Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty
  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

 • Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska
  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

 • Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín
  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

 • Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU
  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Donald Trump se vydá v říjnu na výlet po Asii, a bude žebrat

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

18/09/2017

Donald Trump plánuje v novembri odcestovať do Ázie, oficiálne s cieľom zúčastniť sa schôdze APEC, v skutočnosti však pôjde žobrať, potvrdzuje niekoľko zdrojov. Žobravý výlet má za cieľ získať peniaze pre zbankrotovanú korporačnú vládu Spojených štátov, aby dokázala konať až do decembra v rámci predĺženia, ktoré jej poskytla väčšina ázijských veriteľov.

Korporácii Spojených štátov bolo poskytnutých dostatok peňazí na to, aby zostala funkčná počas troch mesiacov po 30. septembri, ku koncu svojho fiškálneho roka, pretože sa „vyhrážala, že zničí planétu“, potvrdili zdroje ázijských spravodajských agentúr počas stretnutia s predstaviteľmi Spoločnosti Bieleho draka. Inými slovami, potvrdili, že celý ten hurhaj okolo Severnej Kórey nie je nič iné ako väčšia vydieračská kampaň.

 

[wp_ad_camp_2]

Spoločnosť Bieleho draka odporučila Aziatom, aby korporačnej vláde Spojených štátov poskytli čas na rozhodnutie do decembra: „Buď budú akceptovať nasledujúcu platbu prostredníctvom Kanady, aby sa na oplátku podrobili Kanaďanmi vedenej reforme svojho politického a hospodárskeho systému, alebo dopustíme, aby začali rozsiahlu jadrovú vojnu.“ Je takmer isté, čo by Američania spravili, ak by boli donútení rozhodnúť sa medzi jadrovým holokaustom a Kanaďanmi.

Pri takomto scenári by sa zachovala štruktúra amerického vojenského velenia, možno by bolo možné zapojiť aj kanadské ozbrojené sily. Kanaďania by na oplátku prevzali kontrolu nad politikou a hospodárstvom, až do vyčistenia stoky, na ktorú sa premenil Washington DC. Takýto krok by určite mal verejnú podporu. Podpora americkej verejnosti politikom vo Washingtone DC je nižšia ako 10 %, zatiaľ čo podpora ozbrojeným silám USA je stále približne 70 %. Na druhej strane, viac ako 60 % Kanaďanov podporuje svoju vládu, pretože tá reálne pracuje pre ľudí, na rozdiel od stoky vo Washingtone DC.

V každom prípade, príznaky nastávajúceho bankrotu a kolapsu USA značne rastú každým dňom. Schopnosť korporačnej vlády Spojených štátov, konať ako doposiaľ, sa tak či tak napokon raz skončí, a bude potrebné prijať tvrdé rozhodnutia.

Napríklad kalifornský Calpers, najväčší a jeden z najlepšie vedených verejných dôchodkových fondov v USA, bol nútený, krátiť výplatu dôchodkov až o 90 %. Medzičasom sa aj štát Pensylvánia pridal k Illinoisu, Portoriku, Detroitu a ďalším, ktorí nedokážu splácať svoje faktúry (odkaz).

Tieto udalosti potvrdzujú skutočnosť, že systém petrodolára, ktorý korporačnej vláde Spojených štátov za posledných 40 rokov umožňoval žiť ďaleko nad svoje pomery, sa rúca. Čína, ako je medzičasom známe, oznámila, že ropu bude nakupovať za svoj jüan krytý zlatom, čím systému petrodolára uštedrí smrtiacu ranu. Venezuela, jeden z najväčších zdrojov dovozu ropy do USA, teraz oznámila, že nebude viac akceptovať americký dolár ako platidlo za svoju ropu (odkaz).

 

[wp_ad_camp_2]

„Ďalším znakom zúfalstva boli obrovské 40-percentné trestné clá na indonézsky palmový olej. Zbankrotovaný národ bojuje všetkými možnými aj nemožnými spôsobmi o každý dolár, aby sa udržal nad vodou. Spomeňte si, kto prišiel na začiatku a veľkými úplatkami presvedčil indonézsku vládu, aby dala vyklčovať džungľu“, informujú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Indonézii.

V týchto zúfalých podmienkach americký minister financií Steven Mnuchin minulý týždeň zopakoval skoršie vyjadrenia amerického prezidenta Trumpa na sociálnej sieti, v ktorých sa vyhrážal, že odpojí Čínu od „prístupu do amerického a medzinárodného dolárového platobného systému“ (odkaz).

Viacerí odborníci a experti po týchto komentároch bili na poplach, pretože je jednoznačné, že USA by prehrali každú ekonomickú vojnu s Čínou a pokus odrezať Čínu od dolárového platobného systému by zničil dolár, nie Čínu. Je to preto, že Spojené štáty sú najviac zadlženou krajinou v histórii planéty a zablokovanie financovania by viedlo k drastickému poklesu životnej úrovne v Spojených štátoch a ich izolácii od svetovej ekonomiky.

Číňania uprednostňujú harmóniu a nie otravné boje, preto naviedli Spojené štáty, aby „sankcionovali Severnú Kóreu“, aby sa zabránilo neuváženým akciám. Vyšší severokórejskí agenti v Japonsku však tvrdia, že sankcie budú len na verbálnej úrovni a že dodávky tovaru z Číny a ropy z Ruska do Severnej Kórey budú pokračovať bez prerušenia.

Chazarská mafia tvrdo tlačí na americkú vládu, aby prijala Parížsky dohovor ako predpoklad ďalšieho financovania. Tento krok presadzujú vysokopostavení Chazari v Trumpovej vláde, ako napríklad poradca pre hospodárske otázky Gary Cohn a Trumpov zať Jared Kushner.

Parížsky dohovor okrem toho, že je založený na pseudovede podplatených vedcov, zároveň udržiava svetový finančný systém v rukách chazarskej čvargy. Parížsky dohovor dáva Číne väčší počet kresiel, no ponižuje Indiu a Japonsko a udržiava celkový vplyv Chazarov.

Ak chceme porozumieť tomu, čo sa na planéte skutočne odohráva, musíme sa podrobnejšie pozrieť na spojenie medzi Vatikánom, slobodomurárskou lóžou P2 a chazarskou mafiou.

David Rockefeller, členovia britskej kráľovskej rodiny a členovia rodiny Rothschildovcov poukázali na lóžu P2 – ktorá sa pasuje za tvorcu rímskej fašistickej svetovlády – ako skutočného správcu amerického dolárového systému a zdroj väčšiny teroru na svete. Najvyšší vodcovia tejto mafie, ako izraelský premiér Benjamín Netanjahu, pracuje pre túto lóžu, uvádzajú tieto zdroje.

Autor tejto správy tu v Japonsku systematicky zdokumentoval, ako lóža P2, vtedy na čele s vrchným jezuitom Petrom Hansom Kolvenbachom, bola za masovým jadrovým teroristickým útokom a cunami 11. marca 2011 proti Japonsku. Zdroje ázijských spravodajských služieb ako aj japonských gangsterských syndikátov teraz potvrdzujú, že od teroristického incidentu vo Fukušime sú do Fukušimy odosielané celé kamióny japonských 10 000 jenových bankoviek (ekvivalent 100 USD). Tam peniaze putujú politikom a gangstrom, aj keď verejnosti je podsúvaná výhovorka, že všetko sa vynakladá na „vyčistenie Fukušimy od rádioaktívneho žiarenia“. Inými slovami, Fukušima sa používa ako výhovorka na pranie rádioaktívnych peňazí, nie rádioaktivity.

 

[wp_ad_camp_2]

Bývalý japonský minister financií Heizo Takenaka je dodnes jedným zo subdodávateľov najvyšších Chazarov, ktorí distribuujú tieto peniaze fukušimského teroru, potvrdzujú japonské gangsterské zdroje.

Zdroje Pentagonu uvádzajú, že „po odstránení tichomorského veliteľa admirála Harryho Harrisa bude vojna proti kabale v Japonsku eskalovať“, koncom tohto roka.

Medzitým však zdroje japonskej bezpečnostnej polície uviedli, že chazarský otrok, predseda vlády Šinzó Abe bol o „štartoch severokórejských rakiet“ informovaný už vopred a dostal scenár, ktorý mal prečítať ako odpoveď. Tento cirkus sa uskutočňuje s cieľom nielen získať peniaze vydieraním pod hrozbou jadrovej vojny, ale aj na vytvorenie vierohodnej výhovorky, prečo Abe, ktorým opovrhuje celá krajina, získava podporu vo sfalšovaných prieskumoch verejnej mienky, povedali zdroje.

Ak to pápež František v súvislosti s reformou Vatikánu a lóže P2 myslí skutočne úprimne, musí v súvislosti s Fukušimou odhaliť pravdu a odhaliť zdokumentované zapojenie Kolvenbacha a jeho lokaja Netanyahua.

Netanjahuova „bezprecedentná cesta [minulý týždeň] do Kolumbie, Argentíny a Mexika prispeje iba málo k zastaveniu vojny proti Mosadu a vojny proti drogám zo strany Južného veliteľstva, ktoré bolo a možno stále je vedené generálom Johnom Kellom, ktorý teraz riadi prevádzku Bieleho domu“, poznamenávajú zdroje Pentagonu.

Netanjahuova cesta podnietila ministra obrany Spojených štátov, Jamesa Mathisa a generálky Lori Robinsonovej zo Severného veliteľstva k tomu, aby „15. septembra po tom, ako Bibi [Netanjahu] odišiel, navštívili veliteľov mexickej armády v Mexiku, aby zničili mexické drogové kartely“, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Mexické zemetrasenie so silou 8.1 [8. septembra, vo východnej časti Tehuantepeckej šije] môže byť pokusom o donútenie Mexika zastaviť pomoc obetiam hurikánu Harvey, dodávajú zdroje.

Netanjahu možno tiež hľadal miesto na politický azyl, pretože vie, že praví Židia v Izraeli sa zobudia a uvedomia si skutočnosť, že je pseudožidom, ktorý uctieva Satana, a zatvoria ho do basy, kam patrí.

Izraelčania sú nútení vysporiadať sa so svojim satanským vedením, pretože ich žoldnierska armáda Daeš bude fakticky rozprášená alianciou americkej armády, Iránu, Ruska a Turecka. Dokonca aj internetová stránka Mosadu, Debka, potvrdzuje túto skutočnosť, keďže informuje o americko-ruskom útoku, ktorý zovrel Daeš do klieští (odkaz).

 

[wp_ad_camp_2]

Turecko, ktoré má druhú najväčšiu armádu NATO a minulý týždeň oznámilo, že kupuje ruský protilietadlový systém S400, tým vyvolalo tektonický posun v pôvodnej mocenskej bilancii, ktorá vládla na Strednom východe (odkaz).

Zdroje Pentagonu okrem toho uvádzajú, že príhovory pri príležitosti výročia útoku na dvojičky 11. septembra Trumpa, Mattisa, Dunforda a ďalších „sľubujú kroky proti teroristom (Bush, Izrael) a zároveň odmietajú označiť za páchateľov saudský alebo islamský terorizmus.“

V súvislosti s odstránením 16 najvyšších saudských úradníkov minulý týždeň to všetko môže znamenať, že nový kráľ Saudskej Arábie Salmán preruší posledné zvyšky aliancie svojho národa s Izraelom, aby si udržal vojenskú podporu zo strany Spojených štátov, ktorú jeho režim potrebuje na prežitie. To znamená, že aj Izrael musí vykopnúť svojich satanských pohlavárov, ak má prežiť.

Tektonické posuny v súčasnej štruktúre svetovej moci sú tak obrovské, že ľudstvo môže byť na jeseň oslobodené.

Preklad z angličtiny ďurino, september 2017, na webu: auria.sk

Zdroj v angličtině

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře