Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka,

ze dne 2.5.2Q22

Globální aliance proti satanské chazarské mafii dosáhla minulý týden významných vítězství na mnoha frontách. Nejdůležitější je, že budova Federální rezervní banky ve Washingtonu byla oplocena, zatímco v Deutsche Bank byla provedena razie německou policií. Tím byla ChM odříznuta od možnosti prát fiat peníze v reálné ekonomice prostřednictvím trhů s akciemi a dluhopisy, tvrdí zdroje MI6. Proto ceny akcií společností Apple, Alphabet (Google), Microsoft, Tesla a Amazon klesly oproti svým maximům o 11, 22, 16, 29 resp. 30 %, v uvedeném pořadí.

Pokud chazarská mafie ztratí schopnost vytvářet peníze z ničeho, aby mohla financovat svůj plán na zotročení lidstva, pak pro ni hra skutečně končí. Bez peněz nemohou platit své gorily, „celebrity“ a herce vydávající se za politiky.

Nesmíme však polevit a musíme si uvědomit, za co přesně bojujeme. Tito lidé opakovaně prohlásili, že jejich cílem je zabít většinu lidí a zbytek ovládat. Jen pro představu, srovnejte Tyrannosaurus rexe s jeho potomkem – domestikovaným kuřetem. Z mohutného alfa predátora je nyní malé zvíře v kleci, které žije zlomek svého přirozeného života v příšerných podmínkách. Pokud by totéž udělali i s lidmi – jak plánují -, pak budou děti mužského pohlaví zhruba v šesti měsících umučeny k smrti, aby se z nich sklidil adrenochrom, než se z nich stanou „nugety“. Ženy budou drženy jako sexuální otrokyně až do věku 25 let, kdy budou přeměněny na „klobásy“.

Ačkoli je to znepokojující, čtenáři by také měli přesně pochopit, jak se adrenochrom získává. Dokládají to videa, na nichž Hillary Clintonová neúprosně mučí dvě mladé dívky, strhává jim obličeje a nakonec jim ještě zaživa strká do nosu kleště, aby jim vytáhla šišinky. Clintonová byla natočena, jak jí takto odebranou šišinku. Devět z dvanácti newyorských policistů, kteří toto video viděli, spáchalo sebevraždu. Zbylí tři se skrývají, ale několik kopií tohoto videa bylo rozšířeno.

Je vám jasné, proč ChM bojuje o život. Naše zdroje ze CIA tvrdí, že satanisté z praporu Azov, kteří se ukrývají v ocelárně v Mariupolu, bojují o život, protože vědí, že budou zabiti, jakmile budou odhalena tamní zařízení na sklizeň adrenochromu.

Bylo nám také řečeno, že podobná zařízení na mučení dětí se nacházejí po celém světě, včetně podzemních tunelů pod Disneylandem na Floridě. Disneyland také pravidelně vysílal výletní lodě plné dětí na Epsteinův ostrov v Karibiku, z nichž se mnohé nikdy nevrátily. Zdroje uvádějí, že film „Monsters Inc.“ (do češtiny přeloženo jako Příšerky s.r.o. Výmluvný je i počet recenzí tohoto filmu na ČSFD – 666, ODKAZ, pozn. př.), který popisuje získávání „paliva“ terorizováním dětí, je o adrenochromu. Více informací naleznete v prvních 18 minutách videa. (ODKAZ)

Kontaktovali jsme oddělení pro styk s médii společnosti Disney s žádostí o komentář, ale do doby uveřejnění tohoto reportu jsme nedostali odpověď. Možná je to však jen náhoda, že „šéf komunikace“ společnosti Disney Geoff Morrell právě odstoupil po pouhých třech měsících ve funkci.

Dobrá, podívejme se nyní znovu na stav boje za osvobození lidstva od ChM. Konec falešného Bidenova režimu se zase o krok přiblížil, neboť falešná viceprezidentka USA Kamala Harrisová „dostala covid“, tj. je zatčena. Podle jejího tiskového mluvčího „dnes byla viceprezidentka Harrisová pozitivně testována na COVID-19 na základě PCR testů… Neprojevuje žádné příznaky, bude izolována.“ Je plně očkovaná plus posilovací dávky – dostala tedy celkem 4 dávky vakcíny.

„Je nepravděpodobné, že Senát bude schopen tento týden něco schválit bez Rona Wydena a Chrise Murphyho, kteří byli v úterý rovněž pozitivně testováni, a bez Harrisové jako rozhodujícího hlasu,“ píše Daily Mail.

Možná se pokusí vytvořit Harrisovu počítačovou verzi, aby se zdálo, že je vše v pořádku. Přesně to podle zdrojů Mossadu udělali avataři Adama Schiffa, Nancy Pelosiové a několika dalších politiků, kteří údajně tajně navštívili Ukrajinu. Zemi, kde operuje jedna z nejmocnějších armád na světě.

Možná se snaží vysvětlit svou nepřítomnost v USA tím, že „jsou na Ukrajině“.

Tajemník ruské bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev v souvislosti s Ukrajinou varoval Evropany, že „představitelé zločinecké komunity, kteří uprchli z Ukrajiny, se pokusí obsadit místa, která jim přinášejí prospěch“, včetně obchodu s drogami a lidmi. Dávejte si pozor na své děti, přátelé.

Rusko také zve americké úředníky, včetně Victorie Nulandové, která „kašle na EU“, do parlamentní komise, která vyšetřuje činnost amerických biologických laboratoří na Ukrajině. To znamená, že ChM okupované Spojené státy byly přistiženy při pokusu o vyvraždění většiny lidstva.

Čínské ministerstvo zahraničí v souladu s názory většiny světa veřejně označuje USA za darebácký stát, který porušuje mezinárodní právo.

Mnohé evropské země s tím souhlasí a distancují se od USA okupovaných ChM. Proto znamení, že Rusko vítězí ve svém tažení za odstranění satanistů z Ukrajiny, byly státy Polsko, Itálie, Francie, Německo a Bulharsko nuceny ustoupit od své hrozby, že odříznou ruský plyn od peněz, a začaly platit v rublech.

Jsme také svědky velkého rozkolu v řadách vládnoucí oligarchie v USA. Elon Musk ze společnosti Tesla zřejmě vystoupil z řady a nyní otevřeně podporuje Bílé klobouky. To je významné, protože Musk je synem prominentního nacisty, raketového vědce Vernera von Brauna, jak tvrdí japonská rozvědka a potvrzují i zdroje z amerických vesmírných sil.

Von Braun, který je všeobecně považován za mozek amerického vesmírného programu, učinil několik zajímavých přiznání, když umíral na rakovinu. Řekl, že USA se pokusí ovládnout svět tím, že vytvoří vesmírné zbraně. Obrovské výdaje by ospravedlnily tím, že by si vymyslely falešné nepřátele. Nejprve Rusy, pak teroristy, pak blázny ze třetího světa, pak asteroidy a nakonec, „to nejzábavnější ze všeho, mimozemšťany; mimozemšťané, to by byla poslední karta a všechno je to lež,“ řekl.

Zdroje CIA nám říkají, že uveřejněný životní příběh Elona Muska je obrovská lež a že byl od začátku nastrčen jako krycí osoba pro komercializaci nacistických špičkových technologií.

Zdroje spojené s Muskem nám poskytly důkazy o tom, že technologie elektromobilů byla dlouhou dobu potlačována. Zde vidíme, jak se elektromobily nabíjely již v roce 1917.

Dále vidíme video s elektrickými taxíky s rychle vyměnitelnými bateriemi v provozu ve Španělsku v roce 1943. (Viděla jsem na videu také elektro-koloběžku. Vše již bylo vynalezeno a poté utajeno, pozn. př.)

„Zajímavé je, že historie a znalosti byly vždy pohřbeny zloději jmen alias cabalou ChM,“ komentuje zdroj z Mossadu. Jak jsme o tuto technologii přišli, abychom ji o 100 let později znovu objevili? Možná se mi David Rockefeller svým způsobem zpovídal, když mi řekl: „Ropa už byla dobře zaběhnutá, když se objevila elektřina.“ A já jsem si to myslel.

Mnohé zdroje každopádně varovaly, že Muskovi nelze věřit a že bude držen na „velmi krátkém vodítku“. MI6 poznamenává, že „pokud se napravil ve vztahu k elektronickým volebním podvodům (podvod je trestný čin) a odblokoval Twitter, pak možná“, ale varovali, že „ještě není mimo seznam“.

K projektu modrého paprsku (Blue Beam) falešné mimozemské invaze, do kterého se Musk a tajné vesmírné síly zapojily, se vrátíme na konci tohoto reportu.

Pokud však Musk, DARPA a vesmírní nacisté chtějí lidstvu pomoci porazit ChM, mohou prozatím začít bojem proti pokračující snaze nás všechny vyhladovět.

Indonésie v pátek oznámila, že plánuje zakázat vývoz palmového oleje: „Je to součást globálního plánu cabal ChM na vyhladovění lidstva. Prezident Jokowi to dostal od ChM nařízeno. Na domácím trhu je palmového oleje dostatek,“ tvrdí zdroj CIA v Asii.

