…..po dlouhé době se nacházím zase v místních končinách a hned první noc po příjezdu jsem měl v noci zajímavý sen….

14:54

Byl jako ve skutečnosti…..

Chtěl bych Vám povyprávět jeden krátký zážitek, který jsem měl nedávno při své cestě na Slovensko. Mám tam spoustu dobrých přátel a nedávno mi jedni vyprávěli následující:

Mají příbuzného, který se účastnil zasedání (záměrně nejmenované) určité politické strany. Došli tam hodně divní lidé s nějakou podezřelou smlouvou. Tvrdili, že stačí, aby dotyčná strana (její vedení) podepsala smlouvu a budou mít všechno. Peníze, moc i slávu.

[wp_ad_camp_2]

Politická strana podepsala a zmíněný svědek ze zasedání s hrůzou utekl a ze strany vystoupil. Připadalo mu totiž, že se to odehrávalo stejně jako v tom klipu Hymn od skupiny Ultravox, kde vystupuje ďábel se smlouvou. Za vaši duši vám dá to, po čem toužíte a po smrti si vás vezme do pekla.

Aktuální politické dění na Slovensku vůbec není záležitost přirozeného vývoje a ani trochu to nemá co dělat s vůlí obyčejného lidu, přestože se mnoho místních podivuje, jak je možné, že někteří jejich známí a příbuzní tuto zaprodanou ďábelskou stranu volí. Asi mají až moc dobře vymytý mozek z televize a oficiálního tisku.

[wp_ad_camp_2]

Svědek, jehož jméno i jméno strany je nám známé, potvrdil, že ještě v den podepsání, se na kontě objevila neuvěřitelná suma peněz….

No, a ráno jsem se probudil a byl jsem rád, že se jednalo jenom o „sen“ a nikoliv o skutečnost. Naštěstí se na Slovensku nic zlého přece neděje. Nebo zatím ….. ????

 

 

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.