Sierra NZ 13.1Q.2Q21

My jsme většina

Toto úžasné čtyřminutové video je na prvním místě, protože je tak povzbudivé a inspirativní. MY JSME VĚTŠINA.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/we-are-majority.html

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107096095637551822

Joshua Yoder, pilot a spoluzakladatel společnosti US Freedom Flyers, vysvětluje, jaký dopad bude mít povinnost očkování pro letecké společnosti na distribuci a přepravní průmysl.

https://summit.news/2021/10/13/videos-pilots-speak-out-against-vaccine-mandate-dictatorship/

„Odvětví dopravy je srdcem a duší této země. Je to velmi citlivý systém. Pokud dojde k narušení jedné části systému, má to katastrofální dopad na ostatní systémy, což ovlivní obchod.“ vysvětlil Yoder.

„Pokud máte lety omezené o 30 %, protože 30 % pilotů je propuštěno jelikož se nechtějí nechat očkovat, ovlivní to způsob, jakým se sem dostává zboží ze zámoří, jak je distribuováno do obchodu,“ řekl.

Yoder dodal: „Totéž se děje s řidiči kamionů, děje se to v celém přepravním průmyslu. Ty krabice Amazonu, které se obvykle objeví za dva dny, se mohou objevit za tři týdny.“

„Pokud nás tyto společnosti propustí a celkově propustí 30 % zaměstnanců, letadla se přestanou pohybovat a vás to ovlivní. Bude to mít vliv na vaši leteckou dopravu a ovlivní to ekonomiku,“ varoval dále Yoder.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je připomínka toho, proč tolik lidí odmítá toto vyprávění. Toto malé australské video ilustruje naprostou NESMYSLNOST toho, co se právě teď na planetě odehrává. Opalování není zásadním důvodem k pobytu venku, ale surfování je zjevně v pořádku. To je přece jasné.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107096052862425942

Tým NBL Brooklyn Nets zakazuje hráči Kyrie Irvingovi trénovat a hrát, protože se nenechal očkovat. Je to JEDINÝ neočkovaný člověk v týmu. Skvělé video Dave Rubina o Kyriem, včetně skvělého návrhu, aby Kyrie založil „Basketbalovou ligu pro slušné lidi“, aby si neočkovaní lidé všech věkových kategorií mohli společně užít hru.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=184516

Skvělá zpráva od Andrewa Torby z Gabu. Vzniká zcela nové odvětví zdravotní péče, které nahradí současný systém DS.

https://gab.com/a/posts/107096057915694669

Dnes ráno jsem mluvil s Adamem z https://rhsusa.com/. Jsou naprosto ohromeni výsledky svých reklamních kampaní na Gabu. On a jeho tým se zaměřují na budování paralelního zdravotnického odvětví využívajícího technologie telehealth v kombinaci s osobní péčí.

Chystá se revoluce a modernizace zdravotnictví a zároveň dá lékařům a sestrám svobodu dělat to, co umí nejlépe, mimo sevření velkého zdravotnického systému, který ovládají oligarchové. V minulých dnech se jim ozvaly stovky lékařů a sester z celé země. Velmi vzrušující časy, dějí se dobré věci!

A skvělé zprávy z Quebecu i když slovo odklad není uklidňující.

https://gab.com/QAnon211/posts/107095900417943002

Quebecká vláda odkládá povinné očkování a pozastavení činnosti neočkovaných zdravotnických pracovníků z 15. října na 15. listopadu. Quebecký ministr zdravotnictví Christian Dubé uvedl, že by bylo nezodpovědné vyřazovat další pracovníky ze systému právě nyní. Od oznámení této politiky se spekulovalo o tom, že zdravotnický systém v Quebecu nezvládne úbytek zdravotnického personálu.

