…..mnoho lidí mně psalo do mejlíků o problémech se zdravím….

05:55

Dostal jsem nespočet mejlíků, kde se mně lidé ptají na současný stav chřipky a epidemie této choroby po Evropě.

Proto odpovídám všem najednou. Nemohu každý mejlík zodpovědět zvlášť.

„Dobří lidé,“ kteří to s obyvateli EU myslí jenom „v tom nejlepším,“ tak přidali do chemtrailových coctailů dvě mutované potvůrky. Jmenuje se  streptococcus pyogenes a streptococcus pneumoniae.

Tyhle mutované potvůrky způsobují buď záněty středního ucha, silné rýmy, zadní rýmu nebo zápal plic.

Píšete, že po chřipce nebo při chřipce máte problémy se stabilitou a ztrácíte rovnováhu. Jmenované potvůrky sedají do vnitřního ucha, kde se nachází systém stability. Zánětem se právě pocit stability zhoršuje a člověk jde, jako kdyby byl „opilý.“

Vynikající je používat na popsaný problém koloidní stříbro, které si také můžete postupně nakapat do obou uší a nechat ho až vyschnout. Doporučuji také 3% peroxid vodíku, který nakapete stejně do ucha a necháte vstřebat. Za několik hodin, při rozsáhlém zánětu za několik dní, máte po problémech. Doporučuji dělat ráno, v poledne a večer.

Při zánětu středního ucha je vynikají kapat 3% peroxid vodíku do ucha nebo pokud máte koloidní stříbro 200 ppm. Dítěti se potom nemusejí píchat uši…..

Tak jako vždy doporučuji každému denně  dýchat ze zvlhčovače vzduchu himalájskou a draselnou sůl, jak jsem psal v mnoha článcích, a to nejen při pálení na plících….

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.