…..byl využit určitý moment, aby mohl zmiznout z vězení a byl odklizen někam jinam. Nikdo z vysokých politiků nemá zájem, aby tato osoba začala zpívat „árie“….
14:27
Po všem, co se objevily na veřejnosti brizantní a usvědčující dokumenty, byl raději odklizen agenty, u kterých dříve působil a pro které také pracoval.
Je to stejný teátr jako s Kadáfím a Sadamem Husainem. Schow must go on, jak kdysi spíval Fredy Mercury.
Zde si ztáhněte brizatní dokumenty, mají 2024 stránek, které se dostaly na povrch…..
Tak tomu se říká tobogán
(https://www.documentcloud.org/documents/6250471-Epstein-Docs.html
[wp_ad_camp_2]
https://aeronet.cz/news/xoxo-hillary-bill-jeffrey-epstein-je-zrejme-nazivu-organizace-qanon-predlozila-dukaz-ze-telo-jeffreyho-epsteina-publikovane-na-fotografii-medii-patri-ve-skutecnosti-americkemu-herci-z-televize/
To je ta US spravedlnost. Vse je jenom podvod, lzi a mystifikace verejnosti. Prirozene ma vse svuj rad a logiku. Na Epsteinove smrti maji zajem jeho kamosi, protoze se zbavi svedka zlocinu. Na jeho zivote ma zajem nova Amerika bez vlady Zidu a chtejici zit v miru a bez nenavisti. Protoze jeho pomoci usvedci ze zlocinu zumpu, ktera USA ovlada.