Přemýšleli jste někdy o tom, kam se všechny ty miliardy dolarů na Ukrajině poděly? Přemýšleli jste někdy o tom, proč někdo věří elitám v americké politice, jako jsou Bidenovi, jejichž miliardové prostředky směřují na Ukrajinu?

Dnes se ukazuje, že to byly výborné otázky.

Máme informace, že desítky miliard dolarů směřujících na Ukrajinu byly ve skutečnosti vyprány zpět do USA zkorumpovaným demokratům a elitám pomocí kryptoměny FTX. Nyní jsou peníze pryč a FTX zkrachovala.

Jak jsme již dříve informovali, kryptoměnová společnost FTX poskytla v polovině volebního období nejméně 40 milionů dolarů demokratickým kandidátům a jejich cílům.

Sam Bankman-Fried je Bidenovým druhým největším dárcem.

Tony Blair, Bill Clinton a Samuel Bankman

Kromě toho deník Daily Caller uvádí mnoho zákonodárců, které Sam Bankman-Fried financoval a kteří dohlíželi na instituci, jež měla dohlížet na společnosti jako FTX:

Sam Bankman-Fried, štědrý demokratický dárce a bývalý generální ředitel nyní zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX, financoval kampaně členů Kongresu, kteří dohlížejí na Komisi pro obchodování s komoditními futures (CFTC), jeden z klíčových orgánů pověřených regulací kryptoměnového odvětví, který je předmětem Bankman-Friedova agresivního lobbingu.

Bankman-Friedova FTX je v současné době vyšetřována CFTC a Komisí pro cenné papíry (SEC) poté, co Bankman-Fried údajně přesunul 10 miliard dolarů klientských aktiv ze své krypto burzy do své obchodní společnosti Alameda Research, a na jeho burze došlo ke krizi likvidity, která přiměla společnost k podání návrhu na bankrot. Před zahájením vyšetřování ze strany agentury se však Bankman-Fried agresivně ucházel o přízeň CFTC – a financoval několik klíčových zákonodárců pověřených dohledem nad touto agenturou a sypal jim peníze do jejich volebních pokladen.

Společnost FTX je také spojena s Ukrajinou

Krajně levicový deník Washington Post 3. března uvedl, že Ukrajina obchoduje s kryptoměnami.

Podle blockchainové analytické firmy Elliptic ukrajinská vláda od soboty shromáždila více než 42 milionů dolarů v darech v kryptoměnách a digitální umělecká díla včetně limitované edice v hodnotě zhruba 200 000 dolarů. Výzvou je, jak země tato aktiva zpeněží, aby mohla financovat své válečné potřeby.

Uprostřed ruské speciální operace na Ukrajině se přihlásil generální ředitel společnosti FTX Sam Bankman Fried, aby pomohl dárcům kryptoměn. Skromně oznámil, že FTX bude podporovat ukrajinské ministerstvo financí a další komunity při sběru darů pro tuto zemi. Ukrajinská vláda obdržela více než 60 milionů dolarů v kryptoměnách z celého světa.

Generální ředitel FTX Sam Bankman Fried zdůraznil, že válka na Ukrajině se vleče. Země plně potřebuje humanitární pomoc a přístup ke globální finanční infrastruktuře. Upozornil také na sankce a krypto během takové situace. Naznačil, že krypto burzy by měly vážně prosazovat sankce vyhlášené vládou.

FTX napříč všemi svými regulačními a politickými snahami zdůraznila, že aktivní koordinace a komunikace s regulačními orgány a tvůrci politik je zásadní pro zajištění toho, aby zákony a pravidla dosáhly zamýšleného výsledku, uvádí se v dopise FTX.

Firmy určené pro tunelování FTX burzy

Demokraté poslali na Ukrajinu desítky miliard a pak tyto peníze vyprali zpět do kapes a fondů demokratů v USA. Nyní společnost zkrachovala a prostředky nejsou k nalezení.

Tato informace byla sdílena na Twitteru a z našich zdrojů můžeme potvrdit, že je přesná.

V tuto ranní hodinu se ukazuje, že desítky miliard americké „vojenské pomoci“ Ukrajině, které měly být údajně použity na boj proti Rusku, byly peníze, které Ukrajina NEPOUŽILA na boj proti Rusku, ale investovala je do FTX! A jak se můžete domnívat z oznámení o bankrotu, zdá se, že všechny peníze jsou fuč.

Ano, čtete správně: Místo toho, aby Ukrajina použila americkou vojenskou pomoc na boj proti Rusku, „investovala“ část nebo celou pomoc do FTX a nyní to vypadá, že všechny peníze jsou pryč.

Šéf FTX Sam Blankman-Fried byl dárcem Demokratické strany číslo 2. Překonal ho pouze George Soros!

Zdá se, že Ukrajina dostávala peníze z USA, Ukrajina je posílala FTX a FTX je posílala demokratům, kteří původně hlasovali pro jejich poslání Ukrajině. V tuto hodinu se to některým pozorovatelům jeví jako čisté, zločinné praní špinavých peněz a zločinné spiknutí za účelem porušení zákonů o financování volebních kampaní.

Pozorně sledujícím pozorovatelům se nyní zdá, že ten kluk potopil vlastní firmu a vlastní zadek, jen aby zajistil, že demokraté vyhrají volby.

Takže krach FTX je nyní spojen nejen s Ukrajinou, ale také s americkými politiky za Demokratickou stranu, kteří dostali peníze od Sama Blankmana-Frieda na kampaň před právě skončenými volbami!

Zdroj: Gateway Pundit

Pak se nabízí otázka, jak moc je do tohoto praní špinavých peněz zapojen ukrajinský podnikatel českého původu, bratranec premiéra Fialy, Tomáš Fiala?

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.