…..když se podíváme na následující obrázek, tak člověku z toho zamrazí….

12:54

Copak nám tím chtěli moci páni ukázat????? Nebo dnes už nikoliv Moci páni????

simpsonovi

Modrá je barva zapomění, uklidnění – proto je nebe modré…..

Červená je barva lásky, boje, zvratu, alarmu a změn….

O horních obrázcích jsem psal v jiné symbolice. Pojďme se podívat na obrázky dole.

Výsledek voleb je zcela nepochopitelný pro toho, kdo se podívá na obrázky včerejších voleb a zároveň porovná momentky ze Simpsonů.

Naznačuje jednoznačně písmeno PÍ, které stojí za psíkem, čili za údajně „zvoleným“ TRUMPEM. Výsledky věděli dopředu a to 15 let. Můžeme dnes s naprostou přesností říci, že všechno je pro lidi pouze a jenom fraška, hra,  a dle jamíků show. Jak zpíval freddie mercury show must go on.

Písmeno PÍ a poslušný pejsek, který sedí před klečícím páníčkem, který se mu na jednom koleně snaží domluvit, může na jednu stranu být zvratem v dějinách lidstva, kdyby neposlušný pejsek prošel PÍ do jiné dimenze, do té lepší, pro lidstvo.

Na stranu druhou může zanmenat že pejsek, do této dimenze,  při neposlušnosti pánička bude poslán. Je naznačen červeným krvavým flekem za pejskem. Tedy jednoznačně zastřelen. (vše je ve hře)

Druhé koleno je v pravém úhlu, neklečí a má na něm levou ruku. Právě pomocí nějaké „levárny“ se mohou snažit opět vše zvrátit do NWO a vítězství strhnout pro sebe. Nemáme ještě vyhráno, bude to skutečně boj na život a na smrt. Stojíme právě před ním. Mnozí už pochopili…..

Může to být třeba právě zahájení WWIII a poslání 2 miliónů černých vojáků na lidi z Evropy z německého podzemí. Mohu se ale mýlit. Možná se mi to dokonce zdálo jenom ve snu….

Na vysvětlenou: písmeno PÍ znamená průchod dveřmi do jiného prostoru…..

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.