Odrušení gravitace:

Už bylo vysvětleno, že veškerou gravitaci způsobuje černá hvězda. Existují způsoby, jak její náboj vyrušit. Pokud se to povede, daný předmět (nebo i osoba) vyletí vzhůru, proti černé hvězdě.

Tento článek je přejatý z webu Aluska.org. Pokud máte zájem o hodnotné vědomosti, doporučuji vám jej navštívit.

[wp_ad_camp_2]

K vyrušení vlivu černé hvězdy (odhmotnění) je zapotřebí elektromagnetizmu, nebo uzpůsobení tvaru a pohybu. Na prvním příkladu uvádím lifter, u kterého vlivem elektromagnetizmu dochází k odhmotnění a následné levitaci. Dalším příkladem ošálení vlivu a náboje černé hvězdy je čmelák.
Na následujícím videu vidíte antigravitační zařízení v malém provedení. V TOMTO odkazu se můžete podívat i na jeho velkou verzi. Tato zařízení skutečně fungují.
Lifter – Antigravity (video z roku 2006)

[wp_ad_camp_2]

V jednom vtipu se povídá, že bůh když tvořil čmeláka, stvořil mu k jeho tělu nepoměrně malá křídla. Na otázku „jak to, že létá s tak malými křídly“ bůh odpověděl: „Neřekl jsem mu že to nepůjde“……
Vtip je v tom, že čmeláčí křídla obsahují tisíce mikroskopických komůrek. Tvarem připomínají plástve a po jejich rozvibrování dochází k odhmotnění a levitaci. Stejně tak plástvovitá vosí a sršní hnízda visící na nitce využívají odhmotnění. Prakticky celá implozivní příroda využívá vědění o působení náboje černé hvězdy a využívá implozivní energii k překonání vzdáleností (zdarma), pouze ten nejchytřejší ze všech člověk, vynašel explozivní energii, za kterou draze platí.

Přistání na měsíci:

Na následujícím videu se můžete přesvědčit, že lidé nikdy na měsíci nebyli. Dávala jsem na toto téma již před dešlí dobou kontroverzní článek, který mnoho lidí dost popudil, ale pokud vás téma zajímá a článek vám utekl, určitě doporučuji se k němu vrátit, je velmi zajímavý: Silná rána pro USA: Přistání na Měsíci jsem natočil, byl to podvod, přiznal režisér Stanley Kubrick
Tehdy jsem k článku napsala následující doplnění: (otázky, nad kterými by se měl každý pořádně zamyslet)

[wp_ad_camp_2]

,,Pozn. Alue:
Popřemýšlejte:
1. Jak na měsíci, kde není atmosféra, může vlát vlajka? Vždyť tam žádný vítr neexistuje.
2. Jak by mohl obyčejný oblek ochránit kosmonauta před téměř dokonalým vakuem ve vesmíru? Kdyby tam skutečně byl, na místě by se okamžitě rozprskl jak kondom naplněný vodou i s tím oblekem.
3. A není možné, aby tělo stavěné na určitý tlak naší atmosféry nahalené do nějaké látky nejenže nevybouchlo, ale aby se na jeho těle normálně látka krčila.
A bonusová otázka pro pokročile vzdělané: 4. Jak by mohli lidé být někdy ve vesmíru, když se nacházíme uvnitř duté země a nad námi je pouze černá hvězda? Kor za předpokladu že víme, že ti z povrchu debilům létající talíře na cestu na povrch a k reálnému Vesmíru nepůjčují. Ani jim to nepovolí. Nikdo z vás tady nikdy v životě skutečný Vesmír neviděl.“
A nyní slíbené video: Vidíte zde studium a herce ,,astronauty“, kteří předstírají že jsou na měsíci, pohybují se zpomaleně aby iluze byla dokonalá a mezitím tam pobíhá obyčejný štáb v civilu.
Herci jsou natolik primitivní, že místo aby svoji roli alespoň zahráli nějak civilizovaně, každou chvíli hlásí: ,,fuck, fuck, fuck, fucking moon, fucking surface, fuck fuck fuck…“ myslíte si, že se takto vyjadřují vysoce vzdělaní profesionálové, kteří dělají vědu a uskuteční zásadní krok pro lidstvo? – To v žádném případě.

[wp_ad_camp_2]


…..Pozn. raja: Toto video bylo z youtube bohužel odstraněno. Evidentně bylo někomu nepohodlné….

Našla jsem video, kde se páni vědci vyjadřují k velkému skoku pro lidstvo…aneb Fucking Moon:

[wp_ad_camp_2]

Vyzrazení pravdy ve hře Illuminati

Illuminati je stolní karetní hra z dílny Steve Jackson Games (SJG) inspirována dílem Illuminatus od Roberta Antona Wilsona a Roberta Shea. Vyšla v roce 1995. Karty v balíčku předpověděly mnoho zásadních událostí pro lidstvo a ukazují, že náš osud je a byl velice pečlivě naplánovaný elitami. Hra poukazuje na to, jak si tajné společnosti navzájem konkurují v kontrole světa pomocí zlověstných prostředků, včetně legálních, nelegálních a dokonce i mystických.
Jedna z karet, která se týká dnešního tématu, vypadá takto:
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.