;

…..a to teprve přiští rok má přijít ve velkém. Voda se pro mnohé stane luxusním zbožím, protože ji nebudou moci používat tak jak doposud. Přijde velké zvýšení cen vodného a stočného….

07:54

Chci, aby voda a peníze, které za ní já a má rodina platíme, byly výhradně pod správou a kontrolou měst, obcí nebo státu!

Peníze, které za vodu platím, nechť obecní vodárny reinvestují do obnovy a rozvoje vodárenských sítí. Nechci platit za českou vodu dodávanou na českých trubkách ani korunu někomu do zahraničí. Vodu si umí Češi prodávat sami. Koncerny k tomu nepotřebujeme!

 

Co se děje s vodou a penězi od lidí, když lidé nemají informace?

ČT2 Nedej se plus: Megapodvod s Pražskou vodou

 https://www.youtube.com/watch?v=LdTK_vWAqrI

Jak požádat politiky o pomoc a jednání v zájmu lidí, měst a státu?

Zašlete politikům, ministrům, stranám za sebe e-mail nebo dopis s tím, že je také žádáte o pomoc a nápravu ve „vodě“. Můžete, ale nemusíte, k vaší žádosti přidat jako přílohu naši prosbu.

Pozn: Nejde o to zahltit politikům a stranám e-maily. Prosíme proto o zdravý rozum. Svou žádost zašlete těm politikům, kterým věříte nebo stranám, které volíte, případně těm, se kterými sympatizujete.

7 kroků: Jak poslat žádost a současně pomoct k tomu, že se zapojí co nejvíce lidí

  • 1. Níže najdete e-mailové adresy na presidenta, vládu, ministerstva, poslaneckou sněmovnu, senát a vedení politických stran
  • 2. Klikněte na e-mailovou adresu politika, kterému chcete svou prosbu o pomoc zaslat. Otevře se vám program na odesílání e-mailů, kde již bude zadaná adresa odesílatele nebo tuto adresu zkopírujte do „seznamu“
  • 3. Zkopírujte níže uvedený text nebo napište žádost vlastními slovy do textu e-mailu
  • 4. Odešlete email
  • 5. Pokud chcete poslat žádost na více politiků, tak postup zopakujete
  • 6. Požádajete je o jejich názor na vodu a ať vám ho zašlou. Pošlete mi ho a budeme je postupně zveřejňovat.
  • 7. Dejte vědět vašim známým, kolegům, a členům rodiny, že se mohou přidat a sdílejte tuto Výzvu přes soc.sítě a e-maily.

Návrh textu k zaslání

„Souhlasím s obsahem Prosby o pomoc, zaslanou 15 lidmi  předsedovi vlády a politikům, která má za cíl napravit pro stát a občany nevýhodný systém prodeje vody, přes různé soukromé firmy, které stojí mezi občany a vodárnami. Proto se k prosbě připojuji a žádám vás, jako občan České republiky, o zjednání nápravy. Text prosby, ke které se připojuji, naleznete na: http://pravdaovode.cz/vyzva-text/ 

Žádám Vás, jednejte tak, aby voda, její dodávka, odvádění i čištění a také veškeré peněžní toky z vody, byly trvale pod kontrolou a správou výhradně měst, obcí nebo státu. Sjednejte nápravu systému distribuce a odvádění vody tak, aby peníze, které za vodu platím, končily ve vodárnách, které je investují zpět do obnovy a rozvoje vodárenských sítí. Jednejte v zájmu státu a pracujte pro občany, ne pro koncerny.“

Vodárny v rukách měst a obcí jsou důkazem, že vodu si umíme prodávat sami. Žádné zahraniční firma nebo různé překupníky pro prodej české vody nepotřebujeme.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.