Je zajímavé, jak téma duté Země dokáže vyvolat tolik emocí, zde v komentářích, ale hlavně jsem dnes dostala několik e-mailů. Většina není schopna toto téma zpracovat a položili mne slušné otázky, ale někteří lidé ukázali, že znají slovník vulgárních slov a předvedli tak, že pokud je něco duté, tak to jsou především jejich hlavy. Zde na tadescu máte celou rubriku o duté Zemi, proto zde uvedu jen malinkou část toho základního.

Důležité video máte zde: 

 

Skutečnost je  taková:
 
– vnitřní průměr země – cca 12754 km
– venkovní průměr země – 15330km
– tloušťka skořepiny – 800 mil – 1288 km
– slunce (rezonátor) Ø 350 km – rotuje kolem černé hvězdy
– měsíc (satelite) Ø 450 km – rotuje okolo černé hvězdy
– black star (černá hvězda) Ø 1000 km – je statická
– Otvory na pólech mají Øcca 1400km.
 
 
Černá hvězda je vnitřním modelem skutečné hvězdné oblohy. Je ve středu duté země. Má porézní povrch v podobě výběžků a kráterů, které z vnitřního povrchu země působí dojmem menších a větších světélkujících hvězd. Uvnitř rotuje jádro, čímž černá hvězda vytváří:
 
– Magnetické pole země
– Shumanovu frekvenci
– Spin – náboj – nabíjí jednotlivé atomy – působí přitažlivost (gravitaci)
– Je energetický zdroj, jak uvnitř tak na povrchu země.
 
Drobné úlomky černé hvězdy, pokud neshoří v atmosféře, dopadají na zemi jako meteority. Náboj černé hvězdy (přitažlivost zemská) lze vyrušit, či utlumit buď elektromagneticky, nebo uzpůsobením tvaru – lamelové, plástvové segmenty, či pohybem po hyperbolické spirále (ptáci, kytovci, plazi atp.)
 

[wp_ad_camp_2]

 

 
Slunce je rezonátor energie stvoření. Je živeno konstruktivní energií planety, kterou přetransformovává do žlutého světla, které jediné používá pravotočivou vlnovou frekvenci. Je to konstruktivní světlo tvořivé síly a šíří se po parabole.  Stejně jako země je též duté.
 
Měsíc je největším útvarem mezi zemí a černou hvězdou. Je zajímavé, že když církev konečně přijala za své, že se planety otáčejí okolo slunce a okolo svých os, jediný měsíc, který se „prý“ točí okolo země, dostal vyjímku, aby se nemusel točit ještě okolo své osy, stejně jako slunce a země je též dutý.
 
 
 

[wp_ad_camp_2]

 

 
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.