On-line rozhovor lékařů o účincích spike proteinu: Chris Milburn, Sam Dubé, Francis Christian, Charles Hoffe, John Carpay a Roger Rodkinson.

Charles Hoffe: Jedna z klíčových věcí, které mi vadily, když jsem viděl vážné následky vakcín na svých pacientech bylo, že jsem nevěděl, jaký mechanismus tato zranění způsobuje a jako doktor jsem vůbec nevědel, jak se k tomu zachovat. Poslal jsem otevřený dopis doktoru Henrymu, aby mi na mou otázku odpověděl. Výrobci vakcín nám tvrdili, že spike proteiny se do žil nedostanou.

Dnes vědci, včetně doktora Grodyho, zveřejňují fakt, že pouze 25% vakcinační látky opravdu zůstává v místě vpichu. Enormní množství obsažených látek vakcíny – 40 biliónů mRNA molekul se snaží absorbovat lipidový obal buňky hostitele. Tedy jen 25% obsahu vakcíny zůstává v místě vpichu v dolní části ramene, zbytek začne cirkulovat po celém těle. A jsem si jistý, že každý doktor ví, že tato cirkulace cizích látek způsobuje krevní sraženiny.

Nanolátky putují malinkými cévami a napadají kapiláry (stěny buněk). Tyto malé balíčky biliónů mRNA jsou buňkami absorbovány a balíčky se otevřou. V této chvíli tělo látku posuzuje jakožto gen a započne vyrábět spike proteiny. Problém je v tom, že nejde o virus, jde o cizorodé látky v buňkách cév. V tuto chvíli cirkulace obsahu ve vašich cévních trubicích přestane být plynulá, je doslova drsná.

[wp_ad_camp_2]

 

Proto Vás nyní žádám, ověřte si to. Přesvědčte se, jestli je tato teorie pravdivá.

Problém je v tom, že tyto látky jsou mikroskopické, takže nejdou na žádném skenu vidět. Jsou moc malé a usazené. Jak tedy můžeme poznat, jestli pacientova krev správně cirkuluje? Jediná možnost je test krve s názvem D-Dimer. Je to jediný test, který dokáže rozpoznat, jestli tělo krevní sraženiny obsahuje.

Nedokáže vám říct, kde se sraženiny nachází, ale dokáže rozpoznat, jestli byl mechanismus vzniku krevních sraženin aktivován. Já osobně nyní své pacienty rekrutuji a nabádám, aby absolvovali D-Dimer test krve zhruba týden po své první dávce vakcíny.

Tyto testy byly prováděny jak v Austrálii, tak ve Spojeném království. Výsledky jsou prozatím takové – 62% pozitivních nálezů krevních sraženin u vakcinovaného pacienta. Znamená to, že nejde o výjimečný následek, jak nám výrobci vakcín stále tvrdí. Velké sraženiny, ano – jsou vzácné, ale velké množství malých sraženin se vyskytuje v majoritním počtu případů.

Tělo se bude snažit pumpovat krev do orgánů, do plic, do mozku, do srdce. Je velká pravděpodobnost, že takto napadené tělo zemře do tří let. Teď vám řeknu fakt, že takto napadený obsah cév je nezvratný proces. Cévy už se nikdy nedokážou vzpamatovat. Je tato teorie pravdivá? Prozatím to tak vypadá.

Přeložila adri | Zdroj: Odysee

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.