Více než 1000 Chazarů stále šíří nepředstavitelné ničení, smrt a zlo všude, kam přijdou, jen mnohem hůř, než kdy jindy.

Autor: Preston James a Mike Harris

Je to osvědčený historický fakt, že Chazarie byla zničena jak Ruskem, tak Persií (nyní Íránem) kolem roku 1250 n.l., a to s dobrým důvodem.

 

[wp_ad_camp_1]

Mnoho let před tím dostali Chazaři velmi přísná varování od Ruska a Persie, ale nic se nezměnilo.

Důvodem tohoto zničení Chazarského království bylo, že jeho vládci a jeho lidé ignorovali tato varování, která byla učiněna společně Ruskem a Persií.

Rusko a Persie opakovaně poučily chazarské vůdce, že Chazaria jako národ a lidé musí změnit své ďábelské, nelidské způsoby a zastavit parazitování na okolních zemích, nebo budou zcela zničeni.

Chazaři byli obecně známí v sousedních zemích jako lháři, podvodníci, podfukáři, zloději, válečníci, násilníci, pedofilové, vrahové a sociální paraziti toho nejhoršího typu. A aby to bylo ještě horší, jejich vládce král Bulan neudělal nic, aby to zvrátil či změnil, protože on byl jako oni.

Po více jak pětistech letech terorizování, okrádání, zabíjení a parazitování byla Chazarská říše konečně zničena kolem roku 1250 n.l. Ruskem a Persií.

 

[wp_ad_camp_1]

Toto zakořeněné chazarské kriminální chování bylo institucionálně podpořeno jejich vůdci a chazarskou kulturou.

V Chazarii neexistovala žádná moc práva, jen manipulace, sociopatie, moc síly, násilí a zlo.

Chazaři opakovaně přepadávali cestující na svých hranicích nebo kohokoliv, kdo se pokoušel cestovat přes Chazarii. Cestování po Chazarii nebo v blízkosti hranic bylo obvykle smrtelnou chybou. Ženy byly často znásilňovány a následně zavražděny nebo, pokud byly dost mladé, udělali z nich sexuální otrokyně.

Chazarie byla známá jako ztělesnění sobeckosti a zla, od krále až po průměrného občana.

Nyní je známo z recenzovaných genetických studií provedených John Hopkinsem, že Chazaři nenesou absolutně žádnou starou hebrejskou krev a nejsou vůbec Semiti a nikdy nebyli.

 

[wp_ad_camp_1]

Chazaři jsou původně „míšenina“ Turků a Mongolů, bez absolutních genetických vazeb ke starým Židům.

Je skutečně zajímavé, že tito Chazaři nemají absolutně žádnou starou hebrejskou krev, nicméně, ačkoli jejich vůdci obvykle tvrdí, že nesou starověkou hebrejskou krev a že jsou Semiti. I v tomto lžou, Semiti nejsou a nemají absolutně žádná práva předků na žádnou zemi na Blízkém východě.

Přibližně 80% Palestinců nese starou hebrejskou krev, a jsou tak pravými Semity a drží absolutní právo předků na celou Palestinu, i přes jakékoliv chazarské tvrzení, které je založeno na lži a politických intrikách.

Je tedy spravedlivé tvrdit, že Izraelci jsou nejen NE-Semité, ale jsou největší anti-semité na celém světě, kvůli jejich masivní krádeži palestinské země a genocidě Palestinců. A navzdory této ostré realitě, představitelé Chazarů okamžitě obviňují každého, kdo je nebo Izrael, za toto kritizuje, že jsou antisemiti. Jde však o zjevný omyl.

Nyní je mnohým již zřejmé, že Izrael je velmi rasistický chazarský stát, který pokračuje ve stejném antisociálním kriminálním modelu, který vedl k jeho zničení kolem roku 1250 n.l.

Přeložila tereza. Zkráceno. Zdroj: 1

Výše psané se shoduje s tím, co už léta píše i Benjamin Fulford. Chazaři se vydávají za původní (semitské) Židy a ovládli nejen stát Izrael a jeho mocenské struktury, ale z velké části i bankovní systém po celém světě. Chazarská mafie se infiltrovala na mnohá místa v mnoha státech. V čele Izraele stojí Chazar – uctívač Satana. 

Druhý díl si můžete přečíst ZDE.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.