Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

 • Další zajímavý tah v pěti dimenzionálním šachu od Prezidenta putina
  Další zajímavý tah v pěti dimenzionálním šachu od Prezidenta putina

  Další zajímavý tah v pěti dimenzionálním šachu od Prezidenta putina

Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

…..ani bych nevěřil, kolika lidem můj článek o J. Prigožinovi může ležet v žaludku a kolik nemyslících lidí se mezi námi nachází. A jak se snaží zapojovat někteří „odborníci“ na různých webech či telegram kanálech do tématu a dění, kterému vůbec nerozumí. Akce „prigožin“ byla po celém světě výbornou testovací bombou pro všechny lidi veškerých věkových kategorií a odborností, kteří se matérii mediální války zabývají. Hlavně také čtenářů alternativních webů nebo MSM. Nyní se můžete dle vlastní víry přesvědčit o tom, v jaké pozici se váš mozek nachází….

***** **** ***** ****

Než přistoupím k důkaznímu rozluštění, rád bych upozornil na určité zásady a pravidla, které se NIKDY A ZA ŽÁDNÝCH, BYŤ ŽIVOT OHROŽUJÍCÍCH, OKOLNOSTÍ NEMĚNÍ, NEMĚNÍ, NEMĚNÍ, NEMĚNÍ.

Tak vynikající bojovník a hráč jako prigožin by nikdy svoje ocelové zásady a pravidla NEZMĚNIL. Prostě nezměnil a přes to nejede ani vlak, ani tank a nic těžkotonážního. Rozumíme si?

Vzhledem k dokazatelným skutečnostem, že byl (je) trojitým agentem (CIA, MI6, KGB) a neustále byl (je) vystaven vysokému nebezpečí ze všech tří stran, musel si každým krokem v hotelu Země, který v něm udělal, dávat obrovský pozor.

Jenom skutečnost, že od CIA (DS) dostal pro své vojáky 17 – 20 miliard dolarů!!!!! za převrat, který by udělal v Rusku, ho vystavuje obrovskému nebezpečí, které vědomě podstoupil. Od Amíků shrábl peníze, které se řešily jako chybějící v Kongresu USA. Bylo zveřejněno v tisku. Po domluvě s Prezidentem putinem a upozornění, na co peníze od Amíků dostal, vytvořili společně plán. Tento plán přesně dva měsíce po „převratu a pochodu“ na Moskvu sám vysvětlil v televizi, že celá akce byla s hlavou státu domluvena a byla to past na „krysy“. Geniální. To stejné následující tah s pádem letadla. Prigožin zná moc dobře pravidla hry dvojité duality a hlavně se jí také řídil a řídí.

Jak sami z nastíněného schématu tušíte a nyní už dobře víte, nezbývalo mu nic jiného než po anglicku s ruskou příchutí zmizet.

No nápadněji celou akci pro ty kteří vědí, nemohl udělat. Bylo to na den přesně – dva měsíce od pochodu na Moskvu. Tímto bijícím mechanizmem do očí poukázal právě na dvojitou dualitu. Vše je ve hře, nic není ztraceno, a hádejte co je pravda. Jasný vzkaz. Přistoupíme ale nyní k faktům.

***** **** ***** ****

Fakt č. 1.

Přestože došlo k identifikaci údajných osob na palubě, nebyla provedena genetická expertíza, protože všichni příbuzní se náhle ocitli mimo Rusko. Kromě toho, o jaké identifikaci můžeme mluvit, když jsou těla znetvořená a spálená. Obecně při úrovni Wagnerovy konspirace a jeho schopnostech není identifikace argumentem. Teoreticky skutečně není těžké identifikaci zfalšovat. V MSM sice probíhá informace o konání testů DNA, ale opak je pravda.

Jiné neověřené zdroje tvrdí, že okolí 4 km bylo tak dobře zajištěno, aby tam nemohl nikdo nepovolaný vniknout. Prý nebyla nalezena žádná těla.

Fakt č. 2

Benzín do ohně fám, že je Prigožin naživu, přilili malijští novináři, kteří po zprávě o havárii uvedli, že zakladatele Wagnera viděli v Mali živého. Přestože neexistuje žádný důkaz, pouze fámy, je to další důvod pro „Nevěřím tomu!“.
Zde se asi hoši špatně domluvili, popřípadě to byl záměrný tah.