Připomenutí PRAVDY o ukradených volbách. Nesmíme zapomenout na to, co se stalo 4. listopadu 2020.

https://gab.com/Jrknickolas/posts/107093634917533545

trump vyhrál s tak šíleným náskokem, že i v Pensylvánii trvalo Demokratům 4 dny vytváření falešných VBM hlasů, aby překonali trumpův náskok v řádu milionů. Ukradli nám to před očima. Žádný úřadující prezident neprohraje znovuzvolení, když získá 12 milionů voličů. To, co se stalo 4. listopadu ve 4 hodiny ráno, byl převrat.

Toto je silný sloupek politického publicisty Briana Catese. Zvláště zajímavá je část o Bidenově blafování ohledně oficiálního zavedení očkovacích povinností. Nejsem si jistá jeho názorem na generála Milleyho. Prosím, berte s rezervou.

https://x22report.com/the-system-is-panicking-the-narrative-no-longer-has-you-hold-the-line-the-enemy-is-cracking/

BP ze Starship Earth s několika dobrými radami.

Přestaňte se řídit jejich pokyny a udělejte pravý opak. To znamená: nezabývat se nutkavým mytím rukou, nenosit roušku, nedržet sociální odstup, nepřestat se stýkat s lidmi, nepřestat se s nimi objímat, chodit ven a mít co nejvíce čerstvého vzduchu a pohybu a nikdy, ale opravdu nikdy se nenechat očkovat. Jezte pokud možno zdravou živou stravu, užívejte doplňky stravy s vitamínem C a D, dostatečně spěte, vykonávejte veřejně prospěšné práce nebo služby druhým a dělejte, co můžete, abyste odhalili psychopaty, kteří řídí svět do záhuby. Velmi důležité – držte se dál od nemocnic. Zabíjejí lidi.

Vezměte své děti ze školy a učte je doma, pokud je to možné. Učitelé se stali zbraněmi.

***** ****

Sierra NZ 14.1Q.2Q21

„Hotovo za 30 dní“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/done-in-30-days.html

Níže uvedená zpráva byla široce rozšířena. Předchází jí úvod od BP ze Starship Earth.

Slyšeli jsme, že trump nedávno podnikl kroky k obnovení svého účtu na Twitteru (ptáme se, proč právě teď?) a věříme, že Bílé klobouky nyní ovládají sociální média, takže čekáme na jeho 17tisící tweet! Držte palce. Určitě se na Telegramu dozvíme, kdy jeho twitterový účet začne fungovat.

„Bouře se blíží“: 11. října a končí ve čtvrtek 11. listopadu. Brzy by měl být aktivován trumpův Twitter a zveřejněn nejočekávanější tweet v dějinách sedmnáctitisíc trumpových tweetů. Během těchto 30 dní se stane mnoho Událostí: Krach trhu, výpadek proudu, odhalení, vojenské převzetí moci, konečné uzavření, masové zatýkání. Nejvíce EPICKÝCH 30 dní našeho života. Úplný závěr filmu bude 11. 11., kdy se konečně všichni sjednotí. Všichni zločinci odhaleni a zatčeni. Zůstaňte v klidu, důvěřujte plánu, užívejte si představení. Budete milovat, jak tento film skončí. Trump + Q, Velké probuzení.

*****

Q drop 1234

https://qalerts.app/?n=1234

AMERIKA BUDE OPĚT JEDNOTNÁ!

11.11.18.

Q

*****

Q drop 3579

https://qalerts.app/?n=3579

Amerika bude opět jednotná.

Budoucnost dokazuje minulost.

Q

Zajímavé. Bill Clinton byl hospitalizován. Co kdyby byli on a Anglická královna prohlášeni za mrtvé ve stejný den? To by byla zábava.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107102954803834252

Skvělá zpráva, výkonná rada státu New Hampshire zamítla smlouvy o federálním financování propagace vakcín ve výši 27 milionů dolarů. Je to první rada v USA, která tak učinila. Kéž by ji následovaly další a ukončily podvodnou epidemii.

https://uncoverdc.com/2021/10/14/nh-executive-council-rejects-27m-in-federal-vaccine-funding/

Další skvělé zprávy, v dnešní době je jich tolik! Policejní sbor v Chicagu se sníží o 50 %, protože policisté odmítají splnit povinnost očkování. Držte linii, světoví patrioti, jejich jménem.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107101892461633395

Obrovský italský protest, křičí: “ To neuděláme!“

https://gab.com/TheSharpEdge1/posts/107100190627888753

Kari Lake. Je to odvážná bojovnice světla.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107100715530959580

Kari Lake, která se opírá o komentáře o Bidenově falešném počtu hlasů. „Pokud tomu věříte, museli jste hulit dýmku na crack Huntera Bidena.“

Letiště Denver. Majitel 5 restaurací v terminálu C uvedl 1. listopadu v platnost očkovací povinnost nebo budete propuštěni. Žádný z kuchařů, myčů nádobí, pikolíků a hostinských nepřišel do práce. V terminálu C tedy nebyly otevřeny žádné restaurace. Okamžitě poslal e-mail, v němž povinnost zrušil.

A konečně, v tomto malém videu se objevuje trochu barvitější jazyk, ale jsem si jistá, že vám to, stejně jako mně, nebude ani trochu vadit.

https://gab.com/QAnon211/posts/107099953210886973

***** ****

X22 Report 2601

Patrioti mají centrální banky a Bidenovu administrativu přesně tam, kde je chtějí mít. Lidé jsou nyní v pozici, kdy mohou vše vidět. Inflace se rozhořívá a Centrální banky panikaří kvůli Kryptoměnám. To vám říká vše, co potřebujete vědět. Putin se pustil do Kryptoměn a říká, že je nelze použít na ropu.

https://rumble.com/vnr4ph-ep.-2601a-patriots-have-the-cb-biden-exactly-where-they-want-them-patriots-.html

Patrioti se nyní přibližují k DS. DS se klepe, důkazy jsou předkládány. Lidé vidí volební podvody. Většina lidí nyní věří, že se podvádělo a to procento stoupá. Patrioti sledují Bidenovu administrativu plus loutkovodiče. trump už v roce 2020 řekl, že je válečným prezidentem, s tím byly zavedeny určité operativní protokoly. Informace o Hunterovi dále prosakují a tentokrát únik zahrnoval i Joea Bidena, to je problém národní bezpečnosti.

https://rumble.com/vnr5fb-ep.-2601b-the-script-has-been-flipped-on-the-dsnational-security-concernscl.html

***** ****

Rozdíl mezi trumpovou a Bidenovou přehlídkou lodí.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/107100589398580817

Přeložil jura


Dovolím si vložit pár dalších zpráv.

Qquark66 přeložil zajímavé video.

Dovolil jsem si otitulkovat včerejší Stew PEters Show s rozhovorem s lékařkou prezentující práci polského vědce Franka Zelwski.
Jde o zajímavý nález ve vakcínách, podobající se živé struktuře tvořené hlavičkou a chapadly. Vědec se zaměřil na cjemické složení a chování tohoto „živočicha“.

https://www.bitchute.com/video/s5qcHJsjrB6x/

Pomalu se mi zdá, že tyto informace už nejsou tak „scifistické“ jak před rokem. Jen mi logicky doplňují mozaiku, co všechno ve vakcínách může být a jak podivně se tyto látky mohou v lidském těle chovat.
Sám Peter by rád získal potvrzení faktů, a také se pokusí vzít přímo tohoto vědce do svého pořadu.

***** ****

Francouzský Senát zamítl povinné očkování v poměru 262 ku 64 hlasům. Malého, ale významného vítězství bylo dosaženo ve středu, kdy francouzský Senát odmítl návrh socialistického senátora, aby byla experimentální Covid vakcína povinná pro všechny občany žijící ve Francii. Nedodržení by znamenalo pokutu 135 euro a při opakovaném porušení 1 500 euro. Více ZDE.

t.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.