V USA minulý týden společnost Rembrant foods zabila 5,3 milionu kuřat v rámci „likvidace ptačí chřipky“ a poté propustila téměř všechny zaměstnance. „Uvařili ty ptáky zaživa,“ řekl jeden z pracovníků společnosti Rembrandt, který se na vybíjení podílel.

Utrácení se opakovalo na kuřecích a krůtích farmách v Iowě a dalších 28 státech od Maine po Utah. Bylo usmrceno více než 22 milionů ptáků.

Podobné zprávy se opakují po celém světě.

Nyní OSN varuje, že „na následky COVID-19 by mohlo zemřít více lidí než na samotný virus“.

Pokud si myslíte, že tito lidé nejsou schopni takových zvěrstev, vzpomeňte si, že v roce 1873 americká vláda zabila jen za jeden rok 1,5 MILIONU bizonů, aby vyhladověla indiánské obyvatelstvo! Cílem bylo učinit je závislými na vládě, aby přežili. Proč si myslíte, že si o vás myslí něco víc?

Šéfové ChM již dříve uvedli, že chtějí lidi donutit, aby si vzali vakcíny, které změní jejich geny (aby si je ochočili), pokud chtějí dostat příděl hmyzích bílkovin. Možná proto podle našich zdrojů David Rockefeller ml. pracuje na Filipínách na projektech týkajících se hmyzích potravin.

V Japonsku se po celé zemi objevují prodejní automaty na hmyz a červy. Zde je příklad:

Za 11 dolarů (1400 jenů) dostanete 15 gramů hmyzu a červů.

Když už mluvíme o lidech, kteří propagují hmyzí potraviny, zdá se, že dcera Klause Schwaba Rothschilda, Nicole Schwabová, je novou tváří „Velkého resetu“ Světového ekonomického fóra. V níže uvedeném videu říká několik hezkých slov o tom, že podniky se starají o životní prostředí atd. Ale také varuje: „Existují kompromisy, ale je to naše šance. A je to o riziku a o odolnosti, protože šoky, které přijdou, budou ještě horší, pokud to neuděláme teď.“ Takže si pospěšte, přátelé, a postavte se do fronty na příděl brouků, než bude pozdě.

Rádi bychom také věděli, kdo přesně dal této malé satanistické rodinné skupině kontrolu nad 90ti procenty světových nadnárodních korporací. A také, jak je možné, že dokázali vycvičit a dosadit následující „vůdce“:

Jacinda Ardenová (Nový Zéland)

Angela Merkelová, (Německo)

Bill Gates (propagátor očkování),

Emmanuel Macron (Francie)

Justin Trudeau, (Kanada)

Sebastian Kurz, (Rakousko)

Ursula von der Leyenová (EU).

To jsou někteří z válečných zločinců, kteří prosadili masové očkování se smrtelnými následky.

 

Vypadá to, jako by jeden redaktor rozdával všem tiskovým agenturám stejné zadání.

Nyní, když se smrtící důsledky jejich zločinů stávají zřejmými během několika málo týdnů, se západní vlády domluvily na vytvoření globálního ministerstva pravdy. Kromě „Rady pro řízení dezinformací“ amerického ministerstva obrany; Kanada, Velká Británie a EU koordinovaně zveřejnily své vlastní plány cenzury:

  • Kanada – Návrh zákona C11
  • Velká Británie – Návrh zákona o on-line bezpečnosti
  • EU – Zákon o digitálních službách

„Zoufale se snaží udržet si kontrolu nad informacemi a potlačit „špatné myšlení“. Jsou nuceni veřejně odhalit své skutečné diktátorské záměry a jejich naléhavost probouzí lidi rychlostí světla,“ poznamenává zdroj z Mossadu.

Abyste viděli, s jakými lidmi máme co do činění, podívejte se na video, na kterém nová americká „dezinformační carevna“ Nina Jankowiczová v roce 2015 zpívala „Koho mám oš*kat, abych byla bohatá, slavná a mocná“.

Na závěr tohoto týdne přinášíme nejnovější informace o operaci Bluebeam neboli mimozemské invazi, které nám zaslalo americké vesmírné velení, počínaje fotografií falešného papeže Františka propagujícího mimozemšťany.

Věž na Měsíci:

Světelný talíř:

Světla nad Kyjevem:

Ať už říkáte cokoli, jak říká čínské úsloví, určitě žijeme v zajímavé době.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Pokud byste chtěli přispět na překlady článků a chod webu, můžete tak učinit na účet číslo: 2902118402 / 2010 (Fio banka).

Platba ze Slovenska: SK7383300000002902118402

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.