Cestující v čase

16:54

Dneska v noci se mi zdál zvláštní sen. Ocitl jsem se na liduprázdném ostrově. Pocitově jsem  se jím pár hodin porcházel  a pak se za mnou objevil zvláštní člověk, ze kterého úplně sršela energie. Na první pohled měl velice silné charisma a při pohledu do očí jsem měl pocit, že mi čte myšlenky.

[wp_ad_camp_1]

Nějakou dobu jsme se navzájem prohlíželi a pak  mi řekl, že zde není náhodou. Měl za úkol sdělit mi určitá data.

Když jsem se ho zeptal, jak se dostal na ostrov kde jsme byli, s úsměvem mi odpověděl, že je cestující v čase. Taky jsem se usmál a zapředli jsme rozhovor:

Řekl mi, že ví, že píšu pro lidi nějaké články a že by mi rád odhalil pravdu, která se zde záměrně tají. Na této planetě se krade úplně všechno a to se stalo také s ruským patentem, který patřil Viktoru Grebenikovi.

Údajně byl jeho patent použit v letadlech Airbus  A 380 francouzské a německé společnosti, vyrábějící tyto stroje. Zakládá se na jednoduchém principu voštin, které při určité rezonanci ruší gravitační pole zemské. V podstatě ho natáhnou do sebe. Tím lze zrušit skutenčou váhu jakéhokoliv hmotného předmětu, například letadlo, které váží 254tun, může díky tomuto principu najednou vážit 20-50kg. Ale váha se dá zredukovat až na nulu.

Pokračoval, že jsem se zúčastnil před krátkou dobou  letecké výstavy v Paříži, kde nejmenovaná letecká společnost ukázala tento patent v praxi na letadlu Dreamliner.

Mluvil i o dalších zajímavých věcech ve vztahu k naší planetě, které by se lidé měli dozvědět. Byl to velice dlouhý rozhovor, jehož krátkou část jsem vám dneska popsal.

Mávnutím ruky přede mnou vytvořil obrazovku, na které mi ukázal níže uvedené video:

Ale kdo by tomu věřil, vždyť to byl jenom sen, že ano?????

A zde ještě jeden zdroj:

http://www.prvopodstata.com/2015/12/04/tajemstvi-vcelich-ulu/

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.