;

Více než 1000 Chazarů stále šíří nepředstavitelné ničení, smrt a zlo všude, kam přijdou, jen mnohem hůř, než kdy jindy.

Autor: Preston James a Mike Harris

Je to osvědčený historický fakt, že Chazarie byla zničena jak Ruskem, tak Persií (nyní Íránem) kolem roku 1250 n.l., a to s dobrým důvodem.

 

Mnoho let před tím dostali Chazaři velmi přísná varování od Ruska a Persie, ale nic se nezměnilo.

Důvodem tohoto zničení Chazarského království bylo, že jeho vládci a jeho lidé ignorovali tato varování, která byla učiněna společně Ruskem a Persií.

Rusko a Persie opakovaně poučily chazarské vůdce, že Chazaria jako národ a lidé musí změnit své ďábelské, nelidské způsoby a zastavit parazitování na okolních zemích, nebo budou zcela zničeni.

Chazaři byli obecně známí v sousedních zemích jako lháři, podvodníci, podfukáři, zloději, válečníci, násilníci, pedofilové, vrahové a sociální paraziti toho nejhoršího typu. A aby to bylo ještě horší, jejich vládce král Bulan neudělal nic, aby to zvrátil či změnil, protože on byl jako oni.

Po více jak pětistech letech terorizování, okrádání, zabíjení a parazitování byla Chazarská říše konečně zničena kolem roku 1250 n.l. Ruskem a Persií.

 

Toto zakořeněné chazarské kriminální chování bylo institucionálně podpořeno jejich vůdci a chazarskou kulturou.

V Chazarii neexistovala žádná moc práva, jen manipulace, sociopatie, moc síly, násilí a zlo.

Chazaři opakovaně přepadávali cestující na svých hranicích nebo kohokoliv, kdo se pokoušel cestovat přes Chazarii. Cestování po Chazarii nebo v blízkosti hranic bylo obvykle smrtelnou chybou. Ženy byly často znásilňovány a následně zavražděny nebo, pokud byly dost mladé, udělali z nich sexuální otrokyně.

Chazarie byla známá jako ztělesnění sobeckosti a zla, od krále až po průměrného občana.

Nyní je známo z recenzovaných genetických studií provedených John Hopkinsem, že Chazaři nenesou absolutně žádnou starou hebrejskou krev a nejsou vůbec Semiti a nikdy nebyli.

 

Chazaři jsou původně „míšenina“ Turků a Mongolů, bez absolutních genetických vazeb ke starým Židům.

Je skutečně zajímavé, že tito Chazaři nemají absolutně žádnou starou hebrejskou krev, nicméně, ačkoli jejich vůdci obvykle tvrdí, že nesou starověkou hebrejskou krev a že jsou Semiti. I v tomto lžou, Semiti nejsou a nemají absolutně žádná práva předků na žádnou zemi na Blízkém východě.

Přibližně 80% Palestinců nese starou hebrejskou krev, a jsou tak pravými Semity a drží absolutní právo předků na celou Palestinu, i přes jakékoliv chazarské tvrzení, které je založeno na lži a politických intrikách.

Je tedy spravedlivé tvrdit, že Izraelci jsou nejen NE-Semité, ale jsou největší anti-semité na celém světě, kvůli jejich masivní krádeži palestinské země a genocidě Palestinců. A navzdory této ostré realitě, představitelé Chazarů okamžitě obviňují každého, kdo je nebo Izrael, za toto kritizuje, že jsou antisemiti. Jde však o zjevný omyl.

Nyní je mnohým již zřejmé, že Izrael je velmi rasistický chazarský stát, který pokračuje ve stejném antisociálním kriminálním modelu, který vedl k jeho zničení kolem roku 1250 n.l.

Přeložila tereza. Zkráceno. Zdroj: 1

Výše psané se shoduje s tím, co už léta píše i Benjamin Fulford. Chazaři se vydávají za původní (semitské) Židy a ovládli nejen stát Izrael a jeho mocenské struktury, ale z velké části i bankovní systém po celém světě. Chazarská mafie se infiltrovala na mnohá místa v mnoha státech. V čele Izraele stojí Chazar – uctívač Satana. 

Druhý díl si můžete přečíst ZDE.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.