Fakt č. 3

Tomu, že mohlo jít o hranou akci, nasvědčuje i fakt, že Prigožin už jednou zemřel. V Kongu v roce 2019. A také při leteckém neštěstí. Tehdy byl však Prigožin v popularitě nižší než jeho mediální jmenovec, takže o tom téměř nikdo neví, ale faktem zůstává. Když máte agenty v patách, je nutné se vytratit po „anglicku“.

Ještě jednou byl Prigožin „pohřben“ v srpnu 2022. Údajně zemřel po ostřelování velitelství z Hymersu. Několik dní byl mimo spojení, nepodařilo se ho kontaktovat. Pak se ale objevil a, jak ironicky řekl Andrej Bogatov, „pomohl hledat jeho tělo“.

Fakt č. 4

Dalším důvodem, proč se domnívat, že celá věc byla nastražená, (dodávám pro méně myslící lidičky) je skutečnost, že byla velmi jednoduchá. Všichni tři Wagnerovi velitelé: Prigožin, Utkin a Čekalov letěli ve stejném letadle, ačkoli to nikdy předtím nedělali, letěli různými lety, aby zabránili tomu, že PMC bude jedním rázem de-kapitována, jak se skutečně (na oko) stalo. Což o to, ale oni to věděli, chápali to a je to nevysvětlitelné! Pro ty, kteří vědí, vysvětlitelné to je, co tím bylo myšleno a komu okamžitě vyslali vzkaz.

Navíc Prigožin, který věděl, jakou roli hraje, vždycky záměrně popletl stopy, mohl se přihlásit na jeden let a pak letěl jiným letem, jak to míval ve zvyku, používal dvojníky. A pak si vzpomeňme na druhé letadlo, které bezpečně přistálo na letišti Ostafievo u Moskvy. No to jsou mi ale náhody, že ano?

Fakt č. 5

Dříve se uvádělo, že druhé letadlo letělo stejnou trasou jako první, z Moskvy do Petrohradu, ale ve skutečnosti bylo na zpátečním letu z Petrohradu do Moskvy. Někteří tvrdí, že letadlo bylo prázdné, podle jiné verze byli v letadle dva občané Středoafrické republiky (SAR). A to je sugestivní.

Za prvé, v SAR je Prigožin téměř národním hrdinou.

Za druhé, ve Středoafrické republice v uzavřené vesnici v PMC má „Wagner“ supermoderní kliniku a tři německé plastické chirurgy. Už vám konečně svítá?

Za třetí, během červencových prohlídek v petrohradské kanceláři „Wagnera“ bylo nalezeno mnoho paruk a pasů s fotografií Jevgenije Prigožina a dalších jmen a příjmení.

Za čtvrté, organizace spojené s Prigožinem v poslední době skupují kryptoměny.

Za páté, právě druhý let, o kterém jsme začali mluvit, po přistání v Ostafjevu zamířil nejprve do Baku a pak do Turecka. A z Turecka bylo možné odletět kamkoli a zmizet, zejména s ohledem na čtyři body, které jsem uvedl výše, o občanech SAR, plastických chirurzích, kryptoměnách a falešných pasech. Ale k čemu to všechno bylo?

Fakt č. 5a

Jak víme, v den katastrofy uplynuly od Wagnerovy vzpoury přesně dva měsíce. To je ta dvojitá dualita, na kterou sám poukázal pro zasvěcené. Zároveň, jak si pamatujeme, byl Prigožin navzdory tak strašnému zločinu, jakým byla vojenská vzpoura, zproštěn všech obvinění a propuštěn do bratrského Běloruska a jeho mise v Africe v zájmu Ruska pokračovala. Zvláštní, že? Lidé s prázdnou dutinou lebeční nepochopili.

Co když ruský prezident prostě z přátelství a z úcty k jeho zásluhám o vlast dal Prigožinovi čas, aby dokončil svou práci a zmizel? Pokud je to tak, jak se mi zdálo ve snu, pak to vzhledem ke všemu výše uvedenému dopadlo docela dobře. Nebo se snad mýlím?

Fakt č. 7

Prigožinova žena a rodina, která byla na dovolené v Indii si vyslechla zprávu bez posunku v obličeji a zůstala dále na dovolené. Tak se asi drahá polovička nebude chovat, že? Nebo se mýlím? Byli pravděpodobně obeznámeni. I když….

Po zvážení všech okolností ke kterým došlo, a já vám je zde nastínil, udělejte si prosím sami váš závěr, jak tomu ve skutečnosti je.

Ale zapomněl jsem vlastně – byl to jenom sen, ach jaká škoda….

Napsal tm

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře