…..tak zase po dlouhé době jsem měl sen, který probíhal jako v reálu….

08:54

Byl jsem v jednom velkém městě v jižním Švýcarsku. Sedl jsem do auta a jel do kavárny, kde se občas scházím s jedním velice dobrým známým. Pracuje u „zvláštních“ služeb…..

Dorazil jsem zavčas a setkal jsem se s ním právě před vchodem. Pozdravili jsme se a šli k našemu oblíbenému stolečku, kde vždy sedáváme. Je s krásným výhledem na hory a místní uličku. Objednali jsem si vynikající kávu a pohlíželi z kavárny na kolemjdoucí. Po obvyklém začátečním rozhovoru, jak se vede rodině, kde jsem byl a co jsem dělal, se rozhovor odebral na úplně jinou kolej. Velice zajímavou, o které jsem ani nevěděl, kam povede….

Upoutal mě slovy, jestli bych měl zájem vidět, co se událo v Parlamentu ČR za tajnou oponou, za kterou málokdo pronikne. Bylo to o Parlamentu České republiky. Hned v zápětí vytáhl z kovového kufříku složku, ze které mně předložil určité dokumenty. Nemohl jsem ani věřit svým očím…. !

[wp_ad_camp_2]

Dokumenty se týkaly smlouvy jistých politiků (jména jsem viděl a dobře zapamatoval), kteří podepsali dohodu za astronomickou odměnu. Velice nevýhodnou dohodu pro Českou republiku a její občany. Jednalo se o eliminaci Benešových dekretů a znovunavrácení půdy a mnoha příslušentví opět Němcům!

Protože už není v České republice co rozkrást, to bylo vytunelováno dřívějšími vládami, tak poslední tečkou za rozkradením celého Česka byl právě obchod s Benešovými dekrety.

Nemohl jsem po přečtení uvěřit co vidím, co mi bylo předloženo, a bylo to jako ve snu. Ano, byl to jako sen ve snu. Jestli dobře rozumíte…..

Signatářům dokumentu z vlády byly ke konci ještě slíbeny různé zabezpečovací dohody pro ně a pro jejich blízké.

Najednou jsem sebou škubl a ze snu jsem se probudil. Byl jsem rád, že se jednalo pouze o „sen…..“

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.