…..není to ojedinělý případ, jak nám neustále vnucuje MADAMME MERKELOVÁ a její patolízalové, ale mnohonásobná každodenní „nemoc“ celé EVROPSKÉ ÚNIE….

22:54

tm komentuje: Většinou se všechno tají, zametá pod koberec, aby „ovečky“ nedostaly strach.

Celá Itálie se opět nachází v šoku. Ptám se po kolikáté už? Mladá dívenka z Říma ve věku 16 let, Desirée Mariottini, zemřela v pátek ve čtvrti San Lorenzo v Rímě. Horda ilegálních přivandrovalých „azylantů“ ze Senegalu, kteří ji zavlekli na odlehlé místo, dali ji nějaký drogový coctail a potom ji skupinově znásilňovali. Následky drog a bezvládí jejího těla společně se skupinovým znásilněním ji přivodili smrt.

Dle policie zemřela ještě v noci. Byli zatím vypátráni a zadrženi dva Senegalci bez povolení pobytu a bez azylu Mamadou Gara (26) a Brian Minteh (43). V Itálii se zdržovali ilegálně. Po dalších asi 5 mužích, kteří se na činu podíleli se úsilovně pátrá.

 

Desirée, Salvini contestato nel quartiere di San Lorenzo

Sopralluogo del ministro dell'Interno Matteo Salvini in via dei Lucani, nel quartiere di San Lorenzo, a Roma, dove è stata trovata Desirée, la sedicenne morta dopo essere stata drogata e violentata

Posted by la Repubblica on Miðvikudagur, 24. október 2018

Zajisté si vzpomínáte na případ 18 leté Pamely v únoru tohoto roku, kterou Nigérijci prvně znásilňovali, pak rozřezali a nakonec částečně snědli.

https://www.wochenblick.at/italien-nigerianer-sollen-18-jaehrige-zerteilt-und-verspeist-haben/

Psali jsme o tom Zde:

Evropa pod nájezdem afričanů má další oběti. Brutálněji to nejde

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...