Bývalý pracovník CIA John Kiriakou označil metody novinářů Project Veritas, kteří zkoumají CNN, za pochybné. Také promluvil o špinavém tajemství amerických médií.

[wp_ad_camp_1]

James O’Keefe (vedoucí organizace Project Veritas — red.), který byl jedním z těch, kdo vytvořil tuto nahrávku, je zcela nejednoznačnou postavou. Několikrát se dostal do nepříjemností, když natáčel rozhovor na skrytou kameru. Ale pokud je to informace pravdivá, tak mají Američané právo ji znát,“ oznámil Kiriakou RT.

Poznamenal, že jeho známí z rozvědkové společnosti už dávno mluví o tom, že příběh o „ruském zasahování do voleb v USA“ není podložen žádnými důkazy, ale to americké mediální společnosti neznepokojuje.„Malým špinavým tajemstvím amerických médií je, že jsou všichni v jednom spřežení. Všechny je vlastní obrovské společnosti. A všichni jsou znepokojeni finančními ukazateli. A jediným způsobem vydělávání více peněz je prodej většího množství reklam. Aby se reklama více prodávala, potřebují vysokou sledovanost. A aby dosáhli vysoké sledovanosti, musí být výbušní ve svých zprávách. A díky tomuhle všemu se často vytrácí pravda,“ vysvětlil bývalý pracovník CIA.

zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.