;

AKTUALIZACE 23:00 dle posledních zpráv má i Komerční německá banka masivní problémy. Co se bude tento týden odehrávat je velkou otázkou!

…..německou banku vlastnilo kdysi USA. Nikdy nepatřilaa Německu. Potom byla banka totálně jamerikou vysáta a přivedena do totálního krachu. Na poslední chvíli musela zasáhnout Čína. Je to asi dva roky. V tu dobu ale Čína potřebovala DB na své machinace…..

12:54

Před krátkou dobou začaly čínské banky obchodovat ropu a jiné produkty přes čínské juany kryté zlatem a přestaly používat petrodolar. Proto se snaží amerika rozpoutat za každou cenu WWIII, což se jí před nějakou dobou málem povedlo. AMERIKA JE TOTÁLNĚ V KRACHU!!!!!

Nejen Deutsche bank, ale i jiné banky jsou v Německu naprosto na lopatkách; jsou bankrot. Bojí se to lidem říci a předesílají všem, že obyčejní lidé a spořitelé zodpovídají za svou banku a při krachu jim peníze budou navždy zabaveny. Jak celá leta opakuji, jenom lidé s amputovaným mozkem mohou nechat peníze v bance. Měli si raději koupit drahé kovy nejlépe však stříbro…..

Symbolika Vám ukazuje smuetčního muže v černém, který se poklonil památce zesnulé (Deutche Bank). Jakákoliv záchrana je z dnešní pozice nemožná a dokonce i Čína nemá zájem. Je to pochopitelné.

Minulý týden přestaly mnohé banky obchodovat s dolarem a lidé dostávali následující zprávy. Tato např. z Fio banky:

Všechno, o čem roky píši a na co upozorňuji čtenáře, pomalu ale jistě začíná. Katastrofa ve finančním sektoru je neodvratitelná a zdá se být naprosto v chodu, ba co víc, ve velkém tobogánu, ze kterého není úniku …..

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.