AKTUALIZACE 23:00 dle posledních zpráv má i Komerční německá banka masivní problémy. Co se bude tento týden odehrávat je velkou otázkou!

…..německou banku vlastnilo kdysi USA. Nikdy nepatřilaa Německu. Potom byla banka totálně jamerikou vysáta a přivedena do totálního krachu. Na poslední chvíli musela zasáhnout Čína. Je to asi dva roky. V tu dobu ale Čína potřebovala DB na své machinace…..

12:54

Před krátkou dobou začaly čínské banky obchodovat ropu a jiné produkty přes čínské juany kryté zlatem a přestaly používat petrodolar. Proto se snaží amerika rozpoutat za každou cenu WWIII, což se jí před nějakou dobou málem povedlo. AMERIKA JE TOTÁLNĚ V KRACHU!!!!!

Nejen Deutsche bank, ale i jiné banky jsou v Německu naprosto na lopatkách; jsou bankrot. Bojí se to lidem říci a předesílají všem, že obyčejní lidé a spořitelé zodpovídají za svou banku a při krachu jim peníze budou navždy zabaveny. Jak celá leta opakuji, jenom lidé s amputovaným mozkem mohou nechat peníze v bance. Měli si raději koupit drahé kovy nejlépe však stříbro…..

Symbolika Vám ukazuje smuetčního muže v černém, který se poklonil památce zesnulé (Deutche Bank). Jakákoliv záchrana je z dnešní pozice nemožná a dokonce i Čína nemá zájem. Je to pochopitelné.

Minulý týden přestaly mnohé banky obchodovat s dolarem a lidé dostávali následující zprávy. Tato např. z Fio banky:

Všechno, o čem roky píši a na co upozorňuji čtenáře, pomalu ale jistě začíná. Katastrofa ve finančním sektoru je neodvratitelná a zdá se být naprosto v chodu, ba co víc, ve velkém tobogánu, ze kterého není úniku …..

Napsal tm

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.