Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Putin vydal rozkaz k přesunutí 100 tisíc vojáků, a varuje, že Švýcarský CERN je největší hrozbou lidstvu.

…..CERN byl postaven za účelem ukradení všech lidských duší na planetě Zemi během zlomku vteřiny. Ve hře je 6 padlých andělů, Jemen a otevírání časoprostorových kanálů a teleportačních kanálů. Všechno úzce souvisí. Psal jsem o tom před 5 lety na jiném webu. Jestli článek najdu, zveřejním ho. Varoval jsem všechny.  Uvidíme co se odehraje. Cern byl dvakrát zničen a nějaká civilizace ho opět dala do pořádku. Technologií, která je pro lidi neznámá. Ale kdo by tomu dnes věřil, že ano….

05:55

Udivující zpráva ruského Ministerstva obrany pro vnitřní potřeby Kremlu dnes uvádí, že president Putin podepsal dnes ráno rozkaz, povolující přesun 100 000 vojáků na západní frontu; jde o tři nové divize (ZDE) a pět regimentů Strategických raketových sil (ZDE), vybavených atomovými zbraněmi, které se mají připravit na očekávaný protiútok sil NATO, pokud Rusko vystřelí jadernou raketu proti evropskému státu Švýcarsko, které ruský vůdce nyní nazývá „největší hrozbou lidstvu“.

Podle této zprávy Rusko tímto útokem neplánuje vymazat z povrchu zemského švýcarskou vládu či lid Švýcarska, nýbrž Evropskou organizaci pro jaderný výzkum (CERN), podporovanou Evropskou unií, jejíž podzemní výzkumné centrum leží na severozápadním předměstí Ženevy, na francouzsko-švýcarské hranici. Toto centrum, jak informují ruští analytikové, odhalilo tajemství nejobávanějších tajných zbraní nacistického Německa – interdimenzionální komunikaci/cestování.

Důkazy o tom, že CERN odhalil tajemství této obávané nacistické tajné zbraně, získala dle zprávy nedávno ruská Zahraniční výzvědná služba (SVR), jejíž pracovníci operovali ve Španělsku, kde měli za úkol odhalit pravdu stojící za třemi záhadnými koulemi, vesmírními „hvězdami smrti“, které spadly na španělské území v listopadu 2015 (ZDE). Pracovníci SVR zjistili, že jsou spjaty s podobnou koulí „hvězdy smrti“, která byla v těchto dnech natočena na video, jak se vynořuje z CERNu.

Obrázek: Jedna z vesmírných koulí, které dopadly ve Španělsku.

I když představitelé CERNu tvrdí, že záhadné formace mraků tvořící se nad jejich švýcarským výzkumným zařízením, z nichž se vynořují koule „hvězdy smrti“, souvisí s jejich výzkumem spojení mezi galaktickými kosmickými paprsky a tvořením mraků, zpráva uvádí, že nejpravdivějším důkazem toho, co skutečně tito západní vědci provádějí, jsou slova ředitele pro výzkum a vědecké počítače, Sergia Bertolucciho, který v roce 2009 řekl šokující věc: „Skrze tyto dveře může něco přicházet, anebo my může skrze ně něco posílat“ (ZDE).

První známá a potvrzená existence těchto koulí – hvězd smrti v historii je ze 14. dubna 1561, kdy brzy ráno se na nebi nad Norimberkem v Německu objevily „ velké cylindrické objekty, z nichž byly vystřelovány černé, červené, oranžové a modrobílé koule… všechny tyto objekty začaly vzájemně proti sobě bojovat“, tato podivná událost byla uchována pro potomky ve slavné dřevořezbě proslulého německého tiskaře Hanse Glasera (ZDE).

Během růstu moci nacistického režimu v Německu v letech 1920-1930, jak zpráva cituje sovětské archívy o 2. světové válce, začala nacistická nejtajnější a nejmystičtější organizace známá jako Ahnenerbe při svém průzkumu/výzkumu kopat tunel pod Norimberkem, kde nalezla starobylý „elektromagnetický stroj“, o němž se domnívali, že je zdrojem těchto hvězd smrti; po tomto objevu se celá oblast Norimberka se stala „nejvyšší svatyní“ Adolfa Hitlera, kde poprvé řekl stovkám tisíců svých oddaných přívrženců, že jeho režim bude panovat po příštích 1 000 let.

Nacisté se domnívali, že tyto „hvězdy smrti“ nejen zachránily Něecko v roce 1561, ale věřili i v to, že tyto „interdimenzionální nástroje“ je opět zachrání před porážkou armádami Spojenců. V roce 1944 byl tento „starodávný nástroj/stroj“ opět aktivován; Německo vyslalo na oblohu stovky těchto hvězd smrti, které byly nazývány piloty Spojenců jako „foo fighters“ (neexistující bojovníci).

Po porážce nacistického Německa však Spojené státy tajně odpustily německým vědcům, kteří reaktivovali tento „starý interdimenzionální nástroj“, a převezly je do Ameriky ve známé akci Operace Paperclip. Tam jejich výzkum pokračuje až do našich dní.

Pokud jde o „nejyšší cíl“ západních mocností, které pokračují v nacistickém výzkumu těchto „interdimenzionálních sil“, zpráva v závěru praví, že se tím otevřeně vysmívají celému světu nejenom tím, že logo CERNu zobrazuje „znamení bestie“ – číslo 666, ale i tím, že hlavní sochou zdobící jejich zařízení je hinduistický bůh Šiva – jinak známý jako ničitel světa (ZDE).

Převzato z následujících stránek:

Zdroj: wdm.com, orgo.cz

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
28 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře