…..zveřejňuji několik komentů, které se mně dostaly do mejlíků popřípadě do komentářů na tadescu.Přeji příjemnou zábavu….

13:13

Jak jsem uvedl v posledním článku o důkazech pravdivosti o LV a pozemcích, toto téma bylo také probírané v německém parlamentu. Článek si můžete přečíst ZDE:

Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoaxem není. Přejdeme na III. říši. Část 3.

 

Jsou to jenom ty slušné, od hulvátů a psychopatů, kde bylo 50 sprostých slov a 4 přípojky či předložky, samozřejmě zveřejňovat nebudu. Myslel jsem si, že náš národ má navíc než aby jeden druhého urážel a hned udával.

Naštěstí těch slušných a děkovných listů byla velká převaha.

Eva Cruz Laporte

Pane Marny,
po dohode s mymi pravniky a po nekolika konzultacich s krajskymi katastralnimi urady, vyslo najevo, ze vse ke vsemu nabadate lidi, je pravne naprosty nesmysl. Konkretne prazsky a karlovarsky katastr na Vas zvazuje podani trestniho oznameni za sireni poplasne zpravy.
Nechapu jak muze byt nekdo tak hloupy a sverit Vam listinu vlastnickych prav bez toho aby Vas znal ci byl konkretne obeznamen s pravniky a potazmo jejich kancelaremi, ktere Vy odmitate sdelit.
Myslim, ze vlastnictvi majetku prejde akorat tak na skupinu rakouskych pravniku nebo obklikou Vase.
Protoze ceska republika podepsala Lisabonskou smlouvu, nezachrani nas pred vyvlastnenim ani deset registraci. Jedini kteri jsou z toho venku jsou polaci, ponevac jediny maji k LS dodatek.

Zde máte milá Eva Cruz Laporte  odpověď od tm.

Mohu se Vás milá Laporte optat, jaké „velké pravní odborníky“ máte? Je vidět, že jsou to skutečně odborníci na slovo vzatí a kam se na ně hrabe všude obávaný právník Sokol z Prahy.

Má to ale jeden háček. Asi nestudovali žádná práva a titul si koupili.

Nechci prozrazovat dopředu skutečnosti, ale když půjde kdokoliv na katastr, může si originál ověřený katastrálním úřadem udělat, vy osobně, na kohokoliv Vás napadne. Když budete mít asi tak miliardu Kč, můžete si udělat LV na všechny pozemky v Čr a na všechny lidi, kteří to vlastní. No, ale ztrávíte u toho asi zbytek svého života.

PAMATUJTE, ŽE LISTINA NAPSANÁ NA KOHOKOLIV SE ZNEUŽÍT SE JMÉNEM VLASTNÍKA NEDÁ. PROTO JI VYSTAVÍ TAKÉ KOMUKOLIV!!!!!

Co se týče nabádání lidí a právního nesmyslu se brzy dozvíte jak tomu skutečně je. Opět je všemu úplně jinak. Hodně úsměvné.

Lidé na katastrálních úřadech, se kterými jste se kontaktovala, asi také moc bystří a duševně zámožní nejsou. Tak je odemne aspoň pozdravujte…..

 

…..s Láskou a úsměvem tm….

 

 

Nad následujícím mejlíkem jsem se dobře pobavil

Vážený XYZ & Tomáš Marný,

Dovolujeme si Vám sdělit, že Vaše šíření poplašných zpráv o vyvlastňování nemovitostí a spojení česka s bavorskem je trestnbé, ale také získávání údajů o nemovitostech a jejich majitelích v české republice je rovněž trestné. Z obou důvodů Vás už několik osob a institucí nahlásilo INTERPOLU, který už Vás začal vyšetřovat.

S pozdravem

Dr Ba……

Česká rep.

 

Moje odpověď zněla:

Vážený BA……,
když nevíte s kým hovoříte, dávejte pozor na volbu slov.
Zapomněl jste mně ještě udat u EUROPOLU, české BISKY, slovenské sisky, německé tajné služby, švýcarské tajné služby a NSA dále u FBI, nezapomeňte také CIA a okamžitě uvědomit Šapira na americké ambasádě. Jste VYSOCE INTELIGENTNÍ člověk. Děkuji za upozornění a prosím o další data od Vás, jak pokračuje vyšetřování. Jsem totiž nesmírně zvědav….
…..s Láskou a úsměvem tm….

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.