…..pěkně nám to pan Bláha na Slovensku rozjíždí. Je prý už dokonce i ruským agentem a Putinovským trolem Bravo. Merklová se už z toho třese….

13:54

1. FACKA PRE OLIGARCHOV

V parlamente ideme schváliť zákon, ktorým obmedzíme moc oligarchov. Politické strany nebudú môcť financovať špinavé finančné skupiny z pozadia a obmedzia sa aj dary a finančné limity na kampaň. Hádajte, kto najviac vyvreskuje proti. Beblavý.

Samozrejme, proti obmedzeniam pracháčov sú vždy len strany oligarchov, ktoré chcú zase naliať do kampane milióny, aby oblbli ľudí. Za projektami Spolu, Progresívne Slovensko a Za ľudí stoja ťažké prachy od finančných skupín a milionárov, ako sú vlastníci Esetu, denníka SME či iných oligarchov.

Chcú si za svoje prachy kúpiť demokraciu. Nie, nie, Palmička Utáraná, také ľahké to nebude.

[wp_ad_camp_2]

 

2. MATOVIČA OPUSTILA MISS REMIŠOVÁ, SAS-KU OPÚŠŤA MISS MATURITA – OPOZÍCIA JE NA DNE

Nicholsonová požiadala o pozastavenie členstva v SaS. Je len otázkou času, kedy nadobro opustí stranu. Ten pocit, keď už je SaS v takom zúfalom stave, že v nej nechce ostať ani Miss Maturita… Riško, ak si smutný, daj si rohlík. Teplý.

Ja len, že keď ste ako politická strana v opozícii, obvykle je to priestor na to, aby ste voličsky rástli. Nemáte zodpovednosť, sľubujete, kritizujete. A vláda vždy urobí nejakú chybu, vždy je ju za čo kritizovať, vždy sú ľudia za niečo nespokojní. Taká je logika veci.

Spomeňte si, ako po dvoch rokoch v opozícii dopadol SMER-SD vo voľbách v 2012 – získal 44%. A teraz si to porovnajte s parlamentnou opozíciou dnes: OĽaNO padlo na 5% a Matovičovi sa komplet rozpadol klub; SaS-ke odchádzajú kľúčoví poslanci a strana padá strmhlav dolu, SME RODINA sa prepadá… Sorry, ale väčších babrákov svet ešte nevidel.

Takto dopadnúť po ôsmych rokoch v opozícii, uf, to je normálne na uterák. Čaute, hoši, ide vám to, len tak ďalej!

 

[wp_ad_camp_2]

 

3. AK SA TOTO POTVRDÍ, PROGRESÍVCI SPÁCHALI NAJVÄČŠÍ PODVOD V DEJINÁCH SLOVENSKEJ POLITIKY

V médiách sa objavila správa, že predseda Progresívneho Slovenska Truban svoju IT firmu predal za vyše 10 miliónov, pričom jej trhová hodnota sa vraj odhadovala na nejaké 4 milióny.

Objavili sa dohady, že mu niekto takto prihral 6 miliónov, aby mohol legálne financovať svoje politické projekty – len pripomeniem, že Truban mimoriadne štedro investoval aj do kampane Zuzany Čaputovej.

Ak by sa potvrdilo, že došlo k takejto kriminálnej machinácii, tak je to ťažká práčka peňazí. Takto to totiž obvykle robia mafiáni, keď perú peniaze – kupujú veci za premrštené sumy a rozdiel si nechávajú.

A to len pripomínam, že veľkí progresívci tu vraj idú bojovať za slušné Slovensko bez Bašternákov a podvodov. Aha. Tak to im fakt gratulujem.

Prepáčte, ale ak sa toto podozrenie potvrdí, tak Progresívne Slovensko nebude stáť pred otázkou, či dostane 10 alebo 15 percent, ale či dostane 10 alebo 15 rokov. V base.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4. UKRAJINA KRITIZUJE BLAHU – ĎAKUJEM, NEMUSELO BYŤ

Posledná drobnosť sa týka mňa. V SME na mňa zaútočil ukrajinský veľvyslanec. Lebo som kritizoval „ukrajinských fašistov“ v Rade Európy. Mal som na mysli poslanca Ljaška, ktorého za fašistu považujem. A ukrajinskému veľvyslancovi sa to nepáči. A mne to je srdečne jedno. Pretože pravda je pravda a tá sa skryť nedá.

Ale z článku denníka SME by človek nadobudol dojem, že Rusko získalo naspäť hlasovacie práva v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy len vďaka mne.

Nie, milí kolegovia z Penty, takú moc nemám. Ale pokojne to o mne šírte, hrozne sa z toho teším. Fakt som sa snažil a Rusku som pomohol.

Píšte, aký som ruský agent, Putinov trol, proruský komunista a tak. Mne to neuveriteľne politicky pomáha. Ďakujem. A som strašne rád z toho, ako zúrite, že boj o Radu Európy ste prehrali ako malí chlapci.

No čo poviete, priatelia, veselý deň, že?

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.