Odtajnění se sice odehrává „po kapkách,“ ale nakonec způsobí záplavu (hromadné odtajnění žalob).

Očekává se, že prezident Trump nominuje Judy Sheltonovou a Chris Wallera na pozice ve Výboru Federálního rezervního systému.

Judy Sheltonová je známá jako příznivkyně zlatého standardu.

 

[wp_ad_camp_2]

Je pravděpodobnější, že Federální rezervní systém projde reformami směřujícími k implementaci měnového systému podloženého aktivy, než aby byl zrušen.

Prezident Putin v nedávném proslovu řekl: „Budeme moci vybudovat silné prosperující Rusko pouze na základě respektování veřejného mínění.“

Banky v Turecku nyní přecházejí na digitální systém převodu zlata, který znamená přechod na systém podložený aktivy.

Podle nejnovějších informací bude QFS (kvantový finanční systém) fungovat jako základní nástroj pro nový měnový systém podložený aktivy a zlatem.

Jistý informátor tvrdí, že Obamova administrativa měla přímý kontakt se Solejmáním.

 

[wp_ad_camp_2]

Zpráva z tajné služby naznačuje, že transpondér letu Ukraine Airlines (UIA) 752 byl vzdáleně vypnut, aby oklamal protivzdušnou obranu íránské vojenské základny.

Podle informací mohou být všechna komerční dopravní letadla na dálku unesena, jak se to stalo s letem MH370 Malaysia Airlines.

Hrozí změna režimu v Íránu.

Podle zdrojů se od prezidenta Trumpa očekává, že použije iráckou ropu ke splácení amerického dluhu, což také povede k přeceňování (ReValuation / RV) iráckého dináru (IQD).

 

[wp_ad_camp_2]

Očekává se, že podpis americko-čínské obchodní dohody ukončí čínskou měnovou manipulaci několika měn. Zdroje tvrdí, že vietnamský Dong (VND) je právě jednou z těchto měn.

Nový finanční systém bude implementován, jakmile se zhroutí fiat finanční systém.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.