghánské kultuře stejně jako večerní Schoppen ke kulturnímu okruhu německého sedláka z Mosely. (…)

Malí znásilnění chlapci jsou také prodáváni muži. Podle staré islámské tradice.

Podle islámské tradice jsou jakousi válečnou kořistí a jsou zcela bez práv. Patří tomu, kdo chlapce rodině ukradl. Večer pak muži děti zneužívají. Jak o těchto praktikách informovala jedna webová stránka po návštěvě místa: „Později v noci, když už nikdo netančí, jsou chlapci často předáváni blízkým přátelům za sexuální služby. Nezřídka se stává, že chlapci mají na konci večera nového majitele, protože na takových večírcích se také nakupuje a prodává. To je jistě hranice osvícené multikulturní tolerance. Bezpochyby se jedná o sexuální otroctví v jeho nejhorší podobě: s dětmi.

Rozdíl mezi homosexualitou a pedofilií, který je na Západě tak důležitý, zde v Baglanu ztrácí smysl.“ Existuje několik afghánsko-německých internetových fór, kde lidé zcela otevřeně blogují o tomto zvráceném sexu s dětmi v afghánské vlasti. To vše je známo už dlouho, ale nikoho to nezajímá. Děje se to v okolí míst, kde se nacházejí němečtí vojáci v severním Afghánistánu. Ti se však musí dívat jinam – stejně jako v případě obchodu s drogami. V opačném případě by se mohly stát terčem afghánských bojovníků ještě častěji. (…)

Poblitici hledají čerstvé maso

Němečtí politici přivírají oči před Bacha Bazi. Proč tomu tak je? Proč Německo na jedné straně bojuje proti dětské pornografii na internetu, ale na druhé straně se dívá jinam, když jde o tvrdé znásilňování dětí v zemi, kde jsou umístěni i němečtí vojáci? O co tedy v Afghánistánu skutečně jde? Odpověď je zcela jednoduchá a zřejmá:

Pedofilní němečtí poblitici byli první, kdo toužil navštívit německé vojáky v Afghánistánu a na vlastní kůži poznat večerní „venkovské mravy“.

Německý politik, který se údajně podílel na kulturně rozšířeném zneužívání mladých chlapců v rámci svých pravidelných návštěv vojáků v Afghánistánu, byl podle západních zpravodajských kruhů natočen a vydírán. Pravidelně jezdili za Bacha Bazi do Afghánistánu se dvěma novináři a byli hojně dotováni německými daňovými poplatníky. Když před několika lety zemřel, všechna média mu vzdávala hold, ačkoli politika i média dobře znala jeho temnou stránku.

Zatím je však riziko pro cizince, kteří se chtějí takových dětských sexuálních večírků v Afghánistánu zúčastnit, nevyčíslitelné – účast na takové akci může skončit fatálně. Od roku 2016 Tálibán využívá tyto děti bacha bazi (nebo spíše sexuální dětské otroky) k infiltraci afghánské armády a táborů zahraničních jednotek. Když francouzská tisková agentura AFP v červnu 2016 informovala, že jen v centrální afghánské provincii Urusgan zaměstnává každé z 370 oficiálních kontrolních stanovišť (policejních kontrolních bodů) jedno až čtyři děti bacha bazi pro rychlý sex mezi nimi a že stále více těchto dětí je Tálibánem cvičeno, aby přinášely bomby a nástražné výbušné systémy do blízkosti zahraničních vojáků, lidé v berlínských vládních kruzích se tvářili, jako by to byla úplná novinka.

