;

…..mnoho lidí mně psalo do mejlíků o problémech se zdravím….

05:55

Dostal jsem nespočet mejlíků, kde se mně lidé ptají na současný stav chřipky a epidemie této choroby po Evropě.

Proto odpovídám všem najednou. Nemohu každý mejlík zodpovědět zvlášť.

„Dobří lidé,“ kteří to s obyvateli EU myslí jenom „v tom nejlepším,“ tak přidali do chemtrailových coctailů dvě mutované potvůrky. Jmenuje se  streptococcus pyogenes a streptococcus pneumoniae.

Tyhle mutované potvůrky způsobují buď záněty středního ucha, silné rýmy, zadní rýmu nebo zápal plic.

Píšete, že po chřipce nebo při chřipce máte problémy se stabilitou a ztrácíte rovnováhu. Jmenované potvůrky sedají do vnitřního ucha, kde se nachází systém stability. Zánětem se právě pocit stability zhoršuje a člověk jde, jako kdyby byl „opilý.“

Vynikající je používat na popsaný problém koloidní stříbro, které si také můžete postupně nakapat do obou uší a nechat ho až vyschnout. Doporučuji také 3% peroxid vodíku, který nakapete stejně do ucha a necháte vstřebat. Za několik hodin, při rozsáhlém zánětu za několik dní, máte po problémech. Doporučuji dělat ráno, v poledne a večer.

Při zánětu středního ucha je vynikají kapat 3% peroxid vodíku do ucha nebo pokud máte koloidní stříbro 200 ppm. Dítěti se potom nemusejí píchat uši…..

Tak jako vždy doporučuji každému denně  dýchat ze zvlhčovače vzduchu himalájskou a draselnou sůl, jak jsem psal v mnoha článcích, a to nejen při pálení na plících….

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.