…..ale klid, přece se nic neděje, všechno je zdánlivě naprosto v pořádku. Zdá se, že svět už dávno není tím, čím kdysi býval….

11:54

Po delší odmlce jsem zase tady. Mám na starosti momentálně důležitější věci, než psát články na tadesco, a tak jsem si „ukradl“ čas ze svého soukromí, abych Vás v rychlosti mohl datovat …..

Aby na nějakém letišti vypadl totálně elektrický proud je naprostý nesmysl. Vše je jištěno agregáty a dokonce i v zimě vytápění přistávací a startovací dráhy při náledí je takto jištěno. Jedině, že by někdo vykradl „diesel“ palivo z tanků agregátů. Je to veliká cisterna, která zajistí provoz i pro případ nouze 7 dnů výpadku elektrické energie.

Ale aby se nerozsvítilo ani nouzové osvětlení a nešly ani nejjednodušší jistící zařízení při výpadku elektrické energie, tak to je i příliš silné kafé pro obyčejného laika.

Nejdou radary, nefunguje spojení a všechny lety musejí být zrušeny či odkloněny. Lidé asi nedostanou ani zavazadla zpátky a musejí vyklidit letiště. Copak se děje????? Nefunguje klima, nefunguje ani hlášení pro cestující co mají dělat a nastal megachaos, tak jak to nazvali odborníci na letišti …..

Článek si můžete přečíst v němčině zde:

https://www.focus.de/regional/hamburg/luftverkehr-hamburger-flughafen-nach-stromausfall-geraeumt_id_9030157.html

https://www.focus.de/regional/hamburg/stromausfall-in-hamburg-stromausfall-chaos-am-hamburger-flughafen_id_9029990.html

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.