PROSÍM SDÍLEJTE TENTO ČLÁNEK NA VŠECH MOŽNÝCH WEBECH, ABY HO ČETLO CO NEJVÍCE LIDÍ A UVĚDOMILI SI CO NÁS MŮŽE ČEKAT.
…..i dnes byl velmi zajímavý a hlavně hodně děsivý. Posuďte sami. Setkal jsem se opět s jedním cestujícím v čase a ten mi vykládal další zajímavý příběh….
54:54

[wp_ad_camp_2]

 

…..který se může za krátkou dobu na planetě Zemi odehrát. Potkali jsme se brzy ráno na procházce uprostřed hustého lesa, kam často chodím.  Viděl jsem v dálce mezi stromy bytost, která šla proti mně. Hned když se přiblížil na malou vzdálenost jsem poznal o koho se jedná. Byl to právě ten cestující v čase, který mně vykládal minulý příběh. Pozdravili jsme se a šli na asi jediný malý palouček uprostřed tajemného lesa. Byl stejně tak tajemný jako cestující v čase s jeho příhodami.

Vyprávěl o dlouhých cestách vesmírem. Poznamenal, že nejsou tak zajímavé jako možná událost, která se může odehrát na planetě Zemi. V HOTELU ZEMĚ, jak ji často nazývám pravil.  Podíval jsem se na něho s tázavým pohledem, který ho asi zarazil, protože jsem u něho prý vytřeštil oči.

Říkal, že není vyloučen možný sled událostí, které mi poví. Dokonce tomu mohu snad zabránit! Tak nyní jsem vytřeštil oči ještě více. Nedal to na sobě znát, pobídl mně abychom si sedli. Usadili jsme se na paloučku na hebkou trávu, která obzvláště dobře voněla. Řekl bych i tajemnem. Všiml jsem si, že slunce se prodíralo mezi stromy po mé levici.  Hned po usazení začal vykládat.

Říkal, že opět byla postavena jedna velká budova za určitým účelem, tak jako ty dvě poslední, které už neexistují. Zmínil se o NY, kam právě také nyní míří HURIKÁN. Ten ho ale mine. Co ho ale nemusí minout je následující událost a rozpovídal se.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na budově, která se nazývá JEDNO SVĚTOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM, One World Trade Center,  byla umístěna špice, která šahá až do výše 541 metrů nad zemí.  Slovo JEDNO obzvlášt zdůraznil. Pomyslel jsem si: aha, začínají používat naše čísla pro zdar věci.

Po krátké odmlce pokračoval, když mně asi přečetl myšlenku, která mi prolétla jen tak hlavou.

Špice má 6,3 tuny a pod ní vlaje americká národní vlajka. Nikoliv na špici, ale pod tímto monstrem doslova a dopísmene. Většinou je tomu naopak. Udivilo mně to.  Opět se krátce odmlčel a tentokráte se on podíval na mně tázavým pohledem. Asi opět četl mé myšlenky nebo tušil na co myslím a nemýlil se. Pak pokračoval dále.

Amerika je na konci a potřebuje vyvolat WWIII. Jiné řešení nemá. Proto do špice byla údajně umístěna atomová bomba, která má nad NY a budovou vybuchnout a srovnat NY se zemí. Pak bude skutečně docíleno ground zero. Dále vykládal že USA je na naprostém konci a nemá jinou možnost než zapojit svět do nukleární války. Hned nato by měla být rozpoutána po celé planetě Zemi.

 

Pak prudce ukázal levou rukou směrem k lesu, až jsem se leknul, lusknul přitom prsty, a předemnou se objevilo „plátno“, či obrazovka, na které běžel „film“.  Viděl jsem jak ruská vojska obsadila celou Evropu. Aha, pomyslel jsem, tak přece proroctví Irlmayera, které je lidstvu předpovězeno. Bylo vidět, jak americká letadla zlikvidovala Severní Koreu a sypou nějaký prášek na arabské země. Prý atomový poprašek, dodal při filmu.

Dále jsem viděl, jak se vytvořila na moři v Atlantiku obrovská vlna vysoká několik set metrů a zaplavila velkou část východní Ameriky a velkou část Evropy.

Film se přenesl do Cernu, kde byl právě urychlovač skoro na maximálním výkonu. Viděl jsem, že ho neovládají lidé ale nějaká cizí mimozemská rasa. Najednou se na monitorech objevila číslice 1000% výkonu a zlomek vteřiny po zobrazení dosažení požadovaného výkonu byla všude tma. Nic než tma. Totální výpadek systému. Totální výpadek MATRIXU. Možná už navždy.

Po navrácení do reality na paloučku jsem opět s vytřeštěným pohledem hleděl do jeho světle modrých očí a on s úsměvem na tváři mi pověděl, že nyní je krok na mně? Absolutně jsem nechápal co tím myslí. Hned jsem se to ale dozvěděl. Pokračoval tím, že na web, na který píši,  je nutné napsat data, která mi byla ukázána a která mi dopředu zobrazil. Tím prý může být zabráněno tomuto útoku a rozpoutání něčeho, čeho by si lidé na planetě Zemi nikdy nepřáli. Dodal: Až na pár pochybných jedinců, kteří všechno dopodrobna naplánovali jako 11.09 jinak taky 911 známou historku po celém světě.

Zveřejněním těchto dat, které jste nyní četli, by tomu mělo být zabráněno a jejich plány anulovány. Uvidíme, jak tomu bude.

Když skončil, zjistil jsem, že je pozdní odpoledne a čas neuvěřitelně rychle uběhl. Před rozloučením mně požádal určitě vize dát na web a napsat, že vše se může odehrávat 22 nebo 23.09 tohoto roku. Čas mají do konce tohoto měsíce a zde by měl být konec jejich snažení a možností. Také mi sdělil, abych si povšiml jak rychle uběhl čas setkání. Byli jsme spolu 8 hodin. Můj pocit byl ale maximálně 45-54 minut…..

Po rozloučení jsem se rozešli a já jsem….

tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.