…..NEUVĚŘITELNÁ ODHALENÍ DNEŠNÍ DOBY!!!!

05:54

Alternativní vědec, autor a objevitel David Wilcock před několika dny oznámil, že události v pozadí světové politiky se zrychlily do velmi aktivní fáze. Na Twitterovém  účetu „Storm Watcher“, byly zveřejněny nové aktuální informace, že v Americe počet zapečetěných žalob proti osobám různých závažných trestných činů, které mají být obviněni, se zvýšil na neuvěřitelných 13,605 osob! Toto číslo se tak od konce prosince 2017 zvýšilo o 4,311 poplatků. Původní počet zapečetěných  obžalob bylo v posledních letech kolem 1100. To znamená, že se připravuje něco velkého. Ve Spojených státech vznikla aliance, která je zodpovědná za toto vyšetřování. Zkrze různé zasvěcence jako „Q“ nebo „Bílé klobouky“ byly předem oznámeny důležité informace. V únoru se konečně spustí  ty nejdůležitější akce. David Wilcock míňí, že čelíme vzrušujícím a nebezpečným časům které stojí před námi.

[wp_ad_camp_2]

Aktuální aktualizace od Benjamina Fulforda dne 29. ledna 2018 se zabývá tajnými mimozemskými technologiemi, které budou brzy uvolněny ve prospěch veškerému lidstvu! Fulford také potvrzuje, že jsme na pokraji zásadních změn, protože Kabala a Illuminati budou nyní odstraněni. Tyto utajené technologie jsou zdravotnické zařízení schopné léčit všechny nemoci a omlazovat tělo. Existují již replikační technologie, jak je známo z TV-Star Treku! S těmito replikátory můžete například vyrábět nápoje a hotová jídla. Samozřejmě jde také o uvolnění zařízení, které budou produkovat volnou energii. Fulford se domnívá, že tyto technologie pocházejí z různých pokročilých mimozemských ras, které chtějí v tomto kritickém čase pomoci lidstvu. Všechna tato zařízení se mají vyrábět jako kopie na planetě  Zemi, to bude velký závazek a odvaha. Pro zahájení výroby jsou v současné době hledáni velcí investoři a firmy z vojenského sektoru, které by měly všechno rychle začít produkovat. Části této staré mimozemské technologie pochází také z Antarktidy, byly nedávno objeveny prostřednictvím satelitů pod ledem, který měl vrstvu přes jeden kilometr!  Prezident Donald Trump chce tuto technologii zpřístupnit americkým společnostem, a tak opět výrazně posílit ekonomiku Spojených států.

Úpadek nejsilnějších organizací na světě razantně pokračuje. Mnoho katolických kněží nyní hovoří o praktikování satanských ritů (obřadů) ve Vatikánu. Tyto praktiky zahrnují vyvolávání duchů a éterických démonů, kteří normálně neexistují v naší dimenzi . Tito duchové mohou být zapřísáhli buď pro bílou nebo pro černou magii. V praktikách černé magie jsou takoví duchové-bytosti zapřísáhávány ceremoniální magií, aby byly dosaženy konkrétní cíle nebo za získáním moci.

Poznámka tm: pamatujete si jak jsem Vám poukázal na začátek předvolební kampaně pana JIŘÍHO DRAHOŠE, kde byl takovýto rituál spuštěn vyslovením určitého zaklínadla že v Brně dosáhne vítězství s 66,6 % hlasů. Odhalili se sami, protože byl videofilm okamžitě ztažen z you tube. Ano právě takové zaříkávání je startem určitých rituálů. Je úplně jedno, jestli tomu lidé věří či nikoliv. No vidíte a zde to máte potvrzeno z naprosto odlišného zdroje. Můžeme být šťastni, že temnota ztrácí moc nad Zemí a nedosáhli zvolení destruktivní bytostí…..

Dobří duchové pomáhají pouze tehdy, pokud mohou se svou asistencí zrealizovat čestné a poctivé cíle.

Poznámka tm: jedná se o zákony vesmíru, které musejí u toho býti dodrženy. V opačném případě se tito čestní a konstruktivní duchové rituálu nezúčastňují, vědí kam vede a co mají jeho tvůrci za cíl a na mysli…..

Zlí duchové slouží jenom těm, kteří životy jenom przní a likvidují. Nejhorší formou černé magie je vědecká perverze či zvrácenost okultní moci pro realizaci SOBECKÝCH PŘÁNÍ  ČI TOUHY.

Tyto praktiky nejsou nové, nýbrž byly praktikovány NEPŘETRŽITĚ od dob starých BABYLOŇANŮ. Všechny tyto velké organizace počínaje jakoukoliv vládou po velké firmy a banky, praktikují tohle kouzlo.

tm komentuje: vždy jsem na to upozorňoval na přednáškách, že všechno je zde na planetě Zemi od dob babylonu řízeno pomocí 6 padlých andělů…..

Okultní spojení  probíhají pyramidově až na vrchol pyramidy, kde sídlí Vatikán a pak výše. (pozn tm: zde se nachází GP vedený 6 padlými anděly) Mnoho biskupů ve Vatikánu dnes už nevěří v Ježíše Krista a Bibli, ale praktikují svobodozednářské rituály  a babylonské okultní Mystéria (tajemství). Bývalý americký biskup ve výslužbě (důchodu) Jon Shebly Spong například řekl, že náboženství mají co do činění s ovládáním obyvatelstva. V katolickém křesťanství má být vytvořena víra ve vinu.

[wp_ad_camp_2]

Vatikán má stát také za zničením antických knihoven v Alexandrii. Zničení neuvěřitelně cenných dat a znalostí o starověkém světě umožnilo zahájit misi, která má ovládat svět naprosto zkresleným učením.

Totéž se stalo v severní a jižní Americe: Domorodé kmeny byly brutálně oloupeny z historické historie a byla jim vnucena misionáři falešná „pravda“. Starověké přenášené znalosti o svých předcích byly zničeny nebo skryty.

tm komentuje: a neděje se něco podobného v dnešní době? Nemějte obavu, už se jim to vymklo z ruky a nedokončí dílo zkázy…..

Celý vysoce výbušný historický dějepis starého světa by měl být takto skrytý. Souvisí to například s existencí lidských gigantů v minulosti nebo s dávnými vysoce vyspělými civilizacemi, které existovali na zemi před mnoha tisíci lety. Už kdysi George Orwel napsal:

„Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo řídí přítomnost, řídí minulost!!!!!“

Přirozená spiritualita našich předků byla nahrazena dogmatickými náboženstvími, která uplatňují jakousi kontrolu mysli nad lidstvem. Všechny tyto dogmata se nyní zhroutila a dokonce i materialistické vědy musí nyní prostřednictvím nového výzkumu PŘIZNAT, že hmotný vesmír není skutečnou realitou. To bylo lidem v minulosti dobře známé.

tm komentuje: neustále jsem se Vám snažil poskytnout podklady, třeba od indigové dívenky, jak jste přišli na planetu Zemi, jak jste si vybrali sami program, který máte zde na planetě Zemi zájem prožít a že žijete ve virtuální „realitě“….

Doporučuji každému kdo hledá pravdu přečíst!!!!! https://tadesco.org/me-setkani-s-indigovou-divenkou/

[wp_ad_camp_2]

Vatikán s radostí rozšiřuje navenek LÁSKU A MÍR, ale za hradbami moci se nacházejí a odehrávají děsivé scény. Mnoho vysoce postavených duchovních bylo odsouzeno za zneužívání dětí  a byly objeveny celé pedofilní kruhy. V nedávné době Vatikán poskytl neuvěřitelnou částku ve výši 4 miliard EURO za trestné a odškodnění pedofilních zneužití dětí. To není žádným tajemstvím! Většina příjmů kostelních daní jde na tyto procesy!

tm komentuje: nebylo to náhodou heslo VÁCLAVA HAVLA: PRAVDA A LÁSKA?????

Mnoho postižených dětí bylo ve Vatikánu oběťmi satanských rituálů! Jeden z prominentních zasvědcených INSIDERŮ byl jezuita otec Malachi Martin, (na tadescu jsme o něm psali ZDE, doporučuji všem přečíst)  který napsal že Jan Pavel II byl varován,

že „KOUŘ SATANA“ napadl Vatikán a SATAN BYL V ROCE 1963 ZAPSÁN JAKO HALVA KATOLICKÉ CÍRKVE.

[wp_ad_camp_2]

Na jeho počest jsou vykonávány tyto RITY- obřady a praktiky. Toto dokládají i jiní biskupové.

KULT SATANSKÉ PEDOFILIE POCHÁZÍ OD PADLÝCH ARCHANDĚLŮ A SAHÁ AŽ DO HISTORIE BABYLONSKÉHO MYSTICKÉHO KULTU.

Dalším svědkem byl otec Gabriele Amorth, katolický kněz a exorcista z Říma. Tvrdí, že vyhnal několika tisícům lidem ďábla z těla. Zmínil několikrát SATANSKÉ praktiky ve Vatikánu a potvrdil, že mladé dívky jsou pravidelně unášeny organizovanou skupinou vatikánské policie. Byly použity na  vatikánských „PARTY“ a na zločiny se sexuálními motivy. (tm komentuje: po sexuálním zneužití byly rituálně rozřezány a snězeny, pila se jejich krev) Amorth řekl britskému deníku Telegraph:

„ĎÁBEL ŽIJE VE VATIKÁNU A MY MŮŽEME VIDĚT DŮSLEDKY. V NEJVYŠŠÍCH ŘADÁCH KATOLICKÉ HIERARCHIE PŘEVAŽUJE ZLÝ VLIV SATANA. DNES JE MNOHO KARDINÁLŮ,  KTEŘÍ NEVĚŘÍ JEŽÍŠI KRISTU A BISKUPOVÉ STOJÍ VE SPOJENÍ S DÉMONY!“

Alfred Kunz byl katolický kněz, který chtěl vyšetřit tato rituální zneužívání dětí – byl zavražděn. V posledních letech přicházelo stále častěji k tomu, že toto zneužívání dětí veřejnosti bylo dáno ve známost a papež musel několikráte zaujat k dění stanovisko. To dokazuje, že ve Vatikánu existují opravdoví křesťané, kteří chtějí toto vše odhalit a UKONČIT.

Pokračování

Zdroj (1)

Přeložil a komentoval tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.