Nakonec se běžný čtenář podiví, proč je Afghánistán jednou z nejoblíbenějších mimoevropských destinací vrcholných německých poblitiků a novinářů. Delegace se státními tajemníky, ministry a poslanci navštěvují zemi 40 až 60krát ročně. Mnozí z nich tam nejezdí proto, že je v Afghánistánu klid, nebo proto, že mají důležité „jednání“. Ne, mnozí z nich hledají sex s dětmi a existuje pokyn pro zástupce cestujících médií, aby toto konkrétní téma zcela vynechali. Deník New York Times nikoliv. Koncem roku 2015 informovala, že američtí vojáci nesmějí zasáhnout, když jsou svědky znásilnění mladých chlapců, což je v zemi obvyklé. Německá média z toho udělala titulky typu „Americká armáda údajně schvalovala zneužívání“. Ani jeden německý novinář se neodvážil informovat o tom, že toto zneužívání je tam běžné, a to i když do země přijíždějí německé delegace. To vše je nejen nechutné, ale také lživé.

Odkaz na přeložený článek.

***** **** ***** ****

Zajímavé veřejné prohlášení kanadského policisty‼️

„Toto prohlášení neučiním jménem kanadské vlády.

Toto prohlášení činím PROTI kanadské vládě.
Proč?
Protože se stala TYRANSKOU a ZKORUMPOVANOU až do samého základu.

Možná to tak bylo vždycky.
Teprve teď se to nedá popřít.

Zavedení očkovacího průkazu v Kanadě není o ochraně před virem.

To je začátek nepředstavitelné KONTROLY nad lidmi.

To je začátek konce.
Konec svobody v Kanadě.

POKUD KAŽDÝ Z NÁS NEZAUJME PEVNÝ VEŘEJNÝ POSTOJ A NEŘEKNE NE!!

Ptám se vás. Nezapomeňte na přísahu kanadským občanům. Nezapomeňte, že se neliší od lidí, které utlačují. Jsou využíváni jako političtí poskoci k nastolení tyranské diktatury a měli by se stydět za každého podnikatele, kterého zatkli, za každé dítě, které traumatizovali, a za každé základní právo a svobodu, které dobrovolně pošlapali kvůli výplatní pásce, která bude za pár let kvůli inflaci bezcenná.

PROBUĎTE SE A VZPOMEŇTE SI, PROČ JSTE SE DO TÉTO PRÁCE VŮBEC PŘIHLÁSILI.

Strážník McNulty
CBSA-ASFC
Odznak #35513

Zdroj: Instagram https://www.instagram.com/p/CSjc1uyLjcq

***** **** ***** ****

Jaký je rozdíl mezi WWII a WWIII. Posuďte sami.

***** **** ***** ****

Oficiální potvrzení od JOHN HOPKINS INSTITUTU.

Testovací tyčinky do nosu obshují nanoboty a také čipy. Hned po zavedení jsme vás datovali, hlavně tomáš, který nechal zde ve Švýcarsku udělat rozbor a všechny z vás jsme varovali. Kdo tomu věřil, že ano?

Nenechat si nic strkat do nosu a ani neolizovat tyčinky.

Nejhorší situace nastává nyní. Lidé  se dozvěděli od médií pravdu. A co teď. Počet nanobotů a čipů které neustálým testováním zavedli do dutin, je astronomický. Snad bude cesta z toho ven. Nevím.

***** **** ***** ****

Zde máte potvrzenou genocidu na lidech pomocí očkování. Je to film asi 22 minut, kde je všechno shrnuto. Pokusíme se vám ho co nejdříve přeložit. Pro všechny, kteří ovládají německý jazyk, mohou zhlédnout ihned.

Film najdete na našem webu.

***** **** ***** ****

Někteří z obyvatel tunelů a DUMBS.

S některými z nich musela bojovat Federace světů světla, která je speciálními jednotkami. A naše spojenecké speciální síly se do toho pustily.

Ne všichni z nich jsou špatní. Někteří nám pomáhají.

Některé druhy nepotřebují k přežití jídlo a vodu jako lidé. Některé se živí elektřinou…

***** **** ***** ****

SOROS ve vězení?

Zdroj: https://t.me/LCDR_JANSEN/424

Pro tadesco vybral a přeložil carsten

***** **** ***** ****

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
56 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře