Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

 • Infiltrace nepřítele: FBI je zločinecká teroristická organizace operující uvnitř Ameriky, varuje Jeffrey Prather
  Infiltrace nepřítele: FBI je zločinecká teroristická organizace operující uvnitř Ameriky, varuje Jeffrey Prather

  Infiltrace nepřítele: FBI je zločinecká teroristická organizace operující uvnitř Ameriky, varuje Jeffrey Prather

 • Místo EU vzniká nový superstát bez souhlasu občanů, varuje polský europoslanec Jacek Saryusz-Wolski
  Místo EU vzniká nový superstát bez souhlasu občanů, varuje polský europoslanec Jacek Saryusz-Wolski

  Místo EU vzniká nový superstát bez souhlasu občanů, varuje polský europoslanec Jacek Saryusz-Wolski

 • Katastrofa v priamom prenose – Európska únia stratila zmysel
  Katastrofa v priamom prenose – Európska únia stratila zmysel

  Katastrofa v priamom prenose – Európska únia stratila zmysel

 • Zánik Západného impéria je zrejme neodvrátiteľný
  Zánik Západného impéria je zrejme neodvrátiteľný

  Zánik Západného impéria je zrejme neodvrátiteľný

Doba růstu a zrání nejde urychlit

Milí čtenáři, dostal jsem mejlíkem zajímavou úvahu s prosbou o její zveřejnění.

14:44


Právě jsem seděla v kuchyni se svou známou. Začala si zoufat a povídat o dění ve světě. Je z toho všeho unavená, hlavně z toho, že i většina alternativních médií píše hlavně – dle jejího názoru – o špatném a destruktivním. Tedy hlavně o politice a o vojenských konfliktech. Optimistické články plné naděje, aby pohledala. Možná by k tomu přidala i náladu podzimu – zataženém a deštivém. Čím to, že člověk, jakmile se sluníčko schová za mraky, okamžitě přichází o svou dobrou náladu a musí se jó snažit, aby ho nepřemohly chmurné myšlenky.

Pan tomáš marný většinu z nás během covid plandemie utěšoval články plného porozumění a víry v lepší zítřky. Vzpomínáte si? Napsal například celou sérii článků o svém setkání s indigovou dívenkou ve Švýcarsku, díky jeho článkům a komentářům čtenářů jsme během covid hysterie ulehali ke spánku s nadějí, že my jsme přece silnější než hluboký stát.

Jsme živí lidé, nikoliv programy, UI nebo stroje? Uvědomili jsme si, že právě my, naše nastavení, myšlenky a naše společné úsilí a víra v přechod do zlatého věku mnoho změnila. Všimli jste si, jak daleko jsme dokázali dojít? Jsme strůjci svého štěstí a kromě svého života zodpovědní také za to, co se stane s lidstvem v budoucnosti.

Možná je to tím, že mnohé už nebaví to čekání. Nejde o krizi víry, ale o to, až se něco zajímavého stane. Neumí zjistit, co Aliance, lidé z Povrchu, lidé z jiných planet a naše duše, dělají. Je to obrovské, neopakovatelné, velkolepé a pozor – skutečné. Celý vesmír a mnoho národů v něm, naši předkové, ti všichni koukají na dění v matrixu. Mnoho z nich nám pomáhá na naší cestě vzestupu. Skvělý projekt, který už se nikdy v dějinách lidské existence nebude opakovat, vskutku zajímavý a jedinečný, jež uskutečnila rada nejvyšších a my se s chutí k tomuto projektu přidali. Dle vlastní svobodné vůle. Nikdo nás k tomu nenutil. Z pohledu duše je dění zde opravdu jen hrou. Také jsme sem přišli proto, abychom pomohli Univerzu zažívat sebe sama skrze nás a naše nové zkušenosti. A jak sdělil Morfeus: „Nikdo neřekl, že to bude snadné.“

Vždy mi pomáhá myslet na to, že jsme v tom všichni společně. Lidé lidem. Už jdeme do finiše, po mnoha tisících letech a mnohých prožitých životech zde … je právě tento pravděpodobně tím posledním, tak si ho prosím užijte.

A pokud přece jen potřebujete rozproudit krev v žilách, protože je únavné platit složenky a chodit do zaměstnání, vzpomeňte si na to, že jsme vyhráli. Wingmakers to dokázali. My jsme to dokázali. Válcujeme hluboký stát, a to, co pozorujeme nyní – politické kroky (Izrael, Ukrajina, USA, ….) to už přece koukáme jen na divadlo pro stále spící, abychom jich probudili co nejvíce. Už víme, že k žádné explozi nemocnice v Izraeli nedošlo, videa o zavražděných lidech Hamásem jsou figuríny. CNN a další fantas-magoři si najímají krizové herce, aby vůbec měli v televizi co promítat.

Show must go on (Show musí pokračovat), jak zpíval slavný Freddie Mercury.

Slyšeli jste o Wingmakers? Jsou to lidé (my sami) v budoucnosti, cestovatelé časem. Narazíme na ně i v takových velkofilmech jako Interstellar režiséra Christophera Nolana. Vlastně zjistíme, že celý tento film je o nás samých. Tak šupky na to, a dávat při sledování filmu pozor.

Žijeme v době zrání?

Tak to právě nazvala má známá. Řekla, že lidé potřebují získat novou naději, ale dodala: „Je pravda, že doba růstu a zrání nejde urychlit, vše má svůj čas. Je to jako dospívání, pokud někdo někde nepříznivě zasáhne, má to trvalé následky.“ Jen si vzpomeňte na své dětství. Jak jednou řekl jeden muž – první polovinu života se učíme od rodičů a okolí, a tu druhou polovinu se to naučené snažíme odnaučit. Haháá.

Takhle nás matrix zasáhl, a teď pomysleme na to, jak v tom obrovském měřítku miliónů lidí, kteří jsou na sebe navzájem napojení a jež sdílí své zkušenosti, něco poděláte.

Pokud jde o tak velkou věc jako matrix a životy miliónů lidí v „něm“, je třeba postupovat opatrně s přesností na atomy. Všechno je pomocí technologií užívanou lidmi z Povrchu a z jiných planet, včetně neuvěřitelných schopností cestovatelů časem, sestaveno na milimetry přesně tak, abychom došli zpět do Ráje. Co nejvíce z nás. A my zde? Nemůžete přece člověka, který sotva něco někde slyšel o UFO, či ho to vlastně vůbec nezajímá, hodit do vody, aby plaval. Utopil by se. Čarodějové a Vidoucí se skutečně snaží zachránit co nejvíce lidských životů, co půjde:

Nemůžete jim to říct, musíte jim to ukázat. A proto všechna ta show kolem dnešních dnů. Jen mě napadlo, že si to potřebujeme připomenout.

A tak, vy už jdoucí dopředu se stále prosím pozastavujte, trpělivě a s láskyplným úsměvem se otáčejte a čekejte na ty opozdilce, co jdou na cestě za vámi. S úsměvem natáhněte ruku, aby se jí mohli chytit a jít dále k Pravdě s vámi, protože oni to potřebují. Stejně tak, jako to dělají Vidoucí a Čarodějové s námi Bojovníky. Pokojně, klidně a vytrvale.

Tímto děkuji své známé, že mě nepřímo vyzvala k napsání příspěvku, i když ví, že se běžně tímto způsobem do dění na tadescu nezapojuji, a díky tomášovi marnému, že mi tento článek zveřejnil.

p.s.: Pro zájemce zde odkaz na pětidílný seriál tm zveřejněném po dalším setkání s jednou skvělou Vidoucí ze Švýcarska.

https://tadesco.org/mnozi-nechapou-slozitou-hru-na-planete-zemi-ani-se-nedivim-dil-1/

Zde její proroctví v několika jazycích. Můžete si prostudovat, pokud jste tak dosud neučinili, a posílat dalším lidem. Where We Go One, We Go All

https://indigo-prophecy.weebly.com

S láskou napsala A.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře