Šéfredaktorka Wochenblicku ako zvyčajne zhrnula, k čomu smerujeme: „Blíži sa všeobecná povinnosť očkovania proti Covidu. Už čoskoro. Po nej bude nasledovať vlna Omega. To sú moje obavy.“ Elsa Mittmannsgruberová vysvetľuje, ako môžeme zistiť, že povinné očkovanie sa blíži. Veľkú úlohu v tom zohráva varianta „Omega“.

„Vieme, že pandémia je najväčšou propagandistickou kampaňou v histórii. Mocní hrajú so svojimi médiami na všetky strany tohto komunikačného umenia,“ otriasa hlavou šéfredaktorka Wochenblicku Elsa Mittmannsgruberová. S odvolaním sa na odborníka na komunikáciu Dr. Romana Brauna, s ktorým Mittmannsgruberová nedávno robila rozhovor, uvádza metódu „Pre-Teaching“ ako základný kľúč pre nadchádzajúce povinné očkovanie.

Vyjadrením zámeru sa tento zámer zasadí do mysle ľudí ako semienko. Tým, že si na to zvyknete, sa zníži krik obyvateľstva. Nezáleží na tom, či sa nejaká otázka skrýva pod „pláštikom popierania“, táto predstava už v mysliach ľudí je, je tam teraz.

„Nech je to akokoľvek hrozné, zdá sa, že nás treba doviesť do krajnosti skôr, než nastane okamih pravdy.“ Šéfredaktorka časopisu Wochenblick Elsa Mittmannsgruberová o hrozbe povinného očkovania.

„Pre-Teaching“: veci sa dajú povedať a zasiať do mysle ľudí

Existuje veľa príkladov, kde sme už zažili takzvaný Pre-Teaching, najmä v téme Corona. Šéfredaktorka Wochenblicku uvádza napríklad predchádzajúce odmietanie rúšok zo strany vládnucich predstaviteľov alebo dávno vyvrátenú vetu “Ďalší lockdown už nebude”. Mesiac čo mesiac sme si tak zvykali na režim Corona, vysvetľuje Mittmannsgruberová.

Teraz na každom rohu čítate, že jediným východiskom je povinné očkovanie. Wochenblick informoval o bláznivých tvrdeniach. Išlo o predstierané pobúrenie, v ktorom Jens Spahn tvrdil, že ľudia od neho budú požadovať povinné očkovanie, vysvetľuje Mittmannsgruberová. Bolo by to ťažké, Spahn zdanlivo argumentoval proti, otázkami zrealizovania: „Mali by sme Sahru Wagenknechtovú odviezť políciou, aby sa dala zaočkovať?“ pýtal sa.

Lockdown pre všetkých je predzvesťou všeobecného povinného očkovania, je si istý šéfredaktorka Wochenblicku. Napokon, ako uviedol Wochenblick, už to oznámil dobre informovaný a známy predstaviteľ, zástupca šéfa Lekárskeho združenia. Aj minister zdravotníctva Wolfgang Mückstein (Zelení) už hovoril o lockdowne pre všetkých, čo teraz opäť dôrazne poprel kancelár Alexander Schallenberg (ÖVP). Poprel však aj fámy o súčasnom lockdowne neočkovaných, ktoré vyvoláva rozruch na medzinárodnej úrovni.

[wp_ad_camp_2]

Napríklad chorvátsky prezident Zoran Milanovič bol šokovaný: „V Rakúsku majú teraz ľudia, ktorí neboli očkovaní, zakázané vychádzať z domu. Čo je to, veda alebo metódy pripomínajúce 30. roky?“

Už v apríli 2020 Elsa Mittmannsgruberová predpovedala povinné očkovanie pre všetkých. Naďalej si stojí za svojou predpoveďou a je presvedčená, že k tomu dôjde. Svedčí o tom aj skutočnosť, že povinné očkovanie už bolo zavedené pre zdravotnícke profesie a budú ho nasledovať aj ďalšie profesijné skupiny, vysvetľuje. A napokon sa Mittmannsgruberová obáva, že ani malé deti nebudú ušetrené.

Pohľad na Izrael odhaľuje, čo nás čaká: „Omega“ vlna ospravedlňuje nedostatočný účinok očkovania

Prečo sa však v súčasnosti tak rýchlo zvyšuje tlak na to, aby sa všetci, pokiaľ je to možné, dostali pod ihlu? Šéfredaktorka časopisu Wochenblick predstavuje ďalší nástroj propagandy: „predbežné rámovanie“ (Pre-Framing). V tomto procese sa ľudia učia, ako vyhodnotiť udalosť ešte predtým, ako nastane.

Významným príkladom sú prelomy v očkovaní. Prostredníctvom vlny „Omega“ sa má zabezpečiť, aby účinnosť vakcín proti SARS-CoV-2 nebola naďalej spochybňovaná. Denník Jerusalem Post už citoval izraelského premiéra Naftaliho Bennetta, ktorý povedal, že nový kmeň „Omega“ je nákazlivejší, nebezpečnejší a odolnejší voči očkovaniu. Aké výhodné! Mittmannsgruberová vysvetľuje, že pohľad na Izrael čo sa týka Corony nám už dlho ukazuje, čo nás čaká. Okrem toho sa príbeh „Omega“ neriadi zákonmi prírody. Elsa Mittmannsgruberová nedávno na túto tému viedla rozhovor s odborníkom DDr. Martinom Haditschom, ktorý vysvetlil, že SARS-CoV-2 ide cestou zmierňovania mutácií. Ako dokazujú výsledky štúdie, experimentálne vakcíny oslabujú imunitný systém. Elsa Mittmannsgruberová je presvedčená: „Nová vlna je spôsobená očkovaním“. Ak sa zamyslíme ďalej, znamená to: „Bez ohľadu na to, či ide o očkovanie, ktoré nefunguje, alebo o vírus odolný voči očkovaniu: očkovanie sa už nemôže ponúkať ako riešenie. Predtým by však mal byť zaočkovaný každý, bez ohľadu na náklady.“

Povinné očkovanie – situácia bude mať dohru: Až potom nastane okamih pravdy

Napriek tomu, že mnohí ľudia sa dali očkovať pod tlakom a nie sú za povinné očkovanie, vláda sa snaží ďalej podporovať rozdelenie na očkovaných a neočkovaných ľudí a na zástancov a odporcov povinného očkovania.

Očkovaní majú status hrdinu, ktorý nechcú stratiť. Zdravotnícky personál povedal šéfredaktorke Wochenblicku, že mnohí očkovaní ľudia vrátane kolegov popierajú negatívne následky očkovania, aj keď ich pocítili na vlastnej koži. Nemocničný personál pre seba ospravedlňoval dvojnásobné očkovanie pacientov na jednotkách intenzívnej starostlivosti tým, že mali byť očkovaní tretíkrát. V ich zaslepenosti zúrivosť voči neočkovaným naďalej rástla. Mittmannsgruberová sa obáva, že situácia by musela vyvrcholiť, aby sa skutočne ukázalo, koľko ducha odporu v ľuďoch skutočne drieme. „Nech je to akokoľvek hrozné, zdá sa dosť pravdepodobné, že nás budú musieť doviesť do krajnosti, kým nastane okamih pravdy.“

Preložila zuzka | Zdroj: wochenblick.at

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.