…..vážení čtenáři tadesca. Dostali jsme se k závěrečné části, a také k nejnapínavějšímu úseku filmu s KARDINÁLEM JUDASEM. Pro mnohé bude závěrečná část hodně napínavá, ale také šokující. Jak neustále tvrdím, záměrně nám řekli všechno naopak, a zde se Vám potvrdí mnoho skrývané pravdy….

00:54

Pokud jste se nedívali na první a druhý díl s veškerým vysvětlením, prosím, nedívejte se na díl třetí, nepochopíte potom souvislosti!

Zde najdete díl první

Zde najdete díl druhý

Nutné vysvětlení k filmu třetího dílu, který bez přečtení následujících řádků není k pochopení.

Ve filmu zjistíte, že se hovoří o falšování času. V roce 2003, kdy byl ustavující konzil co udělají s planetou Zemí, se ve skutečnosti psal rok 707 po Kristu. Je to pravda, udělali to z jistého hlediska, protože numerologie pro ně hraje velkou roli. Vše potřebovali posílit čísly, kdy rok 1998 pro ně byl zlomový a startovním bodem pro Armageddon. Rok 1998 je v podstatě 666 krát 3. Důležité pro vznik dolaru a odvíjející se děje od 01.05.1932. Psal jsem o tom v článcích o dolaru.

Na planetě Zemi se mohou pohybovat nehmotné bytosti (energetické bytosti) a vtělovat se do jiných lidí. Jak uvidíte sami na začátku.

Šest padlých andělů není výmysl, ale super tvrdá realita.

Veškerá náboženství na planetě Zemi jsou ovládána padlými anděli přes církev a 23 bratrů.

Nezapomeňte na důležitý fakt, pro ně BŮH, tak jak ho nazvali před lidmi = SATAN. Ten pravý Bůh (stvořitel) je také nehmotný, je energetickou bytostí, ke které patří všichni lidé. Část energie má každá lidská bytost v srdci, je to tzv. hot spot. Kdysi znázorněn na české papírové padesátikoruně.

U svatého GRÁLU, o kterém se bude hovořit, je záměrně použit špatný výklad, vysvětlím v jiném článku jako dovětek pro KARDINÁLA JUDASE. Dozvíte se něco, co zatím pro lidi nebylo odhaleno. Proč je svatý grál pro lidstvo tak důležitý a pro 6 padlých andělů tak nebezpečný, se dozvíte v dalším článku.

Prosím pochopte, že na planetě Zemi byli kdysi dva Hitlerové. Jeden hodný a druhý zlý. Ten hodný byl z povrchu Země, kam zase zpět odešel. Tam se lidé dožívají 999 let.

Pozn.: Upozorňuji, že budou v diskuzi schváleny jenom věcné dotazy k tématu. Napadání diskutujících, autorů či sprosté vyjadřování nebude schváleno. Děkuji za pochopení.

Jinak řečeno, pište, máte-li co říci…..

Pro důležitost tématu bude ještě dovětek s dalšími důkazy, kterým asi nebudete věřit, tak jako tomuto filmu. Ty budou ale pro Vás pro všechny hmatatelné…..

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.