…..dostal jsem od několika čtenářů obrázek s prosbou, jestli bych mohl udělat rozbor. Máme se na co těšit bratja slováci. Zajímavá symbolika, kterou objasním níže. Že by varování nyní bylo oficiální????

Pozor, může to být také vzkaz a varování z jů es ej.

14:45

Zopakuji co neustále tvrdím: Obrazy jsou pro vidoucí, písmo pro slepce. Říkal to i J.A. Komenský. Nutno připomenout, že obrázek hovoří k Vám, né vy k Obrázku. Proto je levá strana obrazu tam, kde je podle Vás pravá a naopak.

Ten kdo namaloval obrázek, buď moc dobře ví a byl zcela záměrný, a nebo jenom tuší. Neznamená ale nic dobrého.

V levé spodní části obrázku je černý pásek, který, jak všichni vědí, znamena odchod (třeba člověka do jiné dimenze, nesprávně řečeno úmrtí). Pravděpodobně je tím myšleno odchod Slovenska do jiných časů….. Může znamenat že se něco rapidně změní!

Symblicky máte znázorněno 11 křížků, z toho je jeden veliký a dvojitý. Poukazuje na dnešní den 11.01

  1. Může být podepsána nějaká důležitá smlouva, která zavede Slovensko na scestí, byla připravována nebo se připravuje.

2. Může být podepsána smlouva, kdy Slovensko už nepatří Slovákům!

3. Slovensko bylo vládou prodáno nějakému jinému společenství, které není se sídlem na Slovensku.

4. Může taky znamenat, že se jedná o naprosté podřízení nějakému státu či organizaci právě od 11.01.

Na snímku máte červené krvavé nebe, což značí oproti původní vlajce, kdy nebe je bílé, hrozbu pro vše pod tímto nebem. Nemůžeme ale v souvislosti (níže popsané) srovnat se švýcarskou vlajkou. Popis dole.

Snímek obrazovky 2016-01-11 v 11.21.38

Snímek obrazovky 2016-01-11 v 12.22.12

Na obrázku je symbolicky znázorněno číslo 555 tedy všichni lidé na celém Slovensku, kterých se to bude týkat. Od středního velkého slovenského kříže na vrcholku hory máte 5 křížů vpravo, 5 křížů vlevo, celkem jedenáct špičatých křížů a tři špičaté hory.  Což značí 11+3 = 14 a 1+4= 5 Z tohoto plyne číslo 555.

Černá páska v levém spodním rohu znamená ve dvojí dualitě následující. (Na vysvětlenou: Dvojí dualita je potvrzena pěti křízi na slovenských horách vpravo i v levo. Zároveň znázorněním sestupující stráně hory vlevo ukazujících čar, jak hory stojí za sebou – na každé je jeden kříž. A do třetice dvojitý slovenský kříž).

Když si uprostřed černé pásky postavíte kolmici k rohu obrázku máte přesně směr jihovýchod. Heading 135°. Z jihovýchodu se budou valit na Slovensko masy černých „uprchlíků“ a zároveň v druhém vyjádření to znamená konec Slovenska tak jak ho dnes známe.

A protože se jedná o třetí potvrzení dvojité duality, tak jak jsem psal, může znamenat i následující. Vše se nám říká o 180° přetočeno potom platí:

Snímek obrazovky 2016-01-11 v 14.28.45

Od středu vlevo i vpravo je šest ďábelských křížů postavených na špici s modrým nebem vytlačovaným červenou barvou nahoru. Nebezpečí potom přichází z nebe ze severozápadu, a stahují se mraky nad Slovenskem. Na zemi je krev a může právě téct mnoho krve!

p.s. protože Československo patřilo před rozdělením kdysi dohromady, neplatí to jenom pre Vás bratja slováci, ale také pro Čr.

Kardinál Judas neboli GP pravděpodobně jasně zařídil jim předsevzané.

—————————————————————————————-

Švýcarská vlajka má bílý kříž na červeném podkladu. Značí-všude kolem poteče krev a Švýcarsko zůstane nedotčeno, což se za první a druhé světové války také stalo.

Snímek obrazovky 2016-01-11 v 12.37.18

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.