Minulý měsíc Real Raw News informoval o šokujícím incidentu v Pentagonu, sídle americké armády: Muž, který si říká prezident, Joseph R. Biden navštívil Pentagon pod záminkou provedení prezidentské inspekce. Jeho skutečným podnětem bylo zjistit, zda je pravdivá povídačka o tom, že Donald J. Trump byl na tajné schůzce s generálem námořní pěchoty Davidem H. Bergerem, což by mohlo vysvětlit, proč mu pentagonská policie odepřela přístup na pozemek. Zatímco RRNews nemohla potvrdit Trumpovu přítomnost v Pentagonu, nyní můžeme předchozí zprávy, které poukazovaly na dramatický přesun moci v nejzabezpečenější struktuře národa, ověřit.

Dne 14. dubna, dva dny předtím, než se obranné síly Pentagonu k šokovanému a zmatenému Bidenovi odvrátily zády, předseda sboru náčelníků štábů generál Mark A. Milley – podle důvěrného zdroje informací zapojeného do Trumpovy mise eliminovat agenty Deep State v celé zemi – povolal do Pentagonu dalších 7 hlavních náčelníků.

Generál Milley, jak uvedl náš zdroj, kritizoval své kolegy za to, že dovolili vysoce postaveným důstojníkům ze všech složek amerických ozbrojených sil podkopat Bidenovo prezidentství. Generál Milley uvedl, že Biden byl demokraticky zvoleným prezidentem Spojených států a že veškerý personál ozbrojených sil, od nejnižšího vojína až po nejvyššího generála, má vlasteneckou povinnost podporovat a chránit demokracii, Josepha Bidena a Kamalu Harrisovou.

[wp_ad_camp_2]

 

„Podle toho, co víme, se choval jako neřízená střela. Byl to stroj na proklínání, vysoce postaveným celoživotním členům naší armády nadával. Řekl, že slyšel, že pomáhají Trumpovi s takzvaným „tajným a nezákonným zatýkáním“ významných aktivních politiků a politiků v důchodu. Stále se do nich navážel a řekl, že doporučí, aby je Biden a Harrisová vyhodili,“ zmínil se náš zdroj.

Generál Milley údajně nabídl ostatním náčelníkům štábu poslední šanci vzdát se své věrnosti Donaldovi J. Trumpovi a přísahat věrnost Josephu R. Bidenovi a Kamale Harrisové.

Ze všech náčelníků vyskočil na nohy na podporu Bidena jen jeden. Generál Daniel R. Hokanson, šéf Úřadu národní gardy. Odsoudil Donalda Trumpa a řekl generálu Milleymu, že on a Národní garda budou ctít svou přísahu Ústavě. Řekl, že jsou v případě potřeby připraveni bránit Bidenovo prezidentství svými životy.

Náš zdroj uvedl, že velitel americké námořní pěchoty David H. Berger, dlouholetý zastánce Donalda Trumpa, předal generálovi Milleymu obálku. V obálce byl zatýkací rozkaz vydaný sborem generálního advokáta amerického námořnictva. Označila generála Milleyho jako zrádce Ameriky a jejích obyvatel.

„Kromě vás a tohoto zbabělce,“ řekl generál Berger a ukázal na generála Hokansona, „všichni podporujeme tento velký národ a odmítáme síly temnoty, které ničí kodifikaci, na které naši otcové zakladatelé tak tvrdě pracovali. (Kodifikace je proces tvorby psaného práva ve formě zákoníku nebo řádu.) Stojíme za národem, ne za jedním mužem. Proč říkáte jméno Kamaly Harrisové společně s Bidenovým jménem v každé větě tak dychtivě? Víme proč.“

[wp_ad_camp_2]

 

Gen. Milley – náš zdroj dodal – zatykač roztrhal a nazval to vtipem. Slíbil generálu Bergerovi, že bude za velezrádné myšlenky viset.

Generál Berger údajně odpověděl: „Pokud bude někdo pověšen, nebudu to já. A na to čekáme už hodně dlouho.“

Tucet ozbrojených členů Ochranných sil Pentagonu vstoupilo do konferenční místnosti a generály Milleyho a Hokansona spoutali.

Na závěr náš zdroj uvedl, že Milley a Hokanson byli od té doby přesunuti do zálivu Guantánamo, kde se nakonec zodpoví vojenskému soudu.

Na otázku, zda byl Donald J. Trump 16. dubna v Pentagonu, náš zdroj odpověděl: „Nemohu říci ano nebo ne. Ale to, co se nyní děje, je předehrou k jeho znovuzvolení na Den nezávislosti.“

Přeložila adri | Zdroj: RRNews

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.