Může se vytvořit nová historie již tento měsíc ohledně 11. září, kdy komisaři hasičů v New Yorku vyzvali k novému vyšetřování tragických událostí, které se v ten den odehrály. Usnesení požaduje nové vyšetřování kvůli „drtivým důkazům“ o předem připravených výbušninách, které způsobily zničení tří budov Světového obchodního centra.

24. července 2019 se oblasti Franklin Square a Munson, na které dohlíží sbor dobrovolných hasičů blízko čtvrti Queens v New Yorku, staly první v zemi, které oficiálně podpořily nové vyšetřování událostí z 11. září 2001, jak uvedlo Sdružení Architektů a Inženýrů pro pravdu o 11. září.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Usnesení vyzývající k novému vyšetřování bylo vypracováno komisařem Christopherem Gioiem a pět komisařů jej okamžitě a jednomyslně schválilo.

„Jsme pevně spjatá komunita a nikdy nezapomeneme na naše padlé bratry a sestry.“ Věřte, že až bude ve vedení celý hasičský sbor státu New York, budeme nezastavitelnou silou,“ uvedl komisař Christopher Gioia a dodal: „Byli jsme prvním hasičským okrskem, který toto usnesení přijal. A nebudeme poslední.“

Přeložila tereza | Zdroj: activistpost.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.