Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 13.5.2019

Americko-čínská obchodní válka, která nejvíce překvapila odborníky, je ve skutečnosti výsledkem dohody mezi Východními a Západními tajnými společnostmi, aby trvale zbavily svět sionistické hrozby, shodlo se více zdrojů. Další věc, kterou je třeba poznamenat, je to, že západní, zejména americká média, ignorují „slona obchodní války v místnosti“ (toho silnějšího) a hrozbu Číny a zbytku světa, že se budou chtít zbavit amerických státních dluhopisů a tím formálně nechají zkrachovat Korporaci USA.

Vraťme se zpět a podívejme se, proč chce svět nechat zkrachovat vládu Korporace USA a přinutit ke změně tamní režim.

Od té doby, co v roce 2000 ukradli psovodi George Bushe juniora volby a zinscenovali 11. září, chazarský, sionisticko mafiánský režim USA utratil biliony dolarů na nikdy nekončící válku. Stejný režim a jeho zlé dvojče Izrael, vytvořili teroristické organizace, jako je Al-Kajda a Daesh (ISIL), aby tuto válku zachovaly. Stejný režim se aktivně pokoušel zabít 90 % světové populace biologickými zbraněmi, hladem, jadernou válkou a nyní 5G mikrovlnnou technologií. Poslední ukázka toho, jak antisociální tento režim je, byla minulý týden, když se 187 zemí, s jedinou výjimkou v USA (!), dohodlo, že přestanou vyhazovat toxický plast do oceánů.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Číňané tuto nekonečnou válku a vraždění podporovali nákupem amerických státních dluhopisů, až si uvědomili, že vlastně platí Američanům, aby je zabili. Rozhodli se proto vzít své dolary jinam a utratit je za pomoc planetě. Příkladem je několika bilionová iniciativa „Novodobé hedvábné stezky.“ Náhle si sionističtí loutkovodiči režimu Washingtonu, D.C. uvědomují, že jejich obchodní schodek ve výši 800 miliard dolarů ročně a schodek státního rozpočtu jednoho bilionu dolarů ročně, ohrožují přežití jejich režimu.

Rozpočtový schodek je kryt účetními triky (např. Federální rezervní banka využívá nastrčené zástupce k nákupu vlastních dluhopisů), a obchodní deficit je další záležitostí. Je založen na skutečných věcech v reálném světě a nemůže být navždy kryt účetními triky. Jak říká přísloví: „Můžete se vyhnout realitě po určitou dobu, ale nakonec si najde způsob, jak vás dožene.“

Ve snaze vyřešit problém, požádal americký prezident Donald Trump Číňany, aby si koupili americký materiál a produkty v hodnotě „bilionů dolarů“. Číňané racionálně odpověděli, že USA nemají takové množství „věcí“, které by prodali, i kdyby chtěli. Trumpův plán použít cla pro zmírnění obchodního deficitu bude daní pro spotřebitele v USA a nepomůže americké ekonomice stát se konkurenceschopnou. Je to proto, že tzv. americký dolar je příliš drahý, ale Američané ho nemohou devalvovat, aby se jejich vývoz stal konkurenceschopným, protože „americký dolar“ není americká měna. Je vlastněn evropskými a asijskými královskými rodinami, spolu s mezinárodními oligarchy, kteří nechtějí, aby ztratil hodnotu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Hlavní nevýhodou je, že americká armáda si již nemohla dovolit hlídat zájmy firem na svých osmistech místech po celém světě. Proto Společnost Bílého draka (SBD), Asijské tajné společnosti, Britské společenství (Commonwealth) a další navrhují alternativu. To by znamenalo nahrazení celé politické struktury ve Washingtonu, D.C. kompetentními novými lidmi. Současný systém je tak zkorumpovaný falešnými volbami, uplácením a vydíráním politiků, že je nereformovatelný.

USA jsou však plné kompetentních a čestných lidí, kteří v současném systému narazili do „skleněného stropu,“ protože byli imunní vůči sionistickému úplatkářství a vydírání. To jsou lidé, kteří by zbavili dluhu a obnovili Republiku Spojených států amerických. V takovém scénáři by multi-polární svět spojil své zdroje, aby transformoval americký vojensko-průmyslový komplex na ochrannou planetární sílu a pro průzkum vesmíru.

Teď se konečně dostaneme ke zprávám z minulého týdne. Největší novinkou z minulého týdne je, že nově instalovaný japonský císař Naruhito vydal podle britských královských rodinných zdrojů kódovaná volání o pomoc. Výkřik o pomoc byl v krátkém projevu císaře vyjádřen prostřednictvím „neuro-lingvistického programování“. On použil “jistou kombinaci slov psaných v jistém stylu a vloženou s formulacemi a jinými prostředky,” aby dal světu vědět, že císařská rodina byla napadena, sdělily zdroje.

Útoky byly provedeny “japonskými gangstery pracující pro Davida Rockefellera mladšího a francouzskou větev rodiny Rothschildů,“ uvedl japonský pravicový zdroj blízký císaři. Speciální jednotky nyní tyto gangstery loví, říkají zdroje SBD.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Smrt italského agenta tajné služby „50ti letého Massima I“, který byl minulý týden nalezen v Paříži „ležící v tratolišti vlastní krve a zvratek,“ byla také součást tajné války sionistů, říkají zdroje z Lóže P2. „Žoldnéři rodiny Cohenů, kteří pracují pro rodinu Rothschildů, kteří jsou nejblíže Kabale, najali agenta – odpadlíka italské tajné služby „ve spiknutí proti německým bankám,“ říkají. Tito lidé si myslí, že „nenávist a válka“ jim pomohou zabránit v tom, aby ztratili svou „slábnoucí finanční hegemonii“, dodaly zdroje. Lóže P2 však nepřevzala odpovědnost za smrt Massima.

Existují také náznaky, že režim USA plánuje vyvíjet tlak na Čínu tím, že podle zdrojů Asijské tajné společnosti podněcuje problémy v Thajsku, Indonésii a Laosu. Jeden zdroj říká, že policii v Indonésii „již byly předány ostré projektily z vojenských skladů pro bezpečnostní účely v rámci příprav na 22. května“, kdy se očekává, že budou oficiálně oznámeny výsledky indonéských prezidentských voleb. Zdroje říkají, že podobné problémy se budou vytvářet i v Thajsku a Laosu kvůli sporným volbám.

SBD poradila CIA, že snaha o „barevné revoluce“ v jihovýchodní Asii by se obrátila pro ní ještě více než ve Venezuele, Íránu a Turecku. Zdroje Pentagonu varují, že „po neúspěšném převratu ve Venezuele a opozici vůči vojenskému zásahu, Trump nemusí mít jinou možnost než vykopnout neocony John Boltona, Elliot Abramse a Mike Pompea.“

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Také „ničivý škůdce – armádní červ“ by mohl brzy „ovlivnit důležité čínské základní potraviny, jako je rýže, sójové boby a kukuřice,“ bylo tento týden uvedeno v nové zprávě vlády USA. „Mravenčí, přes dva centimetry dlouhý červ, se může rychle rozmnožovat, šířit na velké vzdálenosti a je nesmírně obtížné jej vymýtit,“ uvádí se ve zprávě. Zpráva doplňuje, že „voják“ již „zničil zemědělskou produkci napříč Afrikou a Amerikou, kde je jeho původ, a nyní se začal šířit napříč Asií.“ Vypadá to podezřele jako útok na čínské zásoby potravin související s obchodní válkou.

Ve Spojených arabských emirátech minulý týden došlo také k útoku pod falešnou vlajkou, a webová stránka Debka napojená na Mossad hned hodila vinu na Írán, přestože útok byl proveden letadly s francouzským a americkým označením.

Tento evidentně izraelský útok na saúdskoarabské ropné tankery je téměř jistě odplatou za nedávný saudský odklon od sionistů směrem k Číně.

Mezitím američtí patrioti zintenzívňují boj za osvobození své země od chazarské sionistické vlády. Toto o tom sdělily naše zdroje Pentagonu:

„Po dvou ztracených letech s Muellerem a poskytnutí sionistům dost lana, aby se mohli pověsit, bývalý šéf štábu Bílého domu, námořní generál John Kelly, konečně dal váhu nedávné anti-sionistické karikatuře v New York Times a vyhlásil válku Izraeli veřejným prohlášením, „Trumpovu rodinu je třeba řešit.“ „Zdroj říká:“ To také znamená Sheldon Adelsona a všechny neregistrované zahraniční agenty Izraele.“

V dalším anti-sionistickém vývoji, “gaunerská izraelská léková společnost TEVA je žalována 44 státy za určování cen generických léků, s Ministerstvem spravedlnosti číhajícím v pozadí,” poznamenává zdroj Pentagonu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kromě toho, „Sněmovna urazila Izrael tím, že neprošel návrh na vojenskou pomoc ve výši 38 miliard USD, který také kriminalizuje svobodu projevu,“ poznamenávají zdroje.

Vojensko-průmyslový komplex je též pod útokem. Americké letectvo nařídilo vyšetřování letadel typu Boeing 737, protože úřad FAA a Boeing ztratily důvěru veřejnosti, říkají zdroje. Firma Lockheed Martin, mezitím, se „potýká s problémy ohledně stíhaček F-35,“ dodávají. „Společnost Boeing je odsouzena na smrt, poněvadž jí objednavatelé zrušily objednávky na 1 000 kusů letadel, a objevily se informace v médiích, jak globální regulačními orgány, informátoři, akcionáři, vyšetřovatelé, státní zástupci, zákazníci, piloti, letoví průvodci, cestující, NASA a americká armáda, se do toho vložili,“ vysvětlují.

Boj proti sionistickému vydírání, pokrytectví a zločinům také probíhá i v Polsku, neboť místní bojují za pravdu o tom, jak polští křesťané trpěli stejně jako Židé během druhé světové války.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.