…..poslední 2 měsíce jsem byl dosti na cestách a teprve nyní pročítám přeplněnou schránku od čtenářů. Zarazilo mne, že právě 4 dotazy čtenářů tadesca byly cílené jak odstranit bércové vředy….

17:17

Protože si s tím lek-aři nevědí rady a nic z jejich patáků nezabralo. Ano musím konstatovat že učení MUDR JUDR PUDR DR CSC ING a mnozí další neumějí díky vysoké vymývárně mozku uvažovat a pomáhat lidem, tak si to velice krátce objasníme.

Zapomeňte tedy na lek-y, které dostáváte od „odporníků“, kteří rozumějí jenom tomu, jak obírat lidi o peníze přes pojišťovny…..

[wp_ad_camp_2]

Rada je velice jednoduchá.

Koupíte si přístroj na výrobu ozónu. Nohu, kde se nachází bércový vřed, zabalíte neprodyšně do nějakého dostatečně velkého igelitového pytle. Hadičku od přístroje na výrobu ozónu zastrčíte mezi nohou a pytlem do pytlového obalu. Potom třeba vysavačem vysajete vzduch a ihned vytáhnete. Následně spustíte přístroj na výrobu ozónu. Upozorňuji, že je to nutné aplikaci provádět někde na balkóně či na terase a budete potřebovat jednoho pomocníka na výše popsané.

Ozón nesmíte vdechovat. Poroto pracovat na dobře větraném prostranství.  Jakmile se pytel nafoukne, ozón vypneme a necháme působit minimálně 30 minut. Můžeme klidně i několikrát přifouknout. 

Opakujeme dvakrát denně a do několika dní se Vám bércový vřed začne ztrácet před očima. Dle mého návodu postupovalo mnoho lidí a všichni s velkým úspěchem a 1000% výsledkem.

[wp_ad_camp_2]

Přeji příjemné a výborné poléčení…..

A pamatujte: Dobrá rada nad zlato!!!!!

Napsal tm

p.s před několika lety mně napsal jeden postižený člověk, kterému jsem to poradil, že bydlí v paneláku a nemá balkón. Poradil si skvěle. Sedl každé ráno do auta, zajel k lesu a přístroj zapl přes měnič 12 v na 220 V na autobaterii a auto nechal nastartované (projistotu). Popíjel kávičku a poslouchal jak cvrdlikají ptáčci. Opakoval 10 dní a bércák se vyléčil. Toš tak a nějak jinak…..

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.