Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Dnes v noci se mi zdál sen 1

…..ve kterém jsem navštívil cizí zemi. Byl jsem cestující v čase. Nevěděl jsem ani, kde se to přesně odehrávalo. Byla tam poušť, spousta písku. Najednou se za mnou objevil člověk a poprosil mě, abych si ho vyslechl, že má pro mě důležitý vzkaz a mám ho následovat. Odvedl mě ke schodům, které jsem předtím neviděl nebo tam snad nebyly…..

12:54

Vše se odehrávalo asi pod pouští. Po vkročení na schody jsem udělal několik kroků do ohromně dlouhé chodby, a najednou jsem byl k mému velkému údivu v nějakém velkém podzemním městě. Ohlédl jsem se a schody už tam nebyly. Byl tam jenom kus skály s divným znamením a jakoby jemně otištěnou rukou dospělého člověka, která nebyla skoro vidět.

[wp_ad_camp_1]

Následoval jsem muže v bílém plášti až k jednomu domu. Dveře se před ním otevřely a vešli jsme dovnitř. Teprve tam si sundal plášť a viděl jsem mu do obličeje. Žasnul jsem. Nebyl to nikdo jiný, než údajně zavražděný Muammar Kaddáfí. Poprosil mě, abych si sedl a naslouchal.

Začal vyprávět o Libyi, jak to všechno bylo. Z jeho řeči vyplynulo, že všechno je otočeno na planetě Zemi záměrně o 180°. Sám přiznal, že všemu je úplně jinak.

Důležitá stať, kterou jsem měl sdělit lidem, je následující:

Říkal, že mně může věřit a proto mě požádal, abych lidem sdělil, že není mrtvý. Zabili jeho dvojníka. To stejné platí o  Saddámu Husajnovi, který také žije. Připomněl, že lidé sice mají oči, ale nevidí. Nevidí vůbec nuance a detaily. Pokračoval, že kdyby si lidé pozorně prohlédli před oběšením jeho chrup, viděli by, že to není ten pravý, ale opět jeho dvojník. Divadlo bylo se všemi uspořádáno s velkolepou oslavou a tím to údajně skončilo. Dodal, že neskončilo. Lidé se ženou jenom za penězi a přestávají vidět. Stejný teátr udělali i s některými celebritami, které žijí i v tomto městě.

Po rozhovoru a prohlídce nádherného podzemního města starého několik desítek tisíc let s rezevoáry vody v jezeře, které se nacházelo uprostřed dvou na sebe navazujících měst, mě opět odvedl ke skále, a schodišti. Přiložil ruku na zeď, něco si pošeptal pod vousy a objevilo se schodiště, po kterém jsme opět vystoupali na povrch. Vládlo zde nesnesitelné horko.

Když jsem se probudil, byl jsem úplně mokrý, jakobych skutečně byl před chvílí na poušti, kde je velké horko. Na prosbu jsem nezapomněl, a proto Vám ji ještě dnes sděluji.

No, ale byl to přece jenom sen, že ano????? Kdo by tomu uvěřil????

Snímek obrazovky 2016-07-07 v 10.18.00

Dneska mi došla velice zajímavá zpráva, týkající se tohoto snu:

Správa dňa – prebrané:
” Pani a damy užasna sprava. Mlady Kaddafi je von z basy….už je na juhu Libye ktory ovladaju lojalisti a jeho sestra Aiša……stavia armadu z 200 ton zlata ktore otec vyviezol z Tripolisu…..su tam ruski sukromnici ako poradcovia…hodina odplaty sa bliži…..Džamahiria žije!!!! Traste sa europski zradcovia plukovnikov syn žije…..”
https://www.rt.com/news/349788-saif-gaddafi-released-icc/

tm: tak oni přece jenom žijí????? Co si myslíte o tom Vy????

I zde máte nepřímo potvrzeno, že Kaddafiho nezabili:

http://zpravy.idnes.cz/nejasna-smrt-kaddafi-0lo-/zahranicni.aspx?c=A121017_191100_zahranicni_ts

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře