;

Je zajímavé, jak téma duté Země dokáže vyvolat tolik emocí, zde v komentářích, ale hlavně jsem dnes dostala několik e-mailů. Většina není schopna toto téma zpracovat a položili mne slušné otázky, ale někteří lidé ukázali, že znají slovník vulgárních slov a předvedli tak, že pokud je něco duté, tak to jsou především jejich hlavy. Zde na tadescu máte celou rubriku o duté Zemi, proto zde uvedu jen malinkou část toho základního.

Důležité video máte zde: 

 

Skutečnost je  taková:
 
– vnitřní průměr země – cca 12754 km
– venkovní průměr země – 15330km
– tloušťka skořepiny – 800 mil – 1288 km
– slunce (rezonátor) Ø 350 km – rotuje kolem černé hvězdy
– měsíc (satelite) Ø 450 km – rotuje okolo černé hvězdy
– black star (černá hvězda) Ø 1000 km – je statická
– Otvory na pólech mají Øcca 1400km.
 
 
Černá hvězda je vnitřním modelem skutečné hvězdné oblohy. Je ve středu duté země. Má porézní povrch v podobě výběžků a kráterů, které z vnitřního povrchu země působí dojmem menších a větších světélkujících hvězd. Uvnitř rotuje jádro, čímž černá hvězda vytváří:
 
– Magnetické pole země
– Shumanovu frekvenci
– Spin – náboj – nabíjí jednotlivé atomy – působí přitažlivost (gravitaci)
– Je energetický zdroj, jak uvnitř tak na povrchu země.
 
Drobné úlomky černé hvězdy, pokud neshoří v atmosféře, dopadají na zemi jako meteority. Náboj černé hvězdy (přitažlivost zemská) lze vyrušit, či utlumit buď elektromagneticky, nebo uzpůsobením tvaru – lamelové, plástvové segmenty, či pohybem po hyperbolické spirále (ptáci, kytovci, plazi atp.)
 

 

 
Slunce je rezonátor energie stvoření. Je živeno konstruktivní energií planety, kterou přetransformovává do žlutého světla, které jediné používá pravotočivou vlnovou frekvenci. Je to konstruktivní světlo tvořivé síly a šíří se po parabole.  Stejně jako země je též duté.
 
Měsíc je největším útvarem mezi zemí a černou hvězdou. Je zajímavé, že když církev konečně přijala za své, že se planety otáčejí okolo slunce a okolo svých os, jediný měsíc, který se „prý“ točí okolo země, dostal vyjímku, aby se nemusel točit ještě okolo své osy, stejně jako slunce a země je též dutý.
 
 
 

 

 
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.