Oběť, kterou měl sexuálně zneužít ve zkušební kabince luxusního obchodu, prý není jeho typ.

Americký prezident Donald Trump čelí vážnému obvinění. Přední novinářka a publicistka E. Jean Carroll tvrdí, že ji měl v polovině 90. let tehdejší americký obchodní magnát napadnout a sexuálně zneužít. Důkazem jsou šaty, které měla tehdy na sobě a dosud je má odložené.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Jak informují The New York Times, Caroll od prezidenta Spojených států požaduje vzorek DNA na srovnání s genetickým materiálem, který se nachází na jejích černých šatech. 76letá údajná oběť, která již několik let píše pro známý módní časopis Elle, společně s právničkou Robertou A. Kaplan požadují, aby Trump zaslal svůj vzorek DNA nejpozději do 2. března.

Prezidentova právnička Lawrence S. Rosen, která ho v tomto případě zastupuje, neprodleně na žádost neodpověděla. Trump měl údajně publicistku znásilnit před více než 20 lety ve zkušební kabince luxusního obchodního domu Bergdorf Goodman, který se nachází na Páté avenue v New Yorku.

 

[wp_ad_camp_2]

Celý akt se měl odehrát v převlékací kabince v rámci prodejny. Donald Trump ženu prý požádal o radu při nákupu spodního prádla a následně ji sexuálně zneužil.

Trump přitom už loni toto obvinění popřel, uvedl, že Caroll lže a dodal, že vůbec „není jeho typ“. Novinářka ho kvůli tomu zažalovala za ublížení na cti v souvislosti s popíráním tohoto činu. Prý jí prezident poškodil pověst a kariéru.

Přelad: Refreshr

.

Zdá se, že Deep state ví, že jeho taktika s ústavní žalobou na prezidenta Trumpa selže, tak vytáhly tu nejtrapnější, ale mnohdy u chlapa osvědčenou kartu, a tou je sexuální znásilnění nebo přinejmenším obtěžování. Tato karta se vytahuje, když už nevědí, co použít. Např. na Juliana Assangeho anebo bývalého šéfa MMF Dominique Strauss-Kahna vytáhli tu stejnou kartu. Novinářka a publicistka E. Jean Carroll dosud trpěla ztrátou paměti? A nyní si zázračně vzpomněla? No, není to divadélko chazarské mafie občas tragicky komické?

.

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.