…..Vážení čtenáři tadesca, to se netýká jenom  slovenských  „politiků“. I u nás v česku to vře a důkazů proti zločinům našich politiků je více než dost. Zapomněli že v mase neboli hmotě je síla. Určitě víte co myslím. Genderovskou politikou a naprostým lhaním „politické“ sebranky, jinak taky řečené odpadu společnosti, nechce už nikdo naslouchat. Ještě neotevřeli ústa a lžou, každý jejich pohled je naprosto prolhaný a to beze slov. Je to jenom krátká doba, která jim zbývá u jejich koryt…..

10:45

Prinášam mimoriadne spravodjastvo, rešerš z portálu infovojna.sk pre tých, ktorým osud Slovenska nie je ľahostajný a pre tých, ktorí z akýchkoľvek príčin nesledovali vyše dvojhodinovú reláciu s bývalými siskármi: Pavol Forisch a Stanislav Žiaran, ktorí sa osobne podpísali pod viacero trestných oznámení na organizovanú skupinu okrem iného za vlastizradu, plánovanú vraždu a pokus o štátny prevrat.

Než Vám ponúknem skrátený obsah relácie, dovoľte len krátku otázku pre poslanca Ľuboša Blahu (verím, že moje blogy sleduje): Je trestný čin „politická špekulácia“, keď prezident Kiska zneužil svoje právomoci tým, že oneskorene vymenoval troch sudcov Ústavného súdu z toho jedného, podľa vyjadrenia pána Harabina, ktorý bol usvedčený z falšovania zápisnice z pojednávania, teda z podozrenia, že Kiskovi prisahali vernosť (za 12 ročnú dobře platenú funkciu) a za každých okolnosti zmaria sťažnosť kandidáta Harabina, ktorý sa dožaduje vyhlásenie prezidentských volieb za neplatné, teda v čase nevymenovania sudcov v zákonnej lehote a v čase vymenovania pochbných sudcov vedel, že bude zmarené spravodlivé rozhodnutie vo věci volebného podvodu.

Prosím o krátke zhodnotenie v komente aj k nižšie uvedeným vyjadreniam o vlastizrade.

Jaroslav Haščák šéf finančnej skupiny Penta v médiach vyhlásil, že radšej bude žiť s povesťou korupčníka ako byť spájaný s vraždou.

[wp_ad_camp_2]

Skrátený obsah relácie infovojna:

Hostia: Pavol Forisch a Stanislav Žiaran

https://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI

Relácia sa v úvode venovala kauze Baštrnák a spol, schránkových firmách na Cypre a podvodoch z DPH. O vražde novinára Kuciaka so snúbenicou Pavol Foriš povedal: Objednávateľ vraždy Penta, osoby, ktoré vedeli o objednávke: Lipšic, Kiska, Pčolinský, Magala, Mistríková, Maďarič, Sulík. Cieľ vraždy organizovať prevrat, riadený financovaný Pentou a USA 20 miliard na riadenie pravicovej vlády. Podľa ich vyjadrenia majú dôkazy, ktoré dokážu účinne zasiahnuť aj vykonávateľov.

Brutálnou vraždou novinára Kuciaka sa odštartovala riadená destabilizácia Slovenskej republiky, táto dopredu naplánovaná účelová vražda nabrala medzinárodný rozmer najmä prostredníctvom USA.

Šufliarského diskreditácia nenaznačuje vinu ale neopatrnosť odvtedy sa ako keby všetko spomalilo, zaspalo, zbrzdili sa, nekonalo sa, zhruba viac podstatné všetko bolo odstúpené nižšiemu orgánu, neudiali sa úkony ale oni sa pýtali… či to urobili cez podriadených……

[wp_ad_camp_2]

Heslovite niektoré postrehy:

Po rokoch si zvykli, že toto je život, politická korupcia. Doposiaľ vystupovali ako utajení svedkovia, zverejnenie je viac ako utajovanie skutočnosti….

Otázka odpoveď: Preukážeme vlastizradu, za čo dostane doživotne Kiska a spol…. Matovič a Železiar sú priamo napojený na Pentu ako dymová clona na vytvorenie iného názoru…. Matovič a Sulík nie sú na rebríčku dôležitých …. Politika je rácio – vytvoriť emócie – Nicholsonová s mužom sú špióni cudzieho štátu, proste to viem, Lipšic a Pčolinský sa dopustili vlastizrady, Todová je spolupáchateľka stačí sledovať finančné toky – koľko kam ide – to odhaľuje celú pravdu, na všetko máme dôkazy. Haščák je šéf Penty, u nás je organizátorom Haščák, ktorý má 8 miliardový majetok a Kočner je spolupáchateľ.

Kiska mal pravdu, že Slovensko je mafiánsky štát, Kiska pôjde do basy za vlastizradu, máme dôkazy, že Haščák ponúkol Kočnerovi za našu likvidáciu 50 tisíc euro na hlavu…. Maroš povedal, dajte 500 tisíc a ja to zariadim, myslel tým likvidáciu Foriša, Žiarana…..

[wp_ad_camp_2]

Telefonát s otázkou ako preukážu vlastizradu Kiskovi:

Kiska je spolupáchateľ prevratu, ktorý bol dosiahnutý Kočnerom a Haščákom spôsobom tým, že zavraždili novinára Kuciaka a vytvorili situáciu, ktorá mala smerovať k zmene ústavného zriadenia a politického systému u nás prostredníctvom nástupu novej pravicovej vlády, ktorá mala nastať vyhlásením nedôvery doterajšej vlády. Kiska by spravil úradnícku vládu ktorej by bol šéfom, dosadil by do vlády svojich ľudí, ktorí by zabránili vyšetrovaniu Gorily, čiže je konanie v ktorom sa odhaľuje trestná činnosť Dzurindu a Mikloška s pomocou cudzej moci USA.

Záverečné postrehy v skratke:

Keď bude sedieť Haščák v base, tak potom tu nastane nejaká zmena…. Lajčák je zradca, ktorý chce zničiť hodnoty cez migráciu, otvorila sa vojnou v Lybii od Misurati po Tunis sú americká zóna ….. Čižnár bude konať, je na neho spoľahnutie

Za progresívne Slovensko sú spolupáchatelia, Štefunko kradol peniaze od štátu, sú vlastizradcovia aj Čaputová, každý kto zradil musí ísť do basy! O Čaputovej len toľko, že všetky negatívne informácie sú pravdivé….. Emócia je politika nie rácio, Mikloš je šedá eminencia, ktorý kooperuje so zahraničnými službami, Dzurinda je poskok, ale Mikloš je ten najväčší poskok.

Koniec rešeršu.

[wp_ad_camp_2]

Heslovite z relácie pána Harabina:

Infovojna Harabin 17.4.2019

https://www.youtube.com/watch?v=lT3RbA24i6o&fbclid=IwAR0mAJyMhHb_PqQHgQKo41WbU_16ECJ2IewNxvTB9rXx0Pcotwi50Z6PBgU

Kiska vymenoval troch sudcov Ústavného súdu: Ivana Fiačana, Ľuboša Szigetiho a Petra Molnára.  Ustavny sudca JUDr. Ľuboš Szigety – priateľ pána Bugara, Szigeti falšoval súdnu zápisnicu, ešte za Trnku, Žitnanská ho vymenovala ako predsedu súdu a on sam sebe Harabin: Korupcno – podporil Caputovu v druhom kole a je sobašný podvodnik bez rozvodu pripravoval svat bu….. Bugár ho v minulosti nominoval za sudcu pan Dr. Horvata, bol pravoplatne odsudeny za daňového podvodníka, tiež nominat pana Bugara, Szigeti im bude vynašať rozsudky, ktoré im budú vyhovovať….. Daňovy kriminalnik vymenoval podvodnika, rozklad štátu …. zapisnica z falšovania súdnej zapisnice…. Oni nie su poslanci – oni su korupčnici …. my sa musime postavit k extremnemu liberalizmu – urad prezidenta mal by byt apoliticky

http://www3.teraz.sk/import/policia-sa-zaobera-pripadom-predsedu/1293-clanok.html

 

[wp_ad_camp_2]

Jeden z priateľov na Facebooku:

Pekne ráno , pán Kiska bojovník za morálku , politickú kultúru, právny štát, zmierenie, spájanie ..atd. ???? Jednak tieto hodnoty su absolútne v rozpore s jeho minulosťou, ale dobre, no jeho súčasne správanie ako hlavy štátu a aktívna príprava a založenie politického subjektu je už úplne porušenie morálky a etiky, ako nadstranickej hlavy štátu . A on moralizuje , rozdeľuje ,určuje kto je dobrý kto zlý – príšerne . A média mlčia , naopak to podporujú . Kiska je pripravený na BOJ !!!! Skutočne nádejná zmena 

Odkaz pre mojích čitateľov blogov:

Záverečná úvaha je jednoduchá, Kiska vymenoval len troch ústavných sudcov a to predsedu, podpredsedu a jedného sudcu. Sú to sudcovia ušití na mieru. Presne sedemčlenný senát, ktorý bude rozhodovať o piatich sťažnostiach podaných ohľadne volebného podvodu. Najsilnejšia je sťažnosť pána Harabina, ale čo sa stane? Sedemčlenný senát bude s najväčšou pravdepodobnosťou proti a teda nebude mať kto otvoriť volebnú dokumentáciu. A tak Čaputová zasadne do kresla, nadobudne imunitu a začne udeľovať milosti a o volebnom podvode sa prestane hovoriť.

Čo hovorí Ústava?

Ústava Slovenskej republiky – č. 460/1992 Zb. (výňatok)  (Zmeny: 244/1998 Zb., 9/1999 Zb.) Čl. 106, ods. 3 Prezident je odvolaný, ak za jeho odvolanie v ľudovom hlasovaní hlasovala nadpolovičná väčšina všetkých oprávnených voličov. 

[wp_ad_camp_2]

Čo môžeme urobiť my občania?

Všetci, ktorí sme nevolili Čaputovú a nesúhlasíme s taktickým manévrom založenia novej politickej strany pána dosluhujúceho prezidenta Kisku, môžeme cez referendum žiadať odvolanie prezidentky pokial nebude uvedená do funkcie do 16.6.2019

Bude nás 1.000.000 (milion) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie?

  1. Vôbec nebolo voliť 2 610 898
  2. „PROTI“ bolo 752 403,
  3. koľko bolo „ZA“ keď je podozrenie, že sa hlasovalo na falošné preukazy???? 1 056 582 bolo „ZA“

Text petície:

My, dole podpísaní občania Slovenskej republiky, touto petíciou žiadame Národnú radu Slovenskej republiky

  1. O vyhlásenie referenda o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú.
  2. Vyhlásenie neplatnosti prezidentských volieb a ich opakovanie
  3. Zmenu hlasovania z tajného na verejné, informácie o hlasovaní každého občana uverejnené na Miestnych úradoch.

Odôvodnenie: Na priebeh volieb padol tieň veľkých podozrení z ovplyvňovania voličov, v prvom rade o nekalom získaní advokátskej praxe Zuzany Čaputovej, nepravdivých údajov v súvislosti s obhajobou tzv. „Pezinskej skládky“ na medzinárodnom súde, prekročenia finančného limitu odstúpením kandidáta Roberta Mistríka v prospech Zuzany Čaputove a podozrenie z volebného podvodu v intenciach ustavnej stažnosti kandidáta Štefana Harabina, ktorý žiada prepočítanie hlasov a porovnanie s hlasovacími preukazmi vo volebných okrskoch.

Preto žiadame s okamžitou platnosťou odvolanie prezidenta, vyhlásenie volieb za neplatné alebo vyhlásenie referenda o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú.

Podpíšte sa ak si myslíte, že Čaputová udelí milosti podvodníkom a vrahom!

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

https://www.peticie.com/a/228130

Na uvedenej petície som zverejnil linku na podnety, ktoré som zaslal na OČTK proti Andrejovi Kiskovi a Zuzane Čaputovej. Priatelia a preposielajte odkazy aby sa podpísali aj Vaši priatelia a odmenou bude prečítanie trestných oznámení. Potrebujeme zviditelniť petíciu predĺžením na ďalšie obdobie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Môžete sa tiež pridať do skupiny na FB

https://www.facebook.com/groups/637031686760444/

Veľmi zlá správa bude ak sí my poškodení občania svojou ľahostajnosťou necháme ukradnúť Slovensko – našu milovanú vlasť!!!

Majte na pameti, že Caputovej „silny mandat“ sa rovna 24,41% odovzdanych platnych hlasov aj to je podozrenie, že polovica bola s falošnými voličskými preukazmi….

Bonus:

Najlepší koment z monulého blogu:

ticho pred burkou

Slovensko si za posledne storocie do syta uzilo dve cudzie predatorske ideologie. V sucasnosti vsak zaziva tretiu, ktora je este nicivejsia. Jej privlastok predatorska nie je nahodny. Prvou, najlahsou a najcastejsou obetou predatora su mladata. Matky sa snazia pred nim chranit mlada, ale vacsinou to skonci len ako jej zufale, a bezuspesne odhananie predatora. Nie nahodou aj liberali robia to iste s nasou mladezou..
………V prirode sa obcas stane, ze byvol naberie na rohy predatora. Predatori maju vsak aj prepracovanejsiu strategiu lovu vo svorke. V takom pripade ani velke zviera nema sancu. Ked to porovname zo situaciou u nas, deje sa presne toto. Boli sme svedkami, toho ako vlani svorka predatorov trhala slovensku vladu. Utocia tiez na cirkev, na zdruzenie pre rodinu, na LSNS, na Danka, na Harabina, na zdruzenie a ludi, ktory chcu mier.

 

[wp_ad_camp_2]

………Spolocnym menovatelom toho je, ze tie utoky sucasne vedu slovenske liberalne strany, mainstreamove media a mimovladky, tlupy postpubescentnych hyen, oligarchovia vsetko su to liberali a vzdy utocia len na osamotenu obet s neliberalnym nazorom. Je skutocne jedno, akeho ineho svetonazoru ta obet je, dolezite, ze predstavuje centrum odporu verejnosti proti liberalom. Osamela obet preto nema sancu sa ubranit. Rovnako by dopadol aj Mahatma Ghandi, keby sa im spriecil..
V prirode sa ale zriedkavo stane aj to, ze superiace byvoly si pridu na pomoc, naberu
na rohy viacerych levov a zazenu ich svorku. Ak to porovname so slovenskymi obetami liberalnych predatorov, im neprisiel na pomoc nikto. Pritom kazdy z nas vidi, kto tu je predator. Je polutovania hodne, ze sa buduce obete liberalov dokazu skodoradostne vytesovat z neuspechu svojich konkurentov. Slovaci, nemame dost vysoke IQ, aby sme toto konecne pochopili? Preco sa medzi sebou zerieme a nespolupracujeme? Kto bude dalsia obet?
……..Dnes vidime, ze prva generacia nasich mladat bola uz odchovana liberalmi a stala sa z nich nebezpecna svorka hyen.V prirode sa tiez nenajde priklad, ked hostitel tak stedro vyzivuje svojho parazita, ako to robi Slovensko v pripade politickych mimovladok. Tie dokonca parazituju na mimovladkach, ktore robia skutocnu charitu. A tento náš dobre ziveny pararazit uz prerastol aj svojho hostitela a ma aj svojho uzernikovho prezidenta. Prezident, ktory vladne a mimovladky, ktore nevladnu, neprotireci si to nahodou?. V dalsej etape mozeme seriozne cakat, kedy nas ten parazit zozerie..

Zdroj https://blog.hlavnespravy.sk/11631/byvali-siskari-su-presvedceni-ze-na-zaklade-ich-dokazov-kiska-dostane-za-vlastizradu-dozivotny-trest-vazenia-a-caputova-bude-ako-spolupachatelka-citajte-resers/

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.