Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Reakce lidí na rodinné konstelace.

…..dostal jsem několik reakcí na rodiné konstelace o kterých jsem nedávno psal. Jak jste sami mohli zjistit, vzbudili u mnoha lidí bouřlivé reakce. Přestože jsem osobně nikde nezmínil určitou osobu, reakce byla neadekvátní. Bylo to zcela směšné. Nepsal k tématu, ale pomlouval lidi. Ano je to jeho cesta.  Žel konstruktivní síle vesmíru. Naštěstí pro Vás, milí čtenáři prvopodstaty napsali lidé, kteří vědí a znají a mohou se odborně vyjádřit k tématu jako jsem to udělal já. Každý soudný člověk vidí z následujících dat, kde je pravda….

09:54

[wp_ad_camp_1]

Podíváme-li se na anketu, kterou jsme nechali až do dnešního dne otevřenou, hovoří naprosto jasně o zkušenostech lidí. Ostatní si mohou vykládat co chtějí a otáčet fakta jak chtějí. Je to ale naprosto zbytečné. Nemají argumenty. Naopak my je máme. Můžete 100 let něco dělat s tím nejlepším úmyslem, když ale zjistíte, že jste dělali něco špatně, je přirozené s tím okamžitě skončit a nenamlouvat si nepřijatelné a nemožné. Každý strůjcem svého štěstí a osudu.

Výsledek ankety 22:44 16.03.2016

Výsledek rodiné konstelace

Dnes zde uvádíme první mejlík:

Dobrý den,

reaguji na článek o konstelacích. Pominu „spor“ mezi Vámi a panem Maškem, jelikož ani jednoho z Vás neznám, a i kdybych znala a nebyla u toho, těžko to hodnotit. Důležité v tuto chvíli je, že jste na těch konstelacích byl, v čemž se naštěstí oba shodnete a nehodnotíte tak něco co máte pouze z doslechu.

Osobní zkušenost s konstelacemi mi říká, že v hodnocení, zda konstelace ano či ne musím dát za pravdu Vám. Ačkoliv musím konstatovat,  že pro začátečníka, budu tak mluvit o člověku, který teprve začal hledat, a dostane se právě k této technice, to má hodnotu v tom, že na vlastní kůži zjistí, že existuje něco mezi nebem a zemí, ale šňůra na prádlo to není. Pokud nestagnuje a nevytvoří si závislost, samo ho to od této techniky odvede. 

Dalším důležitým aspektem při jakékoliv vyučované technice, která pracuje s větším počtem lidí je vhled  učitele a jeho umění vytvořit v daném místě jím zabezpečené a kontrolované prostředí. Pak by se nemělo dít to, co popisujete, učitel by měl tedy mít naprosto jasno  a především kontrolu nad tím, co se v místnosti děje a to nejen na fyzické úrovni, ale především na té jemnohmotné. Pokud tímto nedisponuje a nedokáže si s tím poradit, neměl by lidi vystavovat energiím, které do místa automaticky proudí, jakmile se okno otevře. Bohužel se tak  v 99% děje, a lektor nemá potuchy, co se kde otevřelo, přesto se nazývá učitelem či lektorem.

Dobrý lektor také nenechá lidi odejít s dárečky,  a  osobně dohlédne, aby všichni odešli v lepším stavu než přišli, ačkoliv tyto věci ještě dojíždí. Další kamenem úrazu jsou peníze, které si za to často jen víkendově certifikovaní učitelé berou. Dobrý duchovní učitel své vědění nikdy neprodává, ale učí zcela zdarma a tak, aby učil žáky samostatnosti, zdravému selskému rozumu a nevytvářel žáky něm závislé.

Český ezobyznys opět vše postavil na hlavu, máme tu stovky učitelů reiky, regresí, konstelací, atd.  kdy jeden den dělali, plácnu pokojskou  nebo údržbáře (jakékoliv poctivě dělané profese si velmi vážím) najednou po jednom zážitkovém semináři zjistí, který mimochodem navštívili proto, že jim třeba babička  ačkoliv bohatá neodkázala hmotné statky, a odkázala je Frantovi Vomáčkovi, a jeho zajímá proč, že mají jakési duchovní schopnosti, tak  našetří kačky a jedou si pro certifikát a je z nich  za  víkend či týden hotový Oscho. A čím omezenější člověk tím menší odpovědnost, tím větší drzost bez špetky pokory. Tím však nechci všechny házet do jednoho pytle.

Závěrem musím zkonstatovat, že toto se neděje jen na konstelacích, ale i na zážitkových seminářích, kde se schází lidé například na společných meditacích, kde výše uvedený jednooký vede slepé. Ezobysnys kvete jak na jaře, korunky se sypou a  s tím doslova pučí i ega „vyučujících“.

K tomu, abych napsala tento komentář mě dovedla reklama jedné paní co „učí“ přechod na pránu, která momentálně frčí  tak, jako před 10 lety konstelace a před tím ještě reiky. Všichni chtějí dneska čerpat pránu, nejlépe po týdenním semináři za 10 tisíc. Že mají fyzický těla zasviněný (omlouvám se za výrazivo) chemií, zbytky stravy a jiných pochutin v těle, že to ani při nejlepší vůli není možné, si jaksi nedají dohromady, protože o procesech těla (včetně těch jemnohmotných) nemají ani tušení. Jak by taky mohli. Tím čerpáním prány je myšlen přechod na breathariánství,  bez nutnosti pít a jíst., jelikož pránu „čerpáme“ všichni bez vyjímky. Ale to Bohu žel pro ovečky a Bohu dík pro ezobyznysmeny, ovečky neví.

Je dobře, že jste napsal komentář o konstelacích tak, jak se to skutečně chová v 99,9 %. Čest vyjímkám. Jak jsem výše uvedla, funguje to na stejném principu i u podobných technik

No tak jsem se vykecala. A jde se zas dál. Mějte pěkné dny.

Jméno není důležité.:-)

tm: Moc děkuji čtenářce za tento mejlík, možná otevře oči i ostatním, kteří by mohli být svedeni z cesty…..

Názor si prosím udělejte všichni sami….

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře