Vedoucí lékař, jemuž se připisuje zásluha za zlepšení včasné léčby Covid-19, na konferenci uvedl, že cílem vakcinačních kampaní je „ovládnout a zabít velkou část naší populace, aniž by měl někdo podezření, že jsme byli otráveni“.

„Úmrtí, která mají po očkování následovat, nebude nikdy možné přičíst jedu. Budou příliš různorodá, bude jich příliš mnoho a budou v příliš širokém časovém rámci, než abychom pochopili, že jsme byli otráveni,“ tvrdí dr. Shankara Chetty.

Jihoafrický rodinný lékař Dr. Shankara Chetty, který podle jeho webových stránek „léčil 7 000 pacientů s virem Covid-19 bez jediné hospitalizace či úmrtí,” spojuje své poznatky ze svého lékařského zázemí s pozorováním vládních cenzurních příkazů a mediální cenzury.

Svůj vstup do konference prostřednictvím platformy Zoom zahájil Chetty následujícími otázkami:

„Myslím, že perspektiva nad tím, co se děje, je životně důležitá. Musíme pochopit, co je cílem. Každý ví, že existují nesrovnalosti, že existuje nátlak, ale musíme pochopit proč. Proč existuje?”

Poté uvedl odpověď na tyto otázky, kterou označil za „nejdůležitější“ – a to že „patogenem, který při onemocnění virem COVID způsoboval všechna úmrtí,” je spike-protein, běžný jak ve vakcíně, tak ve viru určeném k tomu, aby se v těle dále vytvářel.

„Podle mého názoru na to, co se děje ve světě, je spike-protein jedním z toxinů, na němž má člověk největší podíl. A účelem tohoto toxinu je zabít miliardy lidí, aniž by si toho někdo všiml,“ dodal.

Vypadá to, že zkonstruovali virus a vložili do něj tento nebezpečný balíček zvaný ‘spike-protein‘.“

Alergická reakce s počátečním uvolněním „nejdůmyslněji navrženého toxinu“, se vyskytuje jen u malého počtu osob, což vede k závažnějším případům a úmrtím po podání vakcíny. Podle Chettyho k tomu obvykle dochází osm dní po nástupu příznaků.

Lékaři říkají, že kvůli první 14denní mezinárodní odstávce způsobené Covidem-19 přicházeli lidé s tímto virem pozdě do nemocnice a že tato zařízení „vyrábějí smrt a zdravotní problémy, aby vyvolali všechen ten strach”.

[wp_ad_camp_2]

„Avšak hra, kterou s tímto umělým virem hráli, měla ospravedlnit očkování planety,“ pokračoval.

Chetty dodal, že těmito injekcemi budeme „vystaveni spike-proteinům v delším časovém horizontu“.

Často dělám on-line rozhovory s doktory a Dr. Pierre Kory, Ryan Cole a Richard Urso popsali zdravotní rizika, která se začínají objevovat při alergické reakci.

„Začínáme pozorovat endotelová zranění (tj. zranění jednovrstevné cévní výstelky), která tato vakcína způsobuje svým spike-proteinem a svým vlivem na ACE2 receptory (tj. angiotensin-konvertující enzym 2, enzym připojený k membráně buněk ve střevech, ledvinách, varlatech, žlučníku a srdci). A s tím související úmrtí mají následovat. Nikdy nebudou přičteny spike-proteinu, uměle vyvinutému toxinu,“ řekl.

„Spike-protein je současně také membránovým proteinem. Bude tedy pomocí mRNA distribuován po celém těle. Bude vytvářen v různých tkáních našeho těla. Bude začleněn do membrán po celém našem těle a do zvláštních tkání.”

„Ty tkáně budou rozpoznány jako cizí a spustí celou řadu autoimunitních reakcí. Takže vinu za úmrtí, která má následovat po očkování, nebude nikdy možné svalit na jed! Budou příliš různorodá, bude jich příliš mnoho a budou v příliš širokém časovém rámci, než abychom pochopili, že jsme byli otráveni,” pokračoval.

„Tento toxin v dlouhodobém horizontu postihne lidi s nějakou již existující nemocí, či dříve existující, a způsobí její horší průběh, případně následky,“ vysvětloval doktor.

Chetty uvádí, že některé toxiny (včetně „součástí HIV proteinu“) v rámci tohoto „jasně uměle vytvořeného“ proteinu, způsobí, že „lidé s rakovinou dostanou rakovinu znovu, a bude se tvrdit, že na rakovinu zemřeli“.

„Lidi s poraněním cév nebo predispozicí k tomu, jako jsou diabetici a lidé s hypertenzí, postihnou mrtvice, infarkty apod. v různém časovém horizontu, a my to budeme přičítat jejich předchozím stavům,“ řekl.

„U lidí se časem vyvinou autoimunitní podmínky, jejichž rozmanitost nebude nikdy řešena žádným farmaceutickým zásahem, protože jsou zamýšlené.”

„Ale myslím, že když lidé pochopí, jaký je záměr, pochopí, proč se stalo to, co se stalo. Nevalná logika, nátlak, potlačování, to vše je opodstatněné, když chápete, že existuje větší plán.

Tento plán spočívá v ujištění, že můžeme kontrolovat a zabít velkou část naší populace, aniž by někdo tušil, že jsme byli otráveni,“ řekl specialista na COVID.

„A tak si myslím, že odůvodnění všeho, co vidíme, je zaručeno pochopením konce hry,“ uzavřel.

„Myslím, že tohle je daleko větší hra, než jakou vidíme; jinak vakcíny nedávají absolutně žádný smysl. Vakcínu od začátku prodáváme jako našeho zachránce, ale když se na vědu podíváme blíž, zjistíme, že ona si hraje svoji vlastní hru.”

Přeložila jana | Zdroj: greatgameindia.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.