Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Petrodollar je odsúdený k zániku lebo Katar zruší pozíciu a predá svoju ropu v Yuane

Trochu oneskorený preklad okopírovaný z introitus.eu a upravený a zkontrolovaný podľa geopolitics.co

benjamin
19. června, 2017

Kríza v Katare je hlavným bodom obratu v boji proti Khazarskej mafii. Zdá sa, že Saudská Arábia a ostatné štáty vyvážajúce ropu sa rozhodli pokúsiť sa blokovať Katar „pretože podporoval terorizmus“. V reakcii na tento krok americký prezident Donald Trump ukázal svetu, že nie je ten kto má na starosti USA tým, že najprv podporoval blokádu a nasledujúci deň potom bol Pentagonom nútený zmeniť svoj postoj o 180 stupňov. To, čo sa naozaj deje, je to, že Katar dosiahol dohodu s Iránom, aby vyvážal plyn z masívnych plynových polí nie cez Západ výmenou za bezcenné eurá alebo doláre, ale skôr Východom na miesta ako India a Čína výmenou za svoje meny.

Americký bordel, ups! Mám na mysli Snemovňu reprezentantov. Reagovali na tento vývoj prijatím nových sankcií voči Rusku, ktoré v podstate predstavovali, že Európa bude kupovať drahý americký plyn namiesto lacného ruského. Nemci a Rakúšania reagovali tým, že povedali Američanom, aby sa zastavili.

http://www.bbc.com/news/world-europe-40299760

Tento vývoj jasne ukazuje, že starý režim sa rozpadá a rozdiely medzi Washingtonom a EÚ sa stávajú čoraz výraznejšie.

Chazarská mafia kontrolovala Saudov a ich izraelský partneri v oblasti zločinu videli celý ich plán „arabské NATO“ ako im úplne ztroskotal. Pravé moslimské krajiny, ako sú Turecko, Irak, Pakistan a ďalšie, spolu so super-hlavami, ako sú Rusko a Čína, sa spojili, aby podporili Katar a izolovali saudsko-izrealskú alianciu. India a Pakistan preukázali, že sú s Ruskom a Čínou – pripojením do Šanghajskej organizácie pre spoluprácu, čo sa od Iránu očakáva v budúcom roku.

Americká armáda na druhej strane ukázala, že je proti Chazarskej mafii tým, že minulý týždeň viedla spoločné vojenské cvičenia s Katarom a to aj napriek tomu, že Čína uskutočnila cvičenia s Iránom. Pentagonské zdroje vysvetľujú, že „americká armáda potrebuje Katar kvôli leteckej základni Al Udeid.“ Zdroje Pentagonu sa nezmieňujú o skutočnosti, že Katar ponúkol aj kúpu amerických vojenských lietadiel vo výške 12 miliárd dolárov, aby pomohol finančne udržať Pentagon. V každom prípade letecká základňa tiež funguje tak, aby zajistila, že šialený satanistický izraelský premiér Benyamin Netanjahu a jeho kolegovia Chazarský mafiáni nemajú žiadnu šancu začať 3. svetovú vojnu, hovoria zdroje. Priama správa by bola „SURRENDER OR DIE“ (vzdať sa alebo zomrieť). On nasleduje twitter-búrku, kde Donald Trup zhrnie celkom dobre ako prebieha boj o moc v DC:

„Ste svedkovia jedinej najväčšej WITCH HUNT (honby za čarodejnicami) v americkej politickej histórii – pod vedením niektorých veľmi zlých a konfliktných ľudí!

Vytvorili ste falošnú tajnú dohodu s príbehom Rusov, našli nulový/žiadny dôkaz, takže teraz idú pod rúškom spravodlivosti na falošný príbeh. Pekné.

Som vyšetrovaný za to, že som vyhnal riaditeľa FBI – mužom, ktorý mi povedal, aby som riaditeľa FBI vyhodil! Hon na čarodejnice

Prečo sa na styky rodiny Hillary Clintonovej a Demsovej s Ruskom nepozerajú, ale na moje ne-styky áno?

Crooked H ničila telefóny s kladivom, „vybielil“ e-maily a manžel sa stretol s AG niekoľko dní predtým ako bola vyčistená – a hovoria o prekážkach?

A.G. Lynch urobil rozhodnutia na presadzovanie práva na politické účely … dal Hillary Clintonovej voľný pas a ochranu. Úplne nezákonné!“

Zdroje z Pentagonu hovoria, že nasledujúce kolo v boji proti posledným z rady Chazarov – tí, ktorí ešte vydržia – vo Woshingtone DC by sa zahájilo zatknutím generálneho prokurátora Rod Rosensteina, mimoriadneho vyšetrovateľa Roberta Muellera ako tiež Hillary Clintonovej (aj keď CIA-zdroje hovoria, že pred rokom zomrela), Baracka Obamu, bývalej generálnej prokuratúrky Loretta Lynch, bývalej poradkyne národnej bezpečnosti Condoleezza Rice, bývalého CIA-šéfa Johna Brennana, bývalého NSA-riaditeľa Michaela Haydena a inými „z druhej úrovne aby bola sťatá hlava toho hlbokého štátu“.

CIA zdroje potvrdzujú, že vyhodený FBI-riaditeľ James Comey „spieval ako kanárik“ o Chazarskej svorke a tiež o P2-slobodomurárskej lóži.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Podľa zdrojov „Comey bol nútený urobiť pred kongresom ceremoniálnu samovraždu v dvoch etapách“. Začal prezradzovať svojich kolegov aby sa on sám vyhol obvineniam z „nespočetných zločinov zrady, zanedbávania zodpovednosti, úmyselnému prekrývaniu znalostí o trestných činnostiach, pomoc pri zabraňovaní spravodlivosti atď.“ doplňujú zdroje z Pentagonu.

Útok na Trumpovho zaťa Jareda Kushnera sa tiež zosilnil keď Trump pridelil vedenie FBI Chrisovi Wrayovi a ako guvernéra New Jersey vybral právnika Chrisa Christiesa. „Kushner nenávidí Christiesa lebo dal zatknúť jeho kriminálneho otca Charlsa keď bol vyšetrovateľom v New Jersey“, poznamenávajú zdroje.

Dalej podľa zdrojov z Pentagonu, Chazari prirodzene bojujú doslova o život lebo sa oslabuje ich kontrolná sieť. „Preto mohol byť 14. júna postrelený šéf frakcie republikánov Steve Scalise – lebo podporuje zákon proti obchodovaniu s deťmi a preto, že escaluje boj proti pedofílii“.

Frakcia Georga Busha sr. Chazarskej svorky sa stále usilovne snaží odstrániť stopu dôkazov tým, že odstraní bývalých spolupracovníkov. To je dôvod, prečo bývalý panamský diktátor Manuel Noriega a predajca zbraní Adnan Khashoggi boli nedávno zavraždení, uviedli zdroje Pentagonu.

Frakcia Chazarskej svorky vo Washingtone DC sa nachádza tiež v mŕtvom bode kvôli MAB alebo vzájomnými silnejšími vydieraniami, ktoré zabraňujú dlho očakávaným zatýkaniam známych kriminálnikov – ako napríklad senátor John McCain. Pravdepodobne existuje len to riešenie, že sa odstráni viac menej 70% politikov z Washingtonu DC ako republikánov tak aj demokratov, ktorí sú skorumpovaní drogami, pedofíliou, podplácaniami atď.

Európa: Nemcami kontrolovaný Vichy-režim vo Francúzsku, ktorý je vedený bábkou Rothschildovcov Emanuelom Macronom, ktorý ukradol v nedeľu voľby parlamentu aby urobil dojem že jeho otrocký režim má verejnú podporu.

Francúzsky Rothschild režim sa dostáva do obrannej pozície kvôli Clintonovej mailom zverejnených na webe Wikileaks. Ukazujú svetu to čo tento Newsletter už roky zverejňoval – a to je skutočnosť, že zrútili líbyjský režim Muammara Gadáffiho pretože ohrozoval ich kontrolu nad francúzskou Afrikou tým, že chcel vydať zlatom krytý Dinár.

http://www.globalresearch.ca/hillary-emails-reveal-nato-killed-gaddafi-to-stop-libyan-creation-of-gold-backed-currency/5594742

Boj o Afriku ešte dlho neskončí, ako ukázala minulý týždeň Francúzskom inscenovaná krádež jedného dolu v Mali keď bol napadnutý tábor vysťahovalcov.

http://www.bbc.com/news/world-africa-40322039

V mnohých častiach sveta pokračujú Chazari s ich pokusmi krádeže zlata aby mohli predĺžiť platnosť ich finančného systému. Proti Chazarom na Filipínach pomohlo US vojsko prezidentovi Rodrigovi Duterte tým, že bojovali proti Chazarmi najatými Daesh žoldnierom, ktorí sa v Marawii snažili kradnúť zlato.

Minulý týždeň tiež bolo premiestnených 10 nákladných áut so žoldniermi, ktorí sa pokúsili zatknúť zastupiteľov spoločnosti Bieleho Draka (sBD) vrátane autora, ktorý bol práve na návšteve u kráľa Davida Peii II. Armáda povstalcov z Bougainville ich zastavila tým, že prevrátili stromy a uzatvorili jednu dialnicu potom, čo boli zastupitelia sBD v bezpečí.

Francúzska vetva rodiny Rothschild sa pokúša pomocou ich Rio Tinto Zinc Corporation vynútiť si právo ťažby zlata na Islande od majiteľov pôdy v Bougainville. Rorhschildovci tiež nechcú aby sa svet dozvedel o tom, že doteraz zabili 10% obyvateľstva Islandu. Ten príbeh vraždenia a ničenia životného prostredia sa postaral o to, že miestny chcú radšej viesť vojnu než znova pustiť na ostrov tých masy-vraždiacich.

O tom a s tým súvisiacimi novosťami budeme písať zvláštnu správu, ktorú vydáme ešte tento týždeň. Teraz stačí povedať, že Rothschildovci, obzvlášť tá francúzska vetva vedená hľadaným kriminálnikom Davidom de Rotschild nedostane prístup k tým obrovským zásobám zlata na tom ostrove.

V Japonsku ukázal Chazarský bábkový režim Shizoha Abeho jeho neistotu, tým, že nachal prejsť návrh zákona „proti-konspiračný“, ktorý vláde dáva moc zatýkať ľudí za zločiny, ktoré ešte nespáchali. Ten druh tlaku pod represívnymi zásahmi sme videli už vo Východnej Európe, napríklad v Rumunsku krátko predtým než ich vláda skolabovala.

Zdroje japonského vojska a z kruhov uplatnenia práva hovoria, že od vlády nepríjmu žiadne kriminálne pokyny, ktorými by bol ľud potláčaný a to aj vtedy keby ten zákon bol schválený.

V každom prípade hovoria zdroje pravice z okolia císara, že Abe je veľmi chorý a jeho lekár mu odporúča odstúpiť alebo zomrie v priebehu nasledujúcich šesť mesiacov – Abe sa rozhodol zomrieť v úrade.

Tahači nití v Japonsku čakajú na to, že skončí občianská vojna v US vláde ešte predtým než zavedie nejaké veľké zmeny, hlási viacero zdrojov. Preto tu zatiaľ zostáva stará Rothschild/Rockefellermi kontrolovaná vláda v úrade aj keď už nemá podporu vojska alebo iného ozbrojeného zariadenia v krajine. Napriek tomu, že za kulisami už dávno Chazari stratili Japonsko a Južnú Kóreu.

http://benjaminfulford.net/2017/06/19/petrodollar-doomed-as-qatar-breaks-ranks-and-sells-its-oil-in-yuan/

 

Zdroje: (1) (2)

 

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře