Poučí se někdy?

Prominentní figury levicových politiků zareagovaly na drtivou porážku Labour Party opětovnými nadávkami voličům, že jsou to rasisté a bigoti, a že právě to je ten hlavní důvod, proč oni prohráli volby.

 

[wp_ad_camp_2]

Konzervativní strana Borise Johnsona získala včera v noci rozhodné vítězství nad Labouristy, kteří vedeni svým vůdce Jeremy Corbinem vedli kampaň pod praporem skalně levicového manifestu.

Ale místo, aby svou porážku využili k sebereflexi a k přehodnocení svého poselství voličům, tak se levičáci rozzuřeně vrhají právě na ty lidi, o jejichž přízeň by měli usilovat, aby jim zlořečili.

Žurnalista Paul Mason tvrdil, že výsledek představuje „vítězství rasistů nad barevnými lidmi,“ zatímco James Felton nadával „starším voličům“, o kterých tvrdí, že to jen oni hlasovali pro Borise Johnsona, protože „ten se ani neštítí říkat ty rasistické věci, které se jim líbí.“

 

[wp_ad_camp_2]

Stupiditu takové reakce odsoudil Andrew Doyle:

„Když nadáváš pracující třídě a starším lidem do rasistů a blbců, tak jsi sám bigotní. Když v těch nejtolerantnějších zemích vidíš fašismus, kam se podíváš, tak jsi fantasta. Jestli opovrhuješ demokracií, tak jsi elitář. A to jsou ty hlavní důvody, proč levičáci pořád prohrávají.“

David Baddiel je jedním z mála prominentních levičáků, kteří si uvědomují, že taktika neustálého nadávání svým vlastním potenciálním voličům není tou strategií, se kterou se vyhrávají volby.

 

[wp_ad_camp_2]

„To je neuvěřitelné povyšování se na poručníka,“ tweetnul. „Věc číslo jedna, kterou potřebuje ta Zdegenerovaná levice pochopit, je, že když prohrají, tak to neznamená, že ti lidé, o kterých tvrdí, že jim právě o ně jde, jsou blbci, nebo mají vymyté mozky nebo jsou perverzní. To *oni* se potřebují změnit, ne ti lidé.“

Levice tedy opětovně těm lidem, o kterých tvrdí, že je ona reprezentuje, nadává do rasistů, nevzdělanců a natvrdlých bigotů.

Zdroj: Prisonplanet, Reformy

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.