Pradávné kultury věděly o šišince a její důležitosti už před tisíciletími. Dnes většina lidí o šišince mozkové a o tom, proč pradávné kultury věřili, že je tak důležitá, ví jen hodně málo. Mocné rodiny jsou odhodláni udržet nás v neznalosti o tomto mocném portálu, který leží hluboko v centrální části našeho mozku.

V dnešním světě je rozehrána jen jedna velká konspirace.

[wp_ad_camp_1]

Mocné rodiny – ta kabala vzájemně provázaných globálních elit – a jejich plánů na kontrolu lidstva se zavedením totalitního Nového světového řádu.

Mocné rodiny s nasazením celé škály mazaných lstí vytažených přímo z ďáblovy příručky ženou svými propagandistickými orgány svět k přesvědčení o své neexistenci, během čehož neustále utahují lidstvu smyčku kolem krku.

Před tisíciletími kultury jako staří Egypťané a Řekové věděli, že šišinka má pro lidi ohromný význam. Ale elitářská kabala tyto znalosti potlačila v odhodlání, že lidi přesvědčí o tom, že nejsou nic jiného než bezduché konzumující mašiny, otroci mizejících dolarů a chabých svalů.

Ale existence šišinky mozkové, čili třetího oka, mocné rodiny děsí.

Moderní věda nám říká, že je to malá kónická část našeho mozku, která odpovídá za produkci derivátu serotoninu zvaného melatonin, který přímo spolupůsobí s našimi hormony, které následně modulují náš vzor spánku a probouzení spolu s našimi sezónními funkcemi.

Je v tom ale daleko, daleko více.

Dnes se o šišince uvolňuje jen málo informací, ač ta by podle mnoha výzkumníků mohla lidstvu pomoci k dosažení jeho plného potenciálu a k porážce našeho tyranského panstva.

Mnozí ji považují za portál, který u lidí propojuje fyzický a spirituální svět.

Při aktivaci nabízí šišinka pocit euforie a jednoty zaplňující mysl poskytující pocit znalosti a osvícení.

Říká se, že lidé mohou tyto funkce šišinky aktivovat jógou, meditacemi a dalšími metodami.

Šišinka je považována za způsob, jak cestovat mezi dimenzemi, o čemž mnozí mluví jako o astrální projekci nebo o poznání na dálku.

Je však zajímavé, že to vidění na dálku zkoumá i vláda.

[wp_ad_camp_1]

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.