Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Co dělat v případě EMP.

Aktualizace 10:40

…..EMP je elektromagnetický impuls, který navždy vyřadí veškeré elektronické přístroje z provozu. A to navždy. Zažili to lidé 09.11.2010 na výletní lodi, většinou důchodci, když byl uskutečněn útok na LA, který se nepovedl. Psal jsem o něm ZDE. Nacházeli se u ponorky, která raketu vystřelila  a několika válečných amerických lodí. Bylo to pár desítek kilometrů od pobřeží. Nefunguje pak naprosto žádná elektronika, mobily a počítače jsou k ničemu. Jedině co bude fungovat, je diselový motor bez elektroniky….

07:54

[wp_ad_camp_1]

Pro případ zabránění celosvětové atomové války pravděpodobně dojde na planetě Zemi k celoplošnému EMP, který způsobí obyvatelé z povrchu planety. Nemají zájem o celkové zničení naší křehké zeměkoule,  protože zde také bydlí. Mají technologie, které vůbec neohrozí jejich EMP ani dopravní prostředky UFO kterými se pohybují. Jsou to elektromagnetické zbraně, které pracují na jiném principu, než jaký se zde učí ve školách. Ve městech nefunguje potom rozvodná elektrosíť,  plyn a nepoteče voda. A to navždy. Vlády to moc dobře vědí. Můžeme se během několika vteřin cca 10′ ocitnout opět v době kamenné. A co pak?

Co tedy dělat.

Připravit si zásoby potravin, vody, pokud nemáte vlastní studnu a kýbl na laně na vodu. Bude výborné vlastnit kousek pole na pěstování potravin. Brambory na přežití stačí. Vše se může odehrát ale také nemusí. Je otázkou jakým směrem se nenávist východu a západu jako natlakovaná pára v kotli uvolní. Když tím špatným, máme se skutečně na co těšit.

Popřemýšlejte doma večer třeba u rodiného stolu místo dívání se na televizi (vymývárnu mozku), co byste dělali, když nebudete mít elektriku, vodu a plyn a dejte sami návrhy jak postupovat do diskuze. Prosím diskutovat slušně.

V minulosti jsem psal článek který Vás připraví na popisované dění. Vyšla dokonce kniha: „Jak přežít konec civilizace“.

Četl jsem ji, je skvělá a budete mít návod co vlastně máte udělat v případě že se musíte postarat o všechno sami. Každému doporučuji přečíst, protože nás to brzy v nějaké podobě asi všechny potká. Přečetl jsem ji skoro jedním dechem na dvakráte.

Ke všemu popsanému by bylo dobré si v každém případě nějak obstarat zbraně. Bez těch se pravděpodobně člověk neobejde. Když nemte zbrojní průkaz, najdete na internetu i mnoho jiných možností. Psal jsem o tom před několika měsíci v následujícím článku, který najdete právě zde.

Budu jenom rád, když k tomu nedojde, ale hrozba války mezi Ruskem a USA je v bodě varu a v červeném poli. Jamíci totiž nemají jinou možnost jak se ze všech těch jejich sr…k vyhrabat.

A zde jsme dostali zajímavý komentář od Aleše, který rád zveřejním, protože né všíchni čtou diskuze:

Spousta užitečných informací na téma zde:

http://rozpad.cz/forum/index.php

Mě osobně velmi pomohla diskuze týkající se balistických možností ochrany těla. Pročtení diskuzí chvíli trvá, ale vyplatí se.

Prosím do diskuze pište, máte-li co říci a rozhodně neurážejte kohokoliv.  Přízpěvky pak nebudou zveřejněny…..

Děkuji za pochopení.

tm

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
16 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře