Bloger a niekdajší člen iniciatívy Za slušné Slovensko Roman Mancel, ktorý sa priamo podieľal na organizovaní protivládnych protestov, informoval o podrobnostiach zrušeného protestu v marci minulého roka a celkovo o kontroverzných skúsených mimovládkaroch v pozadí celej iniciatívy. Iniciatíva Za slušné Slovensko podľa neho oklamala Slovensko, a klamali aj do očí rodičom zavraždených.

[wp_ad_camp_2]

Predčasné voľby vraj nikdy neboli v pláne tejto iniciatívy: „To, čo vám teraz poviem, prepíše politickú mapu tejto krajiny. A budú padať masky, pretože táto iniciatíva je čokoľvek iné len nie obývačkou, kde dva týždne neumývali riady. Táto iniciatíva bola riadená zvonka. Organizátori, ktorí sa pridali k Šeligovi boli iba zmanipulovaní štatisti a kto sa nepodvolil, toho vylúčili. V skutočnosti, smerovanie iniciatívy riadili ľudia z jednej mimovládnej organizácie.”

Každá pravda raz vypláva na povrch a inak to nie je ani s iniciatívou Za slušné Slovensko! V týchto dňoch sa konečne rozrozprával niekdajší člen tejto iniciatívy Roman Mancel, ktorý sa priamo podieľal na organizovaní protestov a potvrdil to, čo už tvrdím dlho, t. j. že celá iniciatíva bola vytvorená len kvôli prevzatiu moci v štáte.

[wp_ad_camp_2]

Čo z toho celého teda vyplýva? Keďže v politike sa nič nedeje náhodou, ale všetko je dopredu dobre premyslené – od výučby “kádrov”, cez stretnutia až po vyjadrenia a kroky jednotlivých jedincov, bolo jasné, že ani Za slušné Slovensko nevzniklo náhodou spojením nejakých stredoškolských študentíkov, ktorí sa rozhodli už v roku 2017 organizovať Veľké protikorupčné pochody. Už vtedy bolo zrejmé, že “kádre”, ktoré boli pre tento účel vybrané, boli študentíci zgrupení pod mimovládku Slovenská debatná asociácia (SDA), ktorej výkonným riaditeľom bol v rokoch 2003 až 2006 aj súčasný člen Progresívneho Slovenska, liberál a veľký podporovateľ agendy LGBTI Martin Poliačik (dodnes v organizácii figuruje ako Rozhodca s akreditáciou 3. stupňa). Už vtedy bolo jasné, že to celé vedú liberálne kruhy okolo Kisku a neslovenských liberálnych médií ako Denník N či Trend. A aj mimovládky napojené na finančné prostriedky z OSF.

Všetko to bol dopredu premyslený plán ako umelo vytvoriť napätie v spoločnosti, rozoštvať národ proti sebe a dosadiť do najvyššej politiky ľudí úslužných americkým a západným kruhom! A na to im krásne poslúžila aj vražda dvoch nevinných ľudí. O žiadne vyšetrenie vraždy, o žiadne slušné Slovensko, o žiadnu spravodlivosť ani boj s korupciou tu nikdy nešlo! Potvrdil to už svojimi krokmi Šeliga, ktorý vstúpil do novej Kiskovej strany, potvrdila to Farská, ktorá sa stretáva a cestuje do USA so slovenskými liberálmi debatovať s neoconmi ako Bill Kristol a potvrdil to teraz aj niekdajší člen iniciatívy Mancel.

[wp_ad_camp_2]

A tiež je jasné aj to, prečo šli protesty odrazu do útlmu a predčasné voľby neboli žiaduce – Kiska sa potreboval zbaviť postu prezidenta, aby mohol v štáte prevziať moc. Kruh sa teda uzatvára a prepojenie Kiska – Za slušné Slovensko – SPOLU – Progresívne Slovensko – štátne “elity” USA je stále zreteľnejšie. Je to niečo nechutné a nevidí to len naozaj slepý a naivný človek.

Autor: Martin Bago | Zdroj: 9

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.