…..díky alternativním webům musejí lidem začít rychleji říkat pravdu ohledně „léční“ rakoviny (na místě by spíše bylo ZABÍJENÍ) chemoterapií. Není přece možné, aby „lek-aři“ hráli mrtvého brouka, když dokonce sami „lek-aři“ vystupují proti této metodě….

05:54

Je všeobecně známé že látky jsou tak prudce jedovaté, že zdravotní sestry zavádějící do žil tuhle bestiální metodu farmamafie, za několik let umírají na stejné problémy, jako nemocní rakovinou, kteří byli touto metodou „LÉČENI“. Výpary ze vzduchu od pacientů, které vdechují, mají stejné účinky u nemocničního perzonálu, ale se zpožděným účinkem. Likvidují postupně játra a ostatní orgány. Umírají potom na stejné následky „této léčivé metody“….

Rakovina je jednou z nejčastějších příčin úmrtí v Česku a i přes pokročilé znalosti moderní medicíny není léčba vždy úspěšná. Převratnou novinkou by měla být léčba pomocí vlastního imunitního systému, která je podle studií úspěšnější a má méně časté nežádoucí účinky.

 

Výhodou je nejen zlepšení kvality života nemocných a prodloužení doby přežití, ale také méně časté nežádoucí účinky, než je tomu u chemoterapií nebo radioterapií, které se soustředí na ničení nádorových buněk.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ukázalo se, že imunoterapie je úspěšná v případě rakoviny plic, močového měchýře, ledvin nebo kůže. A vědci usilovně pracují na uplatnění této léčby i u dalších druhů rakoviny. Především rakovina plic a kůže jsou v Česku nechvalně známé těžkým průběhem a tragickými následky.

Rakovina kůže je velmi agresivní a rychle postupuje. Rakovinu plic je zase téměř nemožné odhalit v raném stadiu, kdy jsou vyhlídky na uzdravení nejvyšší. Imunoterapie sice v těchto případech nedokáže úplně nemoc pokořit, umí ale až třikrát prodloužit pacientům dobu přežití.

Zdroj (54)

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.