…..i dnes byl velmi zajímavý. Setkal jsem se s jedním cestujícím v čase a ten mi vykládal zajímavý příběh….

13:54

[wp_ad_camp_1]

Nebyl sice dlouhý, ale hodně výživný. Hned úvodem mi pověděl, že se vrátil opět na planetu Zemi ze souhvězdí Orion a Alfa Centauri, aby se mohl podívat na úspěšnost instalace interdimenzionálních telemetrických zelených laserů, které byly nyní po celé planetě Zemi velkou rychlostí nainstalovány.

Hovořil o nějaké invazi neznámých bytostí z vesmíru, které by nás mohly ohrozit a už ohrožují. Nevěděl, nebo spíše mi nechtěl říci, o jakou rasu se jedná. Já ale věděl, koho má na mysli. A pravidelní čtenáři tadesca.cz také vědí, o čem hovořil. Říkal, že těmito lasery se dá odrazit zpět do vesmíru jakákoli invaze vstupujících vesmírných objektů přes teleportační kanály, které nevědomí lidé na základě vědomostí jiných, způsobili připravovanou zkázu planety Země. Zlikvidovali ochranný obal (štít) kolem planety Země a to po několikáté.

[wp_ad_camp_1]

Pro zajímavost zdůraznil, že při velkém počtu lodí, které chtějí prostoupit přes teleportační kanál se může sem tam nějaká zhmotnit a proniknout na kratičkou dobu do našeho prostoru. Ta ale má „smůlu“. Jakmile je vesmírný koráb zasažen zeleným laserem, je koráb zničen a potom už jako hmotné těleso padá na planetu Zemi. Vypadá potom jako ohnivá koule, rozžhavená třením o atmosféru. Řekl že je to všechno, co mi měl říci a odešel.

 

 

Stačil ještě dodat, že je to velmi podobné tomu, co se brzy stane v St. Petersburgu. A potom jsem se probudil a nechtěl uvěřit tomu, co se mi zdálo. Zajímavé náhody, které se za pár dní odehrály…..

Podívat se můžete na předchozí článek od raji právě níže, kde jsou typické podobnosti…..

Nad Petrohradem 11. září 2017 explodovala obrovská ohnivá koule

 

Pro všechny čtenáře, kteří by měli zájem se skutečně dozvědět, co se na planetě Zemi odehrává, máte možnost se podívat na celou sérii článků o Jemenu, kde je vše dopodrobna vysvětleno:

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

Další velice zajímavý článek a rozbor k danému tématu najdete ZDE:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1708/vsechno-zajimave-ve-filmu-muzi-v-cernem-3-rozbor-video

Napsal tm

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.