Co kdyby….

Povím vám něco o NEJLEPŠÍM PLÁNU NA SVĚTĚ.

Povím vám o nádherné, dobré princezně a dvou statných pánech, kteří si vybrali jinou cestu než elitní/temný Deep State Cabal (DSC). Byli ve stejných kruzích, ale nikdy se jim nepřizpůsobili. Povím vám o tom, jak tito tři vytvořili plán, který doslova zatřásl realitou „matrixu“ a rozbil ji.

Seznamte se s krásnou Sněhurkou – čistou, dobrou a krásnou. Byla přinucena k manželství kde, podle slov Diany, nebyla pro „plazí královskou rodinu“ nic víc než dojnicí. Co kdyby byla v 19 letech přinucena se vdát za muže, který ji použil pouze k porodu svých dětí? Jen aby ji pak odhodil stranou. Rychle by se dozvěděla o strašlivých zločinech královny a královské rodiny.

Uvědomila by si, že (královna) řídila mnoho tajných společností (jedla, znásilňovala a prodávala děti) zatímco je rituálně obětovávala SATANOVI. Jak to dobrá a krásná princezna zvládne? Uvízla bezmocná v bezvýchodné situaci. Její chlapci (nad nimiž měla pramalou kontrolu) měli být připraveni k převzetí své role moci a autority. Bylo jí řečeno, že není nic víc než dojná kráva.

Její vztah s královnou byl hrozný. Nenáviděla královnu a královna nenáviděla ji. (Sněhurka) dokonce doslova uvedla, že královna je čisté „ZLO!“ Do jaké role jí to přivedlo? Do role hrozby. VÝZNAMNÉ hrozby a věděla to. Co tedy krásná a dobrá princezna udělá, když ví, že jejím osudem bude smrt?

[wp_ad_camp_3]

 

Co by udělala, kdyby chtěla svrhnout zlo a pomstít se za to, co jí a jejím synům udělali?

Komu by důvěřovala, aby jí pomohl uprchnout?

JF Kennedymu jr. a Donaldu Trumpovi … chápejte, věděla, že jsou dobrými lidmi a oni věděli to samé o ní.

Plán k sesazení temného DSC započal poté, co byl JF Kennedy zavražděn. Donald a JFK junior byli velkou součástí tohoto plánu, stejně jako dobrá a krásná princezna Diana. Kdo by byl lepším ničitelem královské rodiny než insider? Navíc takový insider, jehož život byl královskou rodinou zničen.

Podívejte, JFK jr. a Donald věděli, že členové královské rodiny musí být zničeni. Byli to hlavní postavy Koruny a tato Koruna vlastnila USA. Věděli, že dokud nebudou Koruna a bankovní systém zničeni, nikdy nebudeme moci být svobodní. Diana byla dokonalým dílkem skládačky.

V létě roku 1995 byla uspořádána tajná schůzka mezi Dianou a JFK jr. Domluva ujednána, její „falešná smrt“ vytyčena, bylo stanoveno její místo v Plánu. Podrobnosti o umístění bylo zajišteno.

V prosinci 1995 (o 6 měsíců později) pak ona a Donald společně navštívili charitativní akci, dokonce „shodou okolností“ seděli u stejného stolu. Podívejte se, jak dobře Donald svou roli hrál, nejprve jí lichotil … pak mluvil lichotivým způsobem stále méně a méně, ale bylo to důležité, udržovalo to veškeré podezření na uzdě.

Poté, co byl dokončen její rozvod byl od Diany Donaldu zaslán „ručně psaný“ dopis. Věřím, že šlo o vzkaz „jdeme na to.“

Děj a krytí se začalo odvíjet. „Zemřela“ téměř přesně rok po rozvodu. A „zemřela“ přesně za dva roky od setkání s JFK juniorem. A JFK junior „zemřel“ přesně (téměř k dnešnímu dni) 2 roky po Dianě. ŽÁDNÁ NÁHODA.

Neexistuje způsob, jak by Diana a JFK mladší mohli vykonávat svou roli „živí.“ Nebyl jiný způsob, jejich životy byly v nebezpečí.

Tři krátké týdny předtím, než Dianu zasáhla „smrt,“ přišel na scénu Dodi. (Byly to jen tři týdny) Toť celá délka jejich vztahu.

Podívej, nebyl jen krytím, ale také spojením s dobrou stranou rodu Saudů. Jeho dědeček byl lékařem krále Salmana.

JFK jr. a Donald věděli, že rodina Saudů má dvě strany. Věděli, že Salman, člen té dobré strany rodiny, se chce z té špatné vymanit (mafiánský princ Al-Waleed.)

Špatnou stránkou Domu Saudů (The House of Saud) bylo financování většiny korupce, také velkou měrou financovali Korunu.

Donald a JFK mladší s nimi (prostřednictvím Dodiho) zařídili, že pokud dobrá strana rodu Saudů udrží Dianu v bezpečí, osvobodí je od špatné strany (která byla vedena Al-Waleedem.)

Odstraněním špatné strany eliminujete financování DSC, Koruny a osvobodíte Salmanovu stranu od temné lůzy. Na oplátku za jejich svobodu je Diana v bezpečí a pomáhá panství královské se všemi svými daty o vnitřním uspořádání zničit.

Dobrá strana Saudské rodiny potřebovala Dianinu znalost kontaktů Koruny ke zničení druhé strany Domu Saudů. (který byl napojen na Korunu, financoval korupci.)

Pamatujte, že na samém počátku bylo odříznutí a pád Saúdské Arábie opravdu důležité, protože přerušilo finanční vazby na veškerou korupci. Museli jít jako první, byli velmi důležití. Bez přerušení jejich vazeb se nemohlo udát nic dalšího. S odříznutím financování utrpěla Koruna velkou ztrátu, oslabilo jí to a přistřihlo její moc.

Můžete poděkovat Dianě!

Užijte si show!

Autor: Brian R. Hyland

Přeložila adri | Zdroj: 540

Technická poznámka: Pokud chcete dostávat upozornění na nové články, je třeba nově povolit odběr upozornění / notifikací. Museli jsme vyměnit službu zasílání notifikací, proto byl současný systém nahrazen novým. Děkujeme za pochopení. tereza 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.