;

…..vážení čtenáři tadesca.cz . Dostali jsme se k závěrečné části, a také k nejnapínavějšího úseku filmu s KARDINÁLEM JUDASEM. Pro mnohé bude závěrečná část hodně napínavá ale také šokující. Jak neustále tvrdím, záměrně nám řekli všechno naopak a zde se Vám potvrdí mnoho skrývané pravdy….

00:54

Pokud jste se nedívali na první a druhý díl s veškerým vysvětlením, prosím nedívejte se na díl třetí, nepochopíte potom nic!!!!

Zde najdete díl první

Zde najdete díl druhý

Nutné vysvětlení k filmu třetího dílu, který bez přečtení následujících řádků není k pochopení.

Ve filmu zjsitíte, že se hovoří o falšování času. V roce 2003, kdy byl ustavující konzil co udělají s planetou Zemí, se ve skutečnosti psal rok 707 po Kristu. Je to pravda, udělali to z jistého hlediska, protože numerologie pro ně hraje velkou roli. Vše potřebovali posílit čísly, kdy rok 1998 pro ně byl zlomový a startovním bodem pro Armagedon. 1998 je v podstatě 666 násobeno 3. Důležité pro vznik dolaru a odvíjející se děje od 01.05.1932. Psal jsem o tom v článcích o dolaru.

Na planetě Zemi se mohou pohybovat nehmotné bytosti (energetické bytosti) a vtělovat se do jiných lidí. Jak uvidíte sami na začátku.

Šest padlých andělů není výmysl ale super tvrdá realita.

 

Veškerá náboženství na planetě Zemi jsou ovládána  padlými anděli přes církev a 23 bratrů.

Nezapomeňte na důležitý fakt, pro ně BŮH, tak jak ho nazvali před lidmi = SATAN. Ten pravý Bůh (stvořitel) je také nehmoný je energetickou bytostí, ke které patří všichni lidé. Část energie má každá lidská bytost v srdci, je to tzv. hot spot. Kdysi znázorněn na české papírové padesátikoruně.

U svatého GRÁLU, o kterém se bude hovořit, je záměrně použit špatný výklad, vysvětlím v jiném článku jako dovětek pro KARDINÁLA JUDASE.  Dozvíte se něco, co zatím pro lidi nebylo odhaleno. Proč je svatý grál pro lidstvo tak důležitý a pro 6 padlých andělů tak nebezpečný, se dozvíte v dalším článku.

Prosím pochopte, že na planetě Zemi byli kdysi dva Hitlerové. Jeden hodný a druhý zlý. Ten hodný byl z povrchu země, kam zase zpět odešel.  Tam se lidé dožívají 999 let.

Upozorňuji, že budou v diskuzi schváleny jenom věcné dotazy k tématu. Napadání diskutujících, autorů či sprosté vyjadřování nebude schváleno. Děkuji za pochopení.

Jinak řečeno, pište, máte-li co říci…..

BLÁBOLY A NESMYLY NEPIŠTE, ŠETŘETE ČAS, NEBUDOU PUBLIKOVÁNY.

 

Pro důležitost tématu bude ještě dovětek s dalšími důkazy, kterým asi nebudete věřit, tak jako tomuto filmu. Ty budou ale pro Vás pro všechny hmatatelné…..

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.