Dodatek vložen 23:23:54

Omikron – nejděsivější videohra, která se stala skutečností!!!!!

Ve videohře „Omikron“ lákají démoni z jiných dimenzí lidi do této hry. Když postava ve hře zemře, skutečná osoba, která hru hraje, přijde o duši!!!!!

Omikron je podle MSM novou nebezpečnou variantou viru z Jihoafrické republiky a z tohoto důvodu volají po další „injekci“. Mám velmi dobré vazby na Jihoafrickou republiku a v Jihoafrické republice je Omikron „běžícím roubíkem“, protože tuto variantu viru neznají a ze všech úrovní C-měření mají v současné době nejnižší úroveň.

Varujte před hrou všechny děti a také dospělé. Stala se tvrdou realitou s těžkými následky. Nezapomeňte. Jsme na konci hry a není třeba ztratit duši. Zkoušejí to všemi možnými způsoby!!

Staňte se konečně pouze pozorovateli.

DODATEK 23:23:54

Varianta OMICRON se ukazuje jako slovní hříčka. Zní to jako MORONIC (debilní). Alespoň pro ty, kteří si mysleli, že se nechají třikrát očkovat a budou imunní vůči jakékoli nové variantě, ale pak zjistili, že se musí vypořádat s jakoukoli variantou a dokonce ji šíří. Varianta OMICRON nyní existuje pro ty, kteří sledují všechny ty kecy, takže to dostanou přímo do obličeje, přičemž nová varianta nyní více koluje v médiích a vládách než mezi lidmi, jasně ukazuje ovčanům, že vše, s čím „musí“ souhlasit, je naprostá blbost. Jednoduše debilní.

Vskutku, všechny ty blbosti se zakořenily v myslích lidí, ale díky konstruktivní síle vesmíru se ty blbosti nepodařilo zakořenit v myslích všech lidí. My lidé jsme důkazem, že stále existují lidské bytosti, které jsou imunní vůči ovládání mysli. Myslím tím MK-ULTRA a jiná podprahová data.

A právě to je největším strachem bahenních krys, že se my, lidské bytosti s nevymytým mozkem, budeme domáhat svých práv.

Poznejte svá práva a bojujte za ně!

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.