;

Poučí se někdy?

Prominentní figury levicových politiků zareagovaly na drtivou porážku Labour Party opětovnými nadávkami voličům, že jsou to rasisté a bigoti, a že právě to je ten hlavní důvod, proč oni prohráli volby.

 

Konzervativní strana Borise Johnsona získala včera v noci rozhodné vítězství nad Labouristy, kteří vedeni svým vůdce Jeremy Corbinem vedli kampaň pod praporem skalně levicového manifestu.

Ale místo, aby svou porážku využili k sebereflexi a k přehodnocení svého poselství voličům, tak se levičáci rozzuřeně vrhají právě na ty lidi, o jejichž přízeň by měli usilovat, aby jim zlořečili.

Žurnalista Paul Mason tvrdil, že výsledek představuje „vítězství rasistů nad barevnými lidmi,“ zatímco James Felton nadával „starším voličům“, o kterých tvrdí, že to jen oni hlasovali pro Borise Johnsona, protože „ten se ani neštítí říkat ty rasistické věci, které se jim líbí.“

 

Stupiditu takové reakce odsoudil Andrew Doyle:

„Když nadáváš pracující třídě a starším lidem do rasistů a blbců, tak jsi sám bigotní. Když v těch nejtolerantnějších zemích vidíš fašismus, kam se podíváš, tak jsi fantasta. Jestli opovrhuješ demokracií, tak jsi elitář. A to jsou ty hlavní důvody, proč levičáci pořád prohrávají.“

David Baddiel je jedním z mála prominentních levičáků, kteří si uvědomují, že taktika neustálého nadávání svým vlastním potenciálním voličům není tou strategií, se kterou se vyhrávají volby.

 

„To je neuvěřitelné povyšování se na poručníka,“ tweetnul. „Věc číslo jedna, kterou potřebuje ta Zdegenerovaná levice pochopit, je, že když prohrají, tak to neznamená, že ti lidé, o kterých tvrdí, že jim právě o ně jde, jsou blbci, nebo mají vymyté mozky nebo jsou perverzní. To *oni* se potřebují změnit, ne ti lidé.“

Levice tedy opětovně těm lidem, o kterých tvrdí, že je ona reprezentuje, nadává do rasistů, nevzdělanců a natvrdlých bigotů.

Zdroj: Prisonplanet, Reformy